• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SARKALINA: mas nejake special poznatky/vychytavky/varovani pro neznale ohledne siti takovehle pleteniny? Co by mohlo prekvapit/na co si pripadne dat pozor apod
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WITCHIE: pletenina..rikali mi vlna, ale zkousela jsem to podpalit a spis to tipuju na smes s akrylem, vypranim se to ani nehnulo
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SARKALINA: tak ten je fakt super! ten tlustej matros je co zac?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tady mate zelenace, za atmosfericky fotky velikej prevelikej dik TAPIO a nikole obrovskej dik za nezmrzly pozy v mrazu



    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WITCHIE: zrovna zitra mame fotoden svetru, jestli se zadari, tak sem pak hodim vystupy

    strihy jsou pokazdy experiment. kazda latka se chova jinak, takze zkousim na sobe a upravuju tak dlouho, nez jsem spokojena a model ma finalni tvar. drzim palec do tvroby, mas pred sebou vzrusujici cestu .-]
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SARKALINA: zajimalo by me jak vypada ten posledni svetr obleceny, kdybys mela nejakou fotku...
    A taky by me zajimalo.. podle ceho delas/vytvaris strihy? Prizpusobujes si nejake existujici strihy postupnym experimentovnaim, nebo ovladas komplet know how tvorby strihu?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tak nějaký novinky z první půlky měsíce:

    geometrie v podani satu...


    ...mikin...


    a svetru
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    balicky do prahy/brna/prahy



    a jeden pro me .-]

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    .=) dekuju, potesilo
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    Teda "nekdo" mel vcera vazne mega radost a ta trva, ze musim napsat report! Merino triko s kapsickou! Testovano na snehu a proslo na vybornou. Tj tak pohodlna vec! Saty ala kohout mi sedi jak prdel na hrnec, rukavice jsou ultraprijemny.. Ta holka umi :) dekuju mockrat
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    SARKALINA: ty jo, znacka ideal, jedu pryc a budu az v pulce ledna. pisnu do posty ;-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ~~ merino rodu ženského ~~

    hory za dveřma, někomu bude příští tejden v kopcích příjemno (ultrasupermegasoft vlna)

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ~~ materiální radosti z kvalitních materiálů ~~

    zejtra bude mít někdo radost. možná dokonce velkou.

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SYMAQ: v poradku .-]
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    SARKALINA: mě rozhodně ne fakbuk nejedu=´)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ORTWORKA: moraviatex
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    SARKALINA: prozradíš merino zdroj?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TEKKANNE: to jo, střih mám schovanej, takže není problém. řekni si jakou barvu a já seženu materiál...ale dostanu se k tomu nejdřív v lednu..
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    SARKALINA: no a bylo by mozny se pripadne domluvit s Tebou na usiti neceho takovyho stejnyho strihu...? :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TEKKANNE: tak to tě bohužel zklamu, bubliny už jsou prodaný a metráž už se nedá sehnat .-/ co je mi známo, tak v jiný barvě se na trhu neobjevila...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam