• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _KROKOUSH_BLG_První pohled, davate na prvni pohled? kuk a di nekam nebo kuk a jeste nechod pod si pokecat ?nase zla ja
    LUBEECZEK
    LUBEECZEK --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: JJ :D:D:D:D tak jako to jsem si zase nemyslel že bys tohle dělal :D:D:D:D tos mě teda rozesmál....po dlouhý době sem si zase obstojně poprskal monitor :D ....Se mi jenom hlavou mihla taková komická scénka jak někde třeba na maškarním bále potkáš ženskou s fakt reálnym převlekem čarodejnice a lekneš se jí až se skácíš na zem. Ona (zajisté nevědíc pravou příčinu toho že jsi spadl) k tobě přispěchá - samozř. sundá ihned masku a ty ustrneš. Po chvilce konverzace zjištuješ že její krása nespočíva jen ve zjevu ale i v povaze. Dejme tomu že se do ní zamiluješ a co víc ! ona samozřejmě do tebe rovněž.....BOMBA - jsi u vytržení. Ještě dlouho spolu hovoříte na různá témata a vaše vzájemné sympatie se ještě více prohlubují, když postupně zjišťujete jak moc toho máte společného. Již uběhlo pár hodin od chvíle kdy jste se potkali a ty si uvědomuješ spojení ohromného vzrušení a pocitu štěstí zároveň. Mno prostě scénka jak vystřižená z nějakýho happyendujícího sladáčku z bradem pitem. Ale jen si to představ jak krásné by to bylo....a zkus předpokládat že bys neměl žádný pochybnosti atd. atd. ale jenom přesně tak, jak sem to vylíčil. No a když ti zrovna vypravuje jednu ze svých nesmírně poutavých historek a ty hltáš pohledem každou její hlásku tak jako bys v tu ránu skočil do ledový vody....tak rychle se všechno to štestí a vzrůšo vypařilo....Uvědomil sis jaký byl tvůj první dojem z její masky. Ona samozřejmě již postřehnuvší tvůj nepřítomný pohled, přestane s vyprávěním a mlčíc s mírným znepokojením ve tváři tě probodává pohledem. Po chvilce se odhodlá a jemným hláskem pronese "Stalo se něco ? " v tu ránu se zvedneš od stolu tak prudce až je vidět nepatrný úlek i lidí sedících u stolů obklopujících ten váš. A jenom ležérně mávneš rukou pádíš pryč. Žena nepatrně tak nechápajíc právě nastalou situaci ještě dlouho sedí u stolu sama a přemýšlí, jestli jí nedali do pití nějakej halucinogen......a ty si to pádíš pryč z maškarního domu a myšlenkami už jinde si ani neuvědomuješ jak tě tvůj syndrom "prvního dojmu" omezuje. . . . .:-D:-D


    ted jeste takovou poznámku..... sem si to jakože přečetl po sobě pro sychr a jak tak čtu tak mě docela napadá že na to jak vtipný mi to připadalo když sem si to jenom představil tak ted to je docela takovej bullshitek :D teda pro mě ne....neboť tohle je můj způsob humoru - sice jsem ještě bohužel nepotkal člověka kdo by byl humorem stejně naladěnej jako já......Mno zkrátka i přez to že ti to asi bude připadat přinejmenšim dost "zvláštní" tak bys měl zase přihlédnout na to že jsem se kvůli tomu abych ti to předal-tu původně vtipně myšlenou scénku přemáhal abych neusnul a takže....no to je jedno jdu už chrápat. :D
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    LUBEECZEK: ooOOOO dekuji dekuji, ja jen chtel pripomenot ze kdyz si o nekom udelam obrazek podle vzhledu a potom kdyz se spolu bavime tak ten prvni nazor je ten tam, nepriklanim se k nemu protoze toho cloveka poznas, a uz jsme tu dosli k zaveru ze to souzeni nekoho dle obliceje se snad neda odstranit z nasich hlav, teda z moji urcite ne :)
    LUBEECZEK
    LUBEECZEK --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: Já lidi nesoudím podle vzhledu, protože je mi jich vždycky líto, když si o nich dělám nějakej obrázek, plnej předsudků aniž bych je znal a přitom to můžou být perfektní lidi. Vycházím z toho, že já sám sem špatně nesl když tohle někdo udělal mě a strašně mě to mrzelo. Pomlouvat dokáže každej, rozebírat lidi kolem, aby nestála řeč je ubohost.

    Jinak taky souhlasím - že téma klubu je dobré. A doufám že se víc lidí zapojí do diskuzí tohoto typu. Mě osobně se diskuze o morálních a etických věcech dost zamlouvají a to zejména proto, že narozdíl od některých bezduchých auditek kde je téma např. definovat co je IN a co OUT má toto dynamiku a (alespoň tedy mě) přijde obohacující a konstruktivní pro lidskou duši. Takže všechna čest Krokoušovi za nápad. =I
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: nee v pohode, nemas se za co omlouvat, jen jsem koukal jak ses rozjel uplne mimo hranice naseho tematu :) ale v pohode, je videt ze jsi komunikatyvni clovek;)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    OMG
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: ja bych nerekl ze si an to hrajou jen treba nejaky lidi jeste nevyzrali na to aby byli inteligentni a dokazali se vcitit do emoci nekoho jineho
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: dulezity je hledat priciny, znam dost lidi ktery zradili jejich nejbyzsi jen kvuli drogam, nechci rikat ze je to zrovna tvuj pripad, vubec te neznam a nikdy jsem te nevidel /teda myslim :) / me taky zradil hodne blyzkej clovek, ale potom jsem si nejak asi uvedomil ze to je jen lidska svine co dokaze dlouhou dobu jen predstirat naklonost, lidi jsou mrchy , bohuzel
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    EMPIRICUS: no jo život není jednoduchej - o zradách vlastně toho až tak nevím, ale zas o smrti a umírání nejbližších lidí
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    EMPIRICUS: No já se spletla u holek, ty co jsem nějak nemusela se nakonec ukázaly jako dobrý ženký a naopak - proto mi je to trapný, že jsem se tvářila jak kakabus na správný baby a věnovala se těm co mě podrazily
    ARIA
    ARIA --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: já sleduji a když je co.. přispívám. :)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    IDUNN: jo? tak to jsem rad, sice sem moc lidi neprispiva, spis jen lehci skupinka ale alespon nekdo ;) me spis zarazilo ze tu tenhle klub jeste nebyl
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: Jojo to znám - já hodně studovala tváře lidí a lidi fotím, proto dávám tváři velký význam - ne kráse takové té povrchní - jen když člověk není v pohodě nechá se oklamat svejma projekcema do určitého člověka - a o problémy pak nemá nouzi... tak mě docela potěšil tenhle tvůj klubík, že existuje :-)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    IDUNN: proto jsem to tu zalozil, protoze si to uz uvedomuju a uz i par lidi mi reklo ze jsem hroznej namyslenec :/ jen kvuli tomu ze mi dost lidi vadi jen kvuli jejich obliceji :) ale sam rikam neznam je ale jen mi prijde jak idiot
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: No já si zakládala na tom, že se už na první pohled v člověku nezmýlím - a nějak to přestalo fungovat - minulý rok jsem se tolikrát sekla, že se stydím a už nic o poznání na první pohled neříkám a snažím se vžít se - jak se říká do botek toho druhého a představit si jak asi působím já - nonverbální chování, tvář a oči hodně řeknou, ale někdy ne vše - no aspoň, že si to už uvědomujem co?:-)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    IDUNN: s tim souhlasim ja se taky snazim jen me stve ze to moc nejde. ale plne si to uvedomuju coz je na tom to nejhorsi snad :/ ale nijak mi to zatim nezavarilo :) ale da se rict ze se mi dari se pres to prenest nejakym zpusobem
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    čtu si tady názory a musím napsat, že se pomalu snažím až tak na první pohled nedat - ono se mi to v poslední době už hodněkrát vymstilo a lidi, který se mi na první juknutí zdáli "nemožný a nesympatický" se ukázali později jako férový lidi a i mi třeba pomohli - narozdíl od sympaťáků na první pohled - tak to beru jako varování a dívám se už dvakrát:-) i třikrát:-)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: tak kvuli sobe bys ho mel i prestat brat ne? ;) udela ti to jen ku prospechu urcite a treba i ten prvni pohled na tebe bude vypovidat same lepsi veci :) nevidel jsem te ale nejak tak to tusim, no koukam ze jsi jeden z mala ktery jsou schopny do 4 do rana sedet u pocitace, taky jsem toho schopnej :)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: to je celkem smutny prestat brat pervitin jen kvuli slecne :/ co treba kvuli sobe? :)
    SASH
    SASH --- ---
    dávám na první pocit..
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: Bože. Dotyčná slečna do toho (dle tvé verze) nedala to co ty, natož to co jsi očekával.. A proto se ptám.

    Má to smysl? ..
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: myšleno na slečnu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam