• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    PINK_SMOKE
    PINK_SMOKE --- ---
    SARKALINA: jeee, uka bundu! :)
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SARKALINA: nooo waaay tyjo, diky moc moc!!! du vyhrabat druky .-))))))))))))))))))))))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZOOEY: musela jsem to rozhodit do 3 dilu z duvodu kvality videa...bylo to toceny tak nejak spontanne, dneska rano jsem dodelavala bundu a u druku si na tebe vzpomnela .-]
    1, 2, 3
    kdyby to nebylo uplne jasny, natocim ti lepsi ..
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SARKALINA: neeeee .-)

    diky, urcite uz to nekdo udelal za prvy a za druhy doufam, ze me tato vlna demence opusti .-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZOOEY: .-] mam ti natocit manual?
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SARKALINA: diky, jsem analfabet, pisu 'knofliky', myslim 'druky' .-) vypada to dobre.

    a zaverecky vtipny .-]

    ja jsem si v lete vymyslela vtipnou supereasy plazo-tasku (zbytek po zastrizeni ikea zavesu, pevna bavlna) prave s patentkama aka druky, dokonce nasla este set druku z osumdesatek z mamina siti, nacez jsem zjistila, ze jsem zapomnela jak se ty druky pouzivaj .-D
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZOOEY: patenty. mikcu jsem zkousela sit minulej vikend, ale material nedrzel pozadovanej tvar, tak jsem skocncila u klasiky. ale je v planu!
    nakres bundy propracovanej, protoze jsem ho delala jedny slecne k zavereckam .-]
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SARKALINA: nevim esi byl ten stredovej - mikina s kominem uprostred, ale zajimala by me moc, zvlast jestli ty puntiky po stranach kominku jsou knofliky? .-)

    ta bunda nahore uprostred vypada propracovane ten nakres, tak ze by ta? .-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    FLAIRE: posta
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    Sari! budu potrebovat kratasy na lezeni - se sirokou gumou v pase a nad kolena :)
    prolezla jsem asi tak milion kramu a bud se v tom neda hejbat nebo to proste neni a zacinam mit pocit, jako kdybych po zvetrimexech shanela zeleny krecky ;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    snad vas trosku pobavim amaterskejma nakresama, podle kterejch standartne siju ..

    pozna nekdo, co z toho uz bylo realizovany?
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    SARKALINA: vezmu, nic jineho mi nezbejva ,) teplakovina nutna, potrebuju pro ni vyrobit curaci teplaky ,)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZEGA: jen pod podminkou, ze vezmes zoatko .-]
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    a az tam jednou pujdes, dej mi vedet, pujdu s tebou.. zivnostnak nemam.(
    PINK_SMOKE
    PINK_SMOKE --- ---
    SARKALINA: :D ja mam vyhodu, ze jsem se narodila s GPS v hlave...
    kazdopadne kdyz te tak posloucham, tak si na to asi radsi necham celej den... treba se tam potkame :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    PINK_SMOKE: jj, nabehnes se zivnostakem, oni si te zaregistrujou a budes moct nakupovat. nicmene upozornuju, ze je to fakt rozsahlej VO a tudiz budes na nakup potrebovat min. 3 hodiny a ev. GPS, aby ses neztratila mezi regalama .-D
    PINK_SMOKE
    PINK_SMOKE --- ---
    SARKALINA: super, aped jsem neznala, ale uz jsem googlila a vypada to dobre... zivnostak mam, ale to tam mam vazne nabehnout s tim "papirem"? to je sranda :)
    kazdopadne dekuju za rady, necht se ti dari, fandim ti!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    PINK_SMOKE: ne-e, to vubec, ja jsem vdecna za jakejkoliv feedback a tvuj komentar negativne rozhodne nevyznel..
    ad teplakovina...mam posledni dva metry ze zasob, nicmene jsem nedavno navstivila APED a sehnat by se tam dala taky. pokud mas zivnostak, tak by ti ji meli prodat bez problemu, ev. se muzeme dohodnout a zabehnout tam spolu, stejne tam mam namireno pro sobiky na svetr..
    PINK_SMOKE
    PINK_SMOKE --- ---
    SARKALINA: ted nevim, jestli jsi me spatne nepochopila, ja ti nic nevycitam, chvalim te.... asi to vyznelo trochu divne :)
    ale kdyz jsi u tech mikin-vis, kde se da sehnat teplakovina? vsude maji jen fleece.... pamatuju si, zes mela nejakou cernou tu teplakovinu, porad sijes ze zasob nebo jsi nekde objevila nejakou dalsi? :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    PINK_SMOKE: no, to bych asi nemela, na druhou stranu je to porad na jedno brdo..nicmene podzim by to mel prolomit, nejak v satniku postradam mikiny a podzimni bundy...
    a fotky stejny, ctrl+C@ctrl+V no.. plus jsem vam sem bonusove nahodila detail kratasu. mam vic fotek, ale jsou to bud jeste vetsi smudlaniny, nebo s emonadechem .-]]
    nicmene bychom neco mohli do budoucna nafotit s mym klukem, uz se mi parkrat nabizel
    PINK_SMOKE
    PINK_SMOKE --- ---
    po zkouknuti "vohozu na dnesek" mi bylo jasny ze to, co sem pribylo, bude asi uplne to samy, co jsem tam videla, presto jsem se musela kouknout :)
    ses uzasna a opravdu bys to tu nemela tak zanedbavat!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---


    detail kratasu (porad se nemuzu rozhodnout, jak je zakoncit, tak je docasne nosim jako odrbanec .-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam