• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    WIWI
    WIWI --- ---
    SARKALINA: no já jsem Ostravačka, takže to nebude úplně easy :) ale pár zimních víkendů bych asi obětovala pro tvůj um a mou neznalost.. budu na to myslet a doladíme to v listopadu :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WIWI: anebo pokud by ti vic vyhovovala kvuli spojeni pha, tak se pak muzem dohodnout a za dlouhejch zimnich veceru pri poradnym osvetleni neco nasit..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ANIQUE: jojo, sici nazvoslovi mi nikdy neslo, treba to dozenu v duchodu .-]

    WIWI: wiwiwiwi, ja jsem aktualne mimoprazska, takze mas moznost, do konce roku uz zas budu nemimo
    WIWI
    WIWI --- ---
    A kdy bude WS pro mimopražské? :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    SARKALINA: KATEALICECZ:
    Mno, průchodky. Natloukací kolečko pro začištění dirky.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KATEALICECZ: tj, o bilejch vim...ale rekla bych, ze anique bude spis shanet tunylky a hacky .-)
    KATEALICECZ
    KATEALICECZ --- ---
    ANIQUE: Já teď koupila bílý patenty ve Flex-Texu, jsou od Kohinooru. 15ks za 89Kč prosím :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    SARKALINA: Tyjo díky, bílou, každopádně bílou.... jinak ostatní barvy by se hodily taky, jen maj na mě dost výrazný odstíny...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ANIQUE: psala mi do posty WASABI, ze se daj pouzit grafitacky fixy od montany
    http://www.skateshop.cz/doplnky/fixy/?start=0
    otazka je, co shanis za barvy
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    SARKALINA: Heleď, taky mě to zajímalo... používám na korzety dost komponentů a největší výběr je černá, stříbrná, staromosaz. Fakt na pytel. Jenže jsem to ještě nevymyslela. Kámoši mi říkali, že se povrch musí zdrsnit jemným smirkovým papírem, aby barvička chytla... no a druhá věc: Když to uděláš před naboucháním, tak se ti nejspíš při aplikaci barva poškodí, takže barvení asi až po aplikaci... Takže to nevidím na sprej, ale na miniaturní štěteček...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tady mate dodatecne fotku tech predchozich satu, nejak jsem na to zapomnela..netusim co potrebujete videt za detaily, kdyztak specifikujte
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    rychlodarek pro kamosku, pouzdro na brejle, vcertne darkovyho baleni. vnitrek jsem vypolstrovala bublinkovou folii, je to desnej pankac. btw, nezkousel jste nekdo prebarvovat patenty sprejem? nabidka barev je dost omezena, tak by me zajimalo, jak moc velka je zivotnost dyi nastrikanyho patentku (???)


    (vim, nehty jako delnik, veskerej volnej cas ted travim v lese, neustale rostou, je to skoro na kombajn)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    ej, supr damy!! taky vyzkousim!! :)
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    hele jeste jsem to dole dala do ty gumy a jeste lepsi.. cvaknu to az bude prilezitost.

    jinak si myslim, ze strih je prave optimal na promenlive obvody briska, pohodlny a bude vypadat moc hezky
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: parada!)))
    a ty zada vypadaj taky super)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: no jasne
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: ojojojojoj)) tak ja se o vikendu jentak doma vyfotim) rikala sem si, ze budu nekde na fotkach z ty akce, co sem byla, ale asi me nikdo nechtel vyfotit;)

    a ukazes ty lenciny?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: zeno, kdy budou fotky? od lenky uz mam..!
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: jasne) jinak myslim neni vubec problem tam to bricho nacpat))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: jj, narasit pod prsama, aby nebylo embryodite utlacovany
    KAREN
    KAREN --- ---
    ANDRASTE: no zrovna tyhlety saty xxl by mi myslim byly, i kdybych mela v brise mimi)) ale nevim, treba to vyzaduje nejakej specialni strih, tomuhle zrovna nerozumim)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam