• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WITCHIE: jeste doplnim SARKALINA - nektera 'vzorovana' pletenina s vetsima ocima zajizdi do patky a musi se rucne vyndavat, aby se dalo sit dal - tj, zpomaleni vyrobniho procesu

    WITCHIE: a dodatek k tem strihum; ptala jsem se mamci, jak se naucila strihat ona a vypravela mi, ze jeji prvni kalhoty vznikly rozstrihanim jejich nejoblibenejsich, aby zjistila, jak ze se to vlastne sije - coz souvisi i s tim strihem

    zavzpominala jsem jak jsem to delala na zacatku ja a bylo to formou pokus-omyl (vybavil se mi muj prvni obal na knizku, olol), plus upravou jiz stavajicich veci tak, aby mi lip sedely... skoro mi to vypadlo jak uz je to davno
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WITCHIE: zrovna zitra mame fotoden svetru, jestli se zadari, tak sem pak hodim vystupy

    strihy jsou pokazdy experiment. kazda latka se chova jinak, takze zkousim na sobe a upravuju tak dlouho, nez jsem spokojena a model ma finalni tvar. drzim palec do tvroby, mas pred sebou vzrusujici cestu .-]
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SARKALINA: zajimalo by me jak vypada ten posledni svetr obleceny, kdybys mela nejakou fotku...
    A taky by me zajimalo.. podle ceho delas/vytvaris strihy? Prizpusobujes si nejake existujici strihy postupnym experimentovnaim, nebo ovladas komplet know how tvorby strihu?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tak nějaký novinky z první půlky měsíce:

    geometrie v podani satu...


    ...mikin...


    a svetru
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    balicky do prahy/brna/prahy



    a jeden pro me .-]

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    .=) dekuju, potesilo
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    Teda "nekdo" mel vcera vazne mega radost a ta trva, ze musim napsat report! Merino triko s kapsickou! Testovano na snehu a proslo na vybornou. Tj tak pohodlna vec! Saty ala kohout mi sedi jak prdel na hrnec, rukavice jsou ultraprijemny.. Ta holka umi :) dekuju mockrat
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    SARKALINA: ty jo, znacka ideal, jedu pryc a budu az v pulce ledna. pisnu do posty ;-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ~~ merino rodu ženského ~~

    hory za dveřma, někomu bude příští tejden v kopcích příjemno (ultrasupermegasoft vlna)

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ~~ materiální radosti z kvalitních materiálů ~~

    zejtra bude mít někdo radost. možná dokonce velkou.

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SYMAQ: v poradku .-]
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    SARKALINA: mě rozhodně ne fakbuk nejedu=´)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ORTWORKA: moraviatex
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    SARKALINA: prozradíš merino zdroj?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TEKKANNE: to jo, střih mám schovanej, takže není problém. řekni si jakou barvu a já seženu materiál...ale dostanu se k tomu nejdřív v lednu..
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    SARKALINA: no a bylo by mozny se pripadne domluvit s Tebou na usiti neceho takovyho stejnyho strihu...? :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TEKKANNE: tak to tě bohužel zklamu, bubliny už jsou prodaný a metráž už se nedá sehnat .-/ co je mi známo, tak v jiný barvě se na trhu neobjevila...
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    ahoj, zjistila jsem, že bych si asi od tebe potřebovala pořídit/nechat ušít bublinu :-) jen si nejsem jistá tou šedou (obecně šedou moc nenosím...)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MEESHA: ok, domluvime se v poste
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    SARKALINA: ja bych taky poridila :) v Esku panskem? ,))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SARKALINA: ok .]
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RODWY: zjistim, kolik to ma mikrometru, jestli je to superfine, tak je to hodne dobra cena
    STARDAY: domluvime se na horach
    M4DLENKA: no vida, program jasnej .=))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam