• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    Ohledy a pochopení, na než se lze spolehnout. To, jak se může přetrhnout, aby mi s čímkoliv pomohl.To, jak mne vždy jako první pevně a dlouze obejme a jež dodává pocit bezpečí a zbavuje všech nejistot. Jak mne podporuje v tom co dělám a jak se o to upřímně zajímá...
    KAERI
    KAERI --- ---
    Nejsem z nejšikovnějších. Vlastně jsem docela vohráblo a často něco rozbiju. Občas je to drahé, třeba něco v počítači, domácí spotřebič či jiná elektronika. Nedělá z toho vědu. Dnes jsem hodila tygra se čtečkou v ruce. Přes tři roky jsem na ni dokázala dát pozor a ač se mnou byla všude možně, přežila. Dnešek bohužel ne. Byla jsem z toho docela špatná a psala jsem mu to do práce. Odpověděl:
    "nonic, no, podivam se na to, ale nejspis koupime holt novy
    vis jak, s timhle jsem pocital, tak nejak u kazde krehci veci co vlastnime ;)"
    Po mém tátovi, který z těchhle věcí šel do vrtule a řádil jako tajfun, je to takové... pořád tomu úplně nemůžu uvěřit.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Po dvou letech manželství je stále tak úžasná, jak byla na začátku a bez ohledu na to, že už se na mně projevil pohodlný domácí život mi opakuje, že jsem krásný.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    pomáhá mi překonat moje staré rány, navíc naprosto přirozenou a citlivou cestou
    dělá všechny ty drobné věci, které spousta mužů považuje za zbytečnosti (kytička jen tak, povídání před spaním, společné rituály, plány do budoucna)
    chce mě pořád víc seznamovat se svým světem
    když jsme spolu, neustále se usmívám nebo směju, což v základním nastavení rozhodně nemám :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Ač naprosto není ten typ, poslední dobou si způsobuje poměrně dost nepohodlí, jen aby mi umožnil větší pohodlí. A to i navzdory tomu, že jsem si o to nijak neřekla.
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Umí mě podržet, když to potřebuju.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Je vyrovnaný. Nesyslí si staré křivdy, odpouští, nevytahuje minulost.

    Máme vlastní unikátní smysl pro humor. Umí chytit za slovo, rozvíjet absurdní dialogy, hrát si.

    Umí se se mnou pohádat tak, že na konci nikdo neprohrál a oba jsme si z toho něco odnesli.

    Zajímají ho moje zájmy, opravdu se raduje z mých úspěchů. A svůj svět mi umí přiblížit poutavě.

    Nevyžaduje po mně, abych byla dokonalá hospodyně, ani abych vařila. Když doma něco udělám, všimne si a pochválí.

    Když je rozzlobený a potřebuje se uklidnit, nejde do hospody, ale do obchodu s domácími potřebami a koupí si nové struhadlo nebo něco :) (protože rád vaří, zatímco já to nenávidím)

    Zajímá se o svět. Drží si přehled ve vědě, technice, událostech ze světa, svém oboru...

    Učí se chybami. Postupem času hodně zlepšil některé své nešvary. Ani po sedmi letech a (zatím) dvou dětech se nepřestal snažit být pořád lepší a lepší muž a táta.
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Je neustále happy. Když už mu není dobře, poznám na něm, že ho něco trápí, je ve stresu..Vždycky je to něco většího, nikdy nevyvádí kvůli kravinám..
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Když mi jde naproti k vlaku, vždycky se tak krásně usmívá. Vlastně kdykoliv, když se máme někde střetnout, tak vím, že bude mít ten koutek trošku nahoru, nahodí chůzi - koukejte, jdu si pro ní. A já, já jsem nejspokojenější.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Jak mě umí rozesmát v každé situaci - včera jsem se vzbudila s bolestí hlavy, zablokovaným krkem, navíc jsme vyráželi na rodinnou oslavu se zpožděním.. no prostě jsem nebyla dobře naladěná.
    V metru jsme seděli naproti sobě, já se mračila a koukala jinam.. a on na mě začal dělat "nenápadné" obličeje.
    Třeba trhl obočím nahoru a když jsem se na něj podívala, dělal jako že nic. Nebo zvedl jenom koutky a pak zase nasadil neutrální výraz.
    Během dvou minut už jsem musela dusit smích a nakonec se na mě usmál naplno, se zamilovanými jiskřičkami v očích a svět byl zase v pořádku :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že i přesto, že tam jít nechtěl, tak šel a teď toho nelituje ba naopak. vážím si ho o to víc..
    KACAHBA
    KACAHBA --- ---
    NIGHTFURY: Chápu, mám to stejné - po třech letech ta chemie stále funguje. A abych ho také pochválila:) Nosí mi kytičky z venčení a aniž by mě vzbudil vždycky vstane první a chodí venčit:) A dalších tisíc a jedna věc :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    neuvěřitelně mi voní a když přijde v noci (jako třeba včera), když už spím, jen ta vůně a jeho blízkost mi dodá pocit bezpečí :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Mně se na ní líbí jak je fyzicky nezničitelná;
    já sebou švihnu na lyžích a ještě po dvou dnech jsem rád že se trefím lžící do pusy,
    a ona spadne z koně přes překážku a spadne na ní částečně kůň a částečně překážka, a o par chvil mi píše "jo, pár modřin, nějaké odřeniny, už zase stojím".
    Pak že ženský nepřežijou všechno :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    včera jsem dávala prát ručníky a zapomněla jsem nachystat čisté. večer jsem se šla koupat až po mužovi a na věšáku krom jeho visel už i můj - nejenže nebrblal, že musel před půl koupelny mokrý, ale ještě se postaral, aby mě nečekalo totéž!
    maličkost, ale potěšilo fakt hodně.
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že i přesto, že jsem si myslela, že jsem na vše sama, tak mi ukázal, že se dovede postarat o dceru, mě když onemocním i domácnost, které se jinak vyhýbá...
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    každé ráno po zazvonění mého budíku mě pevně obejme, dá mi pusu do vlasů a zamumlá něco hezkého, takže se mi vůbec nechce vstávat :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že mi nechává vzkazy na dcerky abecedním koberci :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    v sobotu do nebes vychválil moje lívanečky a v neděli sám od sebe vstal a šel pro rohlíky k snídani :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    že přijede klidně uprostřed noci z oslavy, aby se ke mně mohl přitulit a abychom mohli společně vstávat
    že jeho první reakce po probuzení je spokojený úsměv
    že už jen to, že jsme spolu, způsobuje, že celá zářím (říká okolí)
    a že se líbil i babičce :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam