• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    _IV_
    _IV_ --- ---
    jak mě drží za ruku, než se zavřou dveře autobusu, ve kterém já odjíždím :-*
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    líbí se mi vzpomínka na jedno z prvních rande, kdy mě naprosto šokoval tím, že sám od sebe přišel vybaven potřebným kutilským náčiním a prostě mi opravil šuplík od komody, kterej se odmítal normálně otvírat a zavírat :)
    NIRA
    NIRA --- ---
    no že se mnou hraje ruzne hry
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    jak umi skvele pripravit kuskus :) jeden den ho nemam a uz mi chybi :))
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Po více než 20 letech společného života? Asi že je.
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    líbí se mi jeho zajímavé nápady :-)
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    uplně nejvíc nejlíp vaří (mimojiné), to jsem fakt nezažil .) snad abych začal pořádně mlaskat, jinak se to nedá ocenit :)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    když slyším, vidím a čtu, co se všechno vyskytuje jinde, tak se mi na něm líbí všechno, i ta pleš :-))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    úsměv...a oddaný pohled...a zrzavé vlasy do pasu a fousy a všechny ty jizvy, co má po těle a co utvářely jeho osobnost už od narození... a že je něžný, jemný a neumí křičet... že miluje moje zvířata... a chápe, že vztah je o kompromisech a přizpůsobování se...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    chválím ho za to, že včera večer, i když mu nebylo dobře, šel a stejně odházel sníh z příjezdovky a silnice před barákem. V celé čtvrti to dělá jen on a soused, takže všude kolem je led, jen u nás sucho a nehrozí, že při vyjíždění z brány mi ujedou kola a štrejchnu auto.
    PAZZITKA
    PAZZITKA --- ---
    NIRA:
    NIRA:
    NIRA:

    a taky nemyslet vid? aby te nebolela hlavicka z toho... precti si nazev klubu a pak svoje prispevky, hm?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    NIRA: a taky je dobrý nesouložit, aby tě neměl za děvku
    NIRA
    NIRA --- ---
    MARINNE: ano, přesně...praktikuji celkem úspěšně:-DDD
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    NIRA: a nejest a nepit...odpadne kopa casu stravena nakupovanim a varenim.....
    NIRA
    NIRA --- ---
    TRISSIE: nejlepší je nemít žádné auto a nežehlit, dostane se tím spousta volného času....
    REONA
    REONA --- ---
    Mluvíte o spodním prádle nebo o oblečení obecně?

    Boxerky a ponožky sice nežehlím, ale dokud je žehlení v mé části domácích prací (a musím říct, že jich manžel vykonává víc než já), tak je samozřejmé, že to udělám.

    Takže ho chválím za to, že se stará o domácnost tak, jak bych to asi sama nikdy nedokázala (tedy, možná jednou, snad..).
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIRA: já teda manželovi klidně prádlo vyžehlím - a rozhodně si nepřipadám jako pradlena. On zase odhazuje moje auto a taky není správa silnic...
    NIRA
    NIRA --- ---
    MOTYLEK: s prádlem bych se mu nežehlila, ani kdyby poděkoval stokrát, nejsem žádná pradlena....
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    PAZZITKA: To mi připomnělo, že mi poděkuje pokaždé, když mu vyžehlím prádlo. Potěší.
    NIRA
    NIRA --- ---
    není za co chválit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam