• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    TALENKA
    TALENKA --- ---
    Má nádherné ruce. Sálá z nich teplo. Nejlíp se mi usíná, když mi je dá tam, kde mám přibližně ledviny. Moje živé lávové kameny.
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    že jsem se včera z té jeho hlášky "nejsem buzna, buzno" chechtala ještě v autobuse
    že mi vždycky všechno trpělivě vysvětlí tak, abych to pochopila
    že i když si myslí, že ho neznám, vím, že se známe odjakživa
    že je tak chytrý, milý, hodný a citlivý
    že vždycky najde nějaký spodní proud, který mě dovede k tomu, že ho miluji
    že jsem díky němu poznala, jaké to je mít vnitřní dvojče
    že může být kýmkoliv a budu ho mít stejně pořád ráda
    NIRA
    NIRA --- ---
    že mě zbytečně neotravuje
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    Umí nejlepší těstoviny alla carbonara!!
    .. s výsledkem je samozřejmě nespokojený a hledá vždy nějakou chybu, co by mohl udělat líp -> roztomilost mu vážně nechybí:)
    NIRA
    NIRA --- ---
    dneska si se mnou hezky povídal :_)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Rozbila se mi oblíbená čelenka a vypadlo mi z ní několik korálků. Dala jsem si ji na polici, že s tím zkusím něco provést, ale samozřejmě jsem se k tomu ještě nedostala. Dnes ráno jsem ji našla spravenou a korálky pečlivě přilepené. Za takovéhle věci ho strašně miluju.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    chodí mi každou noc naproti k vlaku, když jedu z práce z prahy do dobřichovic, ale jelikož je teď nemocný a musí se hodně učit kvůli státnicím, zakázala jsem mu chodit mi naproti na nádro....obešel to tím, že na mě čeká už na nádraží v praze :-D

    a obdivuji, jak se i po roce intimního vztahu dokáže tak krásně a upřímně stydět a červenat
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že mi včera šel naproti v noci, když jsem přijela z práce a taky, že jsme přišli domů a tam bylo uklizeno po stěhování :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    ze me podporuje
    ze me bere takovou, jaka jsem, i kdyz je to nekdy tezky
    ze me umi pohladit a obejmout
    ze vcera povesil pradlo, uklidil skrinku s jidlem - pravda, hledal caj :))) a nasral se, kolik je tam veci :)))
    ze mi kazdy den pise, ze se na me tesi a vim, ze se opravdu tesi
    ze se snazi chapat i muj uhel pohledu na ruzne veci
    ze je zabavnej

    a dalsi a dalsi a dalsi :)
    proste je to on meho srdce sampion
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ten jeho hlas.. i mamince se zdál velmi příjemný :) nojo, není nad to, mít svého pana Božského :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    koupil mi kakao :)) a vcera mi ho dokonce i uvaril :))
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že mi naplánoval cyklovýlet, kdy jsem mohla jet 40 km po rovině nebo z kopce :-)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ... že se mi dokáže omluvit, když mě nasere.
    PETKAF
    PETKAF --- ---
    - že mi poháhá
    - bere mě takovou jaká jsem
    - miluje mě
    - dokáže mi odpustit moje chybičky
    - je mi věrný
    - naslouchá mi
    - dokáže mě potěšit
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    DIVA: ani ne, spis uz tady byl fakt bordel a bylo mu jasny, ze se uklizeni nevyhne, tak se do toho pustil aktivne sam
    DIVA
    DIVA --- ---
    LUCIANA: úslužný a neuvěřitelně vnímavý, kongrets .) nežehlil náhodou ňáký průser? ;)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    že, ačkoli nerad jezdí z domu, když nemusí, mi sám od sebe odjel do IKEA pro daim dort, který miluji... že den za dnem snáší trable s mým synem a pořád to nezvdává... že, ačkoli introvert, co city a pocity drží v sobě, včera plakal, protože mu došlo, že já brečím kvůli němu... nečekala byhc, že ho někdy v téhle situaci uvidím...
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    musim ocenit na chlapa velmi pokrocily myslenkovy pochod - vcera jsem prisla domu z nakupu a vidim, jak umyva sporak, coz me dost prekvapilo, protoze tohle delam vetsinou ja. ptam se, co ho to popadlo a on mi vysvetlil, ze chtel zacit s uklidem vysavanim, ale mel dojem, ze by me to nastvalo, tak se zamyslel proc a vzpomnel si, ze je potreba nejdriv uklidit stul/linku a pod, aby ten bordel z nich pak nenapadal dolu na tu vysatou zem (minule pri uklidu jsem ho na to jemne upozornila)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    PETJULE: s tím lučním kvítím jsi mi něco připomněla. Kdysi, když jsem byla ještě s bývalým, byli jsme někde s našimi přáteli a náš kamarád svojí holce pořád trhal sedmikrásky a kopretiny a kdeco a ona byla kvůli tomu hrozně naštvaná, že "zase nějaká kytka..." Co bych já za to dala, kdyby mi můj milej jen tak sám od sebe někde utrhl nějakou kytku, ale asi žádnej můj milej na to nebyl :)
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    Líbí se mi:
    - že mi včera přinesl luční kvítí
    - že je skvělý otec a hezky se o nás stará
    - jak o problémech přemýšlí
    - že plánuje naši společnou budoucnost
    - že mě dokáže vracet zpátky na zem a díky tomu nejsem nebezpečná sama sobě :)
    - že mě má pořád rád, i když je to se mnou těžký

    tahle diskuze je fajn, ale měla bych to konečně říct hlavně jemu! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam