• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    Máme tu spoustu diskuzí o tom, jak partnera změnit, co je na nich špatně, co zase provedli nebo jak stojí všichni za prd, chlapi nebo ženský. Když chcete toho svého - tu svou - pochválit, můžete maximálně ve Hře na vzkazy. Tak to pojďme změnit a pojďme je chválit :)
    rozbalit záhlaví
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    NIRA: Nedělá to každý den, ale tehdy když chceme být spolu. Důvod proč mne to tak těší je, že ta cesta ke mně do práce je pro ni strašlivě z ruky a měla by to mnohem jednodušší, kdyby přišla rovnou ke mně domů :)
    NIRA
    NIRA --- ---
    DORIAN: mě by to třeba štvalo, mít ho denně za zadkem:((
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Je toho moc, ale budu to sem dávat postupně :)

    Vyzvedává si mne když končím v práci
    NIRA
    NIRA --- ---
    že je plachý :-)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    ze ked sa so mnou luci na 1 den povie mi:"budes mi chybat" :)
    BOHOUSH
    BOHOUSH --- ---
    kdyz mi daruje tech par minut tepla
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    ze kazdy vecer zaspavame v objati
    NIRA
    NIRA --- ---
    je hezkej
    _IV_
    _IV_ --- ---
    to, že ví, ja mě potěšit a utěšit, to že mě prokouk za tu chvilku a ví na co zrovna myslím, prostě to, že mě miluje...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    miluju na nem jeho kompatibilni smysl pro humor. oba nas bavi rozvijet abstraktni konstrukce, ktere vetsina lidi prestane stihat uz v polovine, ale my si rozumime.
    a navic je to skvely trenink vyjadrovani a i diky tomu se nemusime hadat protoze si umime vsechno vysvetlit
    :*
    REESHA
    REESHA --- ---
    vsechno... toho je tolik ze proste nevim kde zacit... stejne bych neco vynechal..! miluju ji!
    NIRA
    NIRA --- ---
    je fajn, že je osobnost ve svém oboru a něco znamená, dokáže o své profesi se zájmem mluvit:-)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    když nasadí ten provinilej pohled a rozpačitej úsměv...
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že dneska zastavil, když odjížděl pryč a míjeli jsme se téměř před barákem, stáhl okýnko a povídal- Slečno, nechtěla byste se svézt? On je tak trapnej, až je roztomilej.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Ze ma berie na hory, aby som sa naucila lyzovat a aby som mala dovolenku. A vie, ze na to nemam ani fuka.
    PALACH
    PALACH --- ---
    nelíbí se mi, že je tak zatrsakrmensky daleko a že jsem ji viděl jen jednou, chjo
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    líbí se mi na něm, že mě miluje, i když ho občas štvu a zpětně mi nic nevyčítá.
    _IV_
    _IV_ --- ---
    ty jeho oči :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    to jaký je :) to je na něm to nejlepší..
    NIRA
    NIRA --- ---
    že si rád hraje :-)
    NIRA
    NIRA --- ---
    no je vtipnej :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam