• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SELMINEK: jo, jinak na svatbu si myslim, ze se to hodit bude. Zvlast pokud jdes kamosce nebo tak neco a zaroven je to pak i nositelny v beznym zivote-to se mi libi. Karo samo o sobe moc svatebni neni, ale v kombinaci s tou tmave modrou a jeste tim skladanim jak pres prsa, tak sukni to bude fajn. Co k tomu budes mit za boty a jakou kabelku? Uces dokaze taky model hodit do jine sfery..
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SARKALINA: zkusebni je totiz jeste lepsi nez ten nosebni! Js skvele. Saty taky paradni, nemas foto na cele tobe bez podprdy a s nohama? Budes jeste dodelavat raminka nebo to nechas jako korzet? Ja bych treba bez raminek nic nosit nemohla, jednak bych to asi furt popotahovala a jednak mi dost lezou klicni kosti, takze bych to pro svou potrebu doplnila tenkyma raminkama tm.modre barvy, na to bych udelala aplikaci nejake kvetiny nebo listku, ale tak, aby byly trochu jak kdyby vycpane, jestli mi rozumis. Doufam, ze moc nekibicuju, mam do toho nejmin, co mluvit, sama bych neco podobneho neusila..
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    vypadaj skvěle! já mam slabost pro dekolt bez ramínek:) to nastavení se mi líbí...možná bych to kostkovaný použila zezadu jako takovou nažasenou vložku, potažmo minivlečku
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    SARKALINA: az se toho vseho budes jednou zbavovat, mysli na me. beru vsechno ,)
    saty luxus, takhle bych to nechala, klidne bez raminek
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    kalhoty z kostky jou super ikdyž tolik neviniká ten roskrok..to se mi na skušebním modelu(pížo) dost líbylo.. teda ženská tys teda produktivní... super
    šaty na svadbu dobré..nedokážu posoudit šaty-jsem chlap
    ale není to divoký,,,
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    ACIDQA: :DDD mame stejnej problm koukam :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    LABARCHA: mno, myslela jsem to spíš tak, že se mi hodně líbí :)....


    //U mého hrudníku nařasený vršek žádoucí je .) Vykouzlí mi alespoň "jedničky:)))
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    ACIDQA: -//- nevim teda jak moc zadouci, kazdopado se mi ten vrsek hodne libi... :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    já bych ten skládanej vršek rozhodně nechala...5ky jsou spíš žádoucí, ne?:))
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    SARKALINA: divoké to neni..

    jen bych se bála,aby to dobře oadlo...jak je ten horní díl takto nařasný.dost často se stává,že ve finále vypadáš jako s 5-kami..)
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    SARKALINA: napad dobrej, ale ten vrsek skladanej pres prsa nevim, jestli je nejlepsi reseni. jak je videt na fotce, prsa to skladani tak trochu..., no nevim jak to rict, ale proste to tam uplne nejde. ale to jen ciste moje vec. jinak latkova ruznorodost je super, ale jak pise ACIDQA urcite by to chtelo jeste nejake potunene detaily...ale ty uz mas asi taky promyslene, coz:]
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    SARKALINA: jak jsou dlouhý? (ještě by mě zajímalo, jak budou kolem boků?)
    Jsou skvělý + závidím, že máš postavu na kostky do pasu! :))
    Asi bych ještě dodala nějakej kostka detail navíc, třeba brož kytku na vršek, čelenku do vlasů... ať jsi úplně nejvíc "šik" *
    A divoký vůbec!
    ARIA
    ARIA --- ---
    SARKALINA: mě se líbí.. ovšem spíše na denní nošení aj. :)

    Obecně platí, že by nikdo neměl zastínit krásou ani oděvem či čímkoliv jiným nevěstu.. tak mám jen pocit, že ti to bude slušet možná až moc. :) Každopádně ač se neznáme přeji krásný zážitek :)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: jeste mi rekni, jaky tvar ma mit ta sukne?? bude rozsirena?? z fota to spis vypada, ze zuzena.....? :)
    STHENO
    STHENO --- ---
    LABARCHA:
    KAMILKA_N1:

    Mne sa tie kocky na tom prave pacia. Je to jednoducho ine a k SARKALINE mi to sedi, podla toho, co som tu od nej uz videla, takze predpokladam, ze sa v tom bude citit lepsie, akoby tam dala korzet zo satenu. A aspon nebude nudna.
    KAMILKA_N1
    KAMILKA_N1 --- ---
    SARKALINA: strih se mi moc libi, ale ta kostkovana latka mi pripada na svatbu dost odvazna. ale na bezny noseni ok, takze jestli je chces nosit i pozdeji, bud odvazny host.
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: gatata prima, tady ten predni sedopruh tplika nevynika, kdyz je ze stejneho matrose...uka na sobe....

    ad satky....to karovane bych nahradila necim jinym, to se mi moc na takove satky nelibi...

    pres prsa to vypada supr, a ta karovanost tomu dole meho videni a citeni dost ubira....
    STHENO
    STHENO --- ---
    SARKALINA: Parada. Je to netradicne a ako vzdy, originalne a pekne. Len, ta latka na sukni vyzera byt dost krciva - je to len moj pocit?

    Btw. rada ich uvidim hotove.
    IORETH
    IORETH --- ---
    SARKALINA: Proč ne? Takový mix sportovního a společenského... Mně se ten styl dost líbí.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    asi se to nebude par lidem libit, ale ten zkusebni strih jsem proste NEMOHLA nepouzit...







    sry za velikost, ale tak aspon vam neuniknou ty detaily...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MONOEGO: d. .-) se dohodnem..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam