• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LORD_WANGGuitar Mastery

    Který z první desítky hráčů vás nejvíce překvapil?

    14 hlasy od 14 respondentů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 14.3% / 2 hlasy
    • 14.3% / 2 hlasy
    • 7.1% / 1 hlas
    • 28.6% / 4 hlasy
    • 14.3% / 2 hlasy
    • 14.3% / 2 hlasy
    • 7.1% / 1 hlas
    • 0.0% / 0 hlasů

    Vadí vám v tomto audíku vtipné a recesní příspěvky?

    21 hlasy od 21 respondentů
    • 4.8% / 1 hlas
    • 42.9% / 9 hlasů
    • 52.4% / 11 hlasů

    Který z druhé desítky hráčů pro vás byl největším překvapením?

    10 hlasy od 10 respondentů
    • 10.0% / 1 hlas
    • 10.0% / 1 hlas
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 10.0% / 1 hlas
    • 30.0% / 3 hlasy
    • 40.0% / 4 hlasy
    • 0.0% / 0 hlasů

    GUITAR MASTERY
    Založeno 26.5.2008








    Největším překvapením z první desítky byl podle výsledků minulé ankety Tommy Emmanuel se čtyřmi hlasy. Hlasovalo čtrnáct lidí.
    rozbalit záhlaví
    KERRY
    KERRY --- ---
    ENDRUE: jo mas pravdu, to je ta letosni.. Ta mi prijde ale uz trosku slabsi...

    LINK:
    Uloz.to! - stahov
    http://uloz.to/840606/paul-gilbert-silence-followed-by-a-deafening-roar-2008-.rar

    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    ja myslel, ze gilbertova posledni deska je fuzz universe
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    KERRY: ja urcite jo
    KERRY
    KERRY --- ---
    PHOW_SAATCH:
    Gilbert ma hodne dobrou tu posledni desku - Silence Followed by a Deafening ...

    muzu nekam upnout, kdybys mel zajem...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LORD_WANG: ad
    Yngwie J. Malmsteen - Trilogy Suite Op. 5: The First Movement imho nejlepší Malmsteenův kus

    tohle je IMHO strasny. Vubec se to k sobe nehodi. Ale tak co, japonci nemaj vkus :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANARCHY: Pokud nekdo nema pristup na FB, tak ty fotky jsem uploadnul sem:
    [ ANARCHY @ hudební inzerce ]
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Vazeni, pres vanoce nam byla vykradena zkusebna (Praha, Prazskeho Povstani), nasledujici veci sice nepatri nasi kapele, ale zato jsou pomerne charakteristicke a lehko k poznani.
    Kdybyste nekdo neco z toho videli (jmenovite treba ta kytara je jedina v republice), dejte nam vedet...
    Diky!

    http://www.facebook.com/album.php?aid=2023954&id=1549678470
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    PHOW_SAATCH: jen tak mimochodem tedka nekdy byli Mr. Big v Praze. nebylna nic nekdo aby se pochlubil. gilbert je fakt prasak na tu kytaru a Billy Sheehan to samy. ti si to tam museli davat ...
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    PHOW_SAATCH: Hmm...mrknu na nej...nemam ho moc zmaknutyho, ale experimenty napriklad s Bettencourtem nebo ucast ve ctyrech revivalech s Mikem Portnoyem jsou mazec!
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Nahodte nekdo Gilberta... Mr. Big fakt nemusim, ale slysel jsem nejakyho jeho solovy veci a "experimenty" a to je docela mazec... ;)
    KERRY
    KERRY --- ---
    A co treba Andy James?

    www.myspace.com/andyjamesf1

    Jeho album Machine je pecka!
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    jen pro info, 10.2. v Retru -> Bruce Kulick, John Corabi, Eric Singer...
    http://www.retropraha.cz/akce.php?den=10&mesic=2&rok=2009&start=20:00:00
    SAKAL
    SAKAL --- ---
    JBR: Spis otazka, na co hral na tom festivalu, ne? ;-)

    Nevim, ja byl na prvnich trech rocnicich a vzdy to byla akustika. Pak uz jsem to nejak prestal sledovat...
    JBR
    JBR --- ---
    SAKAL: Hlavne, ze je McLaughlin hrac jen na akustiku, ze ;)

    Nepridali tu akustickou kytaru do nazvu az letos?
    SAKAL
    SAKAL --- ---
    Je to festival akusticke kytary, takze asi ne ;-)
    Btw pekny vyvoj toho festivalu. Vzpominam si na prvni rocnik, sice par hvezd (Pavel Steidl, PKK, Hladik), ale taky studenti konzervy ;-) A ted Tommy, myslim, ze pred 2 lety McLaughlin, pekne...
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    JBR: 100% souhlas. Nejlepe koncert G3 :)
    JBR
    JBR --- ---
    LORD_WANG: To s tim zrychlenim se mi taky zdalo :) Ty smycce mi prisly jako dobra zmena. Videl jsem Tommyho 2x solove a tohle bylo proste jinaci. Nicmene priste by mohl byt zase solo :) Byl tu na Kytara napric zanry uz nekolikrat, tak snad bude pristi rok zase. I kdyz mozna by nebylo od veci, kdyby pozvali i nejakyho "elektrikare."
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    JBR: Sice jsem byl strasne nevyspalej a Sevea Whitea jsem proklimal, ale Tommy me pobral vice nez spolehlive. Byl fenomenalni a uzasnej, jako vzdy, i kdyz jsem mel pocit, ze vsechno hral jeste o 20% rychleji, nez normalne. Skvely super dokonaly. Ale to smyccovy kvarteto bych, bez urazky, fakt vynechal. Ne, ze by to nebylo zajimave po hudebni strance nebo ze by to devcata nedavala, ale fakt mi to rusilo Tommyho vystoupeni. Zejmena proto, ze devcata byla moc akademicka a alespon pro me v tu chvili koncert ztratil pul drajvu. Mozna jsem jedinej, kdo to tak vnima, ale fakt bych se obesel bez nich.
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    JBR
    JBR --- ---
    MYKEZ: Jojo, obvykly veci, ale v aranzi pro kytaru a smycce. Respektive cast koncertu hral sam, druhou cast s kvartetem a na jeden song tam jeste prisel chlapik, ktereho mel jako "predskokana", Steve White. Pokud si dobre pamatuju, tak hral treba Michelle, Somewhere Over The Rainbow, Nine Pound Hammer, Guitar Boogie. S kvartetem pak hral treba i Classical Gas, kde mel i vtipnou "vlozku", ve ktere tvrdil, ze uz si C.G. moc nepamatuje a hral vsechno mozne, jen ne to co ma, napr. Bond theme, Pink Panther theme a tak (da se najit na youtube s jinym smyccovym seskupenim). Na konci ho lidi vytleskavali vstoje, tak se vratil, jako pridavek zahral Tall Fiddler a definitivne zmizel v zakulisi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam