• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    Máme tu spoustu diskuzí o tom, jak partnera změnit, co je na nich špatně, co zase provedli nebo jak stojí všichni za prd, chlapi nebo ženský. Když chcete toho svého - tu svou - pochválit, můžete maximálně ve Hře na vzkazy. Tak to pojďme změnit a pojďme je chválit :)
    rozbalit záhlaví
    NIRA
    NIRA --- ---
    DORIAN: tak to je fajn, pro mě dřív taky nebylo na obtíž jezdit za týpkem 400km, ale teka se mi už moc nechce po více hádkách ...nějak to ochladlo podle mě
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    NIRA: Nedělá to každý den, ale tehdy když chceme být spolu. Důvod proč mne to tak těší je, že ta cesta ke mně do práce je pro ni strašlivě z ruky a měla by to mnohem jednodušší, kdyby přišla rovnou ke mně domů :)
    NIRA
    NIRA --- ---
    DORIAN: mě by to třeba štvalo, mít ho denně za zadkem:((
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Je toho moc, ale budu to sem dávat postupně :)

    Vyzvedává si mne když končím v práci
    NIRA
    NIRA --- ---
    že je plachý :-)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    ze ked sa so mnou luci na 1 den povie mi:"budes mi chybat" :)
    BOHOUSH
    BOHOUSH --- ---
    kdyz mi daruje tech par minut tepla
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    ze kazdy vecer zaspavame v objati
    NIRA
    NIRA --- ---
    je hezkej
    _IV_
    _IV_ --- ---
    to, že ví, ja mě potěšit a utěšit, to že mě prokouk za tu chvilku a ví na co zrovna myslím, prostě to, že mě miluje...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    miluju na nem jeho kompatibilni smysl pro humor. oba nas bavi rozvijet abstraktni konstrukce, ktere vetsina lidi prestane stihat uz v polovine, ale my si rozumime.
    a navic je to skvely trenink vyjadrovani a i diky tomu se nemusime hadat protoze si umime vsechno vysvetlit
    :*
    REESHA
    REESHA --- ---
    vsechno... toho je tolik ze proste nevim kde zacit... stejne bych neco vynechal..! miluju ji!
    NIRA
    NIRA --- ---
    je fajn, že je osobnost ve svém oboru a něco znamená, dokáže o své profesi se zájmem mluvit:-)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    když nasadí ten provinilej pohled a rozpačitej úsměv...
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že dneska zastavil, když odjížděl pryč a míjeli jsme se téměř před barákem, stáhl okýnko a povídal- Slečno, nechtěla byste se svézt? On je tak trapnej, až je roztomilej.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Ze ma berie na hory, aby som sa naucila lyzovat a aby som mala dovolenku. A vie, ze na to nemam ani fuka.
    PALACH
    PALACH --- ---
    nelíbí se mi, že je tak zatrsakrmensky daleko a že jsem ji viděl jen jednou, chjo
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    líbí se mi na něm, že mě miluje, i když ho občas štvu a zpětně mi nic nevyčítá.
    _IV_
    _IV_ --- ---
    ty jeho oči :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    to jaký je :) to je na něm to nejlepší..
    NIRA
    NIRA --- ---
    že si rád hraje :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam