• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _KROKOUSH_BLG_První pohled, davate na prvni pohled? kuk a di nekam nebo kuk a jeste nechod pod si pokecat ?nase zla ja
    EVILBOY
    EVILBOY --- ---
    DOMIK_: Tak za to asi nestal a nepatříte k sobě,nemysli na to domiku,život jde dál ;-)
    CLARINULA
    CLARINULA --- ---
    ja jsem si uvedomila, ze hrozne koukam klukum na boty a podle toho se rozhoduju :D
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    imho ... to jsem teda někde četl .. že člověk působí přítomností ... ty masky - jasně někomu se nějaký formy převleků líběj, třeba drzí holky nebo puťky - ale pro mě jsou to většinou právě ty masky, který jsou odpudivý
    někdy se tou hrou nechám tak znechutit, že jěště ani nemrknu po tom, co jsem zaměřil nebo změnil směr pohlědu nebo i třeba poslechu .. a už mi hlavou letí "no to je ale debil", "no abyses neposral" .. a podobně
    ale víceméně to chápu jakože si moje ego všimlo něčeho, co na sobě nemá z nějkýho důvodu rádo na někom druhym a teď se chce pobavit ...
    a nebo se chce prostě pobavit tím, pocitem, jak do někoho vidím .. jak ubohý povrchní, hloupý, prchlivý, malicherní, marnotratní, líní, histerický, patetický, slepý TI LIDÉ JSOU, a "já to vidím" nebo "já to" (dokonce) "nenávidím" ...

    někdy si prostě nevšimnu nebo nechci všimnout, zapomenu ... že tam vevnitř jsou vlastně překrásný bytosti ... odepřu jim právo na chyby, odepřu jim možnosti vývoje a postupu, jakobych snad vládl "objektivnímu času" ... jakobych měl rád, když mi někdo vnucuje jeho doměnky za moje myšlenky, postoje a podobně. jakobych zapoměl, že to je vlastně metafyzická vražda ... někdy jakobych nikdy neslyšel, že všechno na světě má smysl, cenu, význam a že i tato zkušenost je potřebná, tak nebo onak, že zrovna probíhá "učení", že všichni máme svoje překážky k překonání .. že lidé mají svoje úrovně a mezníky a že je nepřekonávají stejně rychle a už vůbec né předtím než k tomu sami dojdou ... a tak

    většinou když takle potkám ošklivý, divný, hloupý a je jich víc a nebo jich přibývá musím se ptát, co pak se mi to přihodilo, co je se mnou divně, anebo rovnou, že dneska musím být náramě ošklivý člověk, když vidím a setkávám tak neuspokojivý svět

    je krásné vědět kdo jsem ... nekráčet s davem, nestěžovat si, jestli tak ostatní činí
    je super, když se potkají alespoň dva, kdo o tom mají tušení

    .. jak to tu píšu, dochází mi, že vlastně v mim životě se opakuje, že mnohem trýznivější a bolestivější bývá překonání těch pozitivních očekávání nebo předsudků vůči někomu, než dovolit, aby někdo nesympatiký byl jaký je (a vymezovat se vůči čemukoliv až v případě potřeby)

    a ano většinou jsou lidé přesně takový, jak je na první našlápnutí cítím, resp jsou patetický a lpí na svém obrazu sebe sama natolik, že ještě velmi dlouho budou opakovat gesta a struktury, kterým se oddávali v tom prvním okamžiku našeho setkání. ze zkušenosti také plyne, že lidé takové otypování spíš zoufale potvrzují než by mě překvapili a můj cit by z toho pak vyšel jako předpojatý atakpodobně
    KAPITAN_KOCOUR
    KAPITAN_KOCOUR --- ---
    asi už na první pohled se dá leccos poznat, ale jak bylo řečeno, lidi se přetváří, různě oblíkaj, ten den se holka jinak namaluje.. třeba jen chtějí někam patřit
    WENOR
    WENOR --- ---
    EQUALIZER: to neni smutny - kdybychom se nepretvarovali, asi bychom tu spolu nevydrzeli .o)))
    EQUALIZER
    EQUALIZER --- ---
    akorat se lidi přetvařujou a to je smutný :-(((
    UFOUN
    UFOUN --- ---
    Kouknu, vidim, kouknu do hlavy, hned je všechno jinak...
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    pokud do 8 vteřin povyhrne sukni... :))
    EVELINKA
    EVELINKA --- ---
    Ano, vždycky - kouknu a vidím.
    CROME
    CROME --- ---
    HANYONLINE: tak jak to teda mas? 8 vterin nebo vic :))
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    CROME: ale i blíženec ne? a tim to vlastně vyvracim :D
    CROME
    CROME --- ---
    HANYONLINE: jsi rikala, ze jsi chlap :)))
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUMAX: Já mluvim za sebe, tedy za oddíl žen :D
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    HANYONLINE: no tak to nevim....to mě to trvá dýl, ale třeba je to nějakej průměr:))
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    no jejej... hezký oči, milej úsměv a jsem nalomenej :P
    KANEDA
    KANEDA --- ---
    Ani ne. Vetsinou kdyz civim, spis se snazi privolat posily...
    BOUCA
    BOUCA --- ---
    ANDIOT: TO je ale pak sakra průser.... na pár let do předu;)
    ANDIOT
    ANDIOT --- ---
    BOUCA: no jo,to se mi taky jednou stalo...ale je to už dávno.nejlepší je na to hned zapomenout...ale může se stát zázrak a toho člověka můžeš ještě potkat :)
    BOUCA
    BOUCA --- ---
    a co takhle když vyrazíte na dovolenou, do paříže a spatříte velmi pohlednou mladou slečnu....pohledy se občas setkaj ale člověk ne a ne se odhodlat dojít prohodit slovo....tejden uteček jak voda a je tu situace kdy slečna vystupuje z autobusu a člověk mlátí hlavou o okýnko že je ale strašněj idiot....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam