• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PANAAKBListy.cz - denik o vsem, o cem se toho dost namluvi
    - kniha prani a stiznosti
    rozbalit záhlaví
    _THE_WOLF_
    _THE_WOLF_ --- ---
    CD0M3: no ze je to neco podobnyho, nic vic
    CD0M3
    CD0M3 --- ---
    _THE_WOLF_: ano, běžné chování bulváru. a?
    _THE_WOLF_
    _THE_WOLF_ --- ---
    CD0M3: "foto internet" ;)
    CD0M3
    CD0M3 --- ---
    konkrétně tu - http://blisty.cz/2003/7/7/art14662.html

    nepamatuju se, že by mě kdokoliv alespoň kontaktoval ohledně onoho překladu.
    a uráží mě i fakt, že by si mě, díky tomuto, někdo mohl s tím to serverem dokonce spojovat.
    _THE_WOLF_
    _THE_WOLF_ --- ---
    CD0M3: konkretne?
    CD0M3
    CD0M3 --- ---
    mám dotaz - jsou blisty intelektuálně nadřazeny autorským právům a tudíž mohou publikovat bez svolení co kde najdou - a to aniž by se alespoň obtěžovaly o svém činu informovat původní autory textu?
    PRSADLEEU
    PRSADLEEU --- ---
    no. možná tady taky ne!
    PRSADLEEU
    PRSADLEEU --- ---
    aha. tadyy to je. tu se pry muzu vysukat, rikal diod nebo tak nejak, jsem si to popleta v boude o radaru!! ts.:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    a ZLYSOUSED je přízemní pologramotný debil. (jakkoliv Blisty nemusím úplně bez výhrad)
    ZLYSOUSED
    ZLYSOUSED --- ---
    Blisty jsou hanebný islamofilní škvár!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ale teď teda o té Gaze zveřejnili spoustu zajímavých článků, to se musí nechat. když si člověk odmyslí některé "kotrboverzní" interpretace a komentáře, tak je tam hodně zajímavého k přečtení.
    LADOR
    LADOR --- ---
    :( smuténka
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    jsou to jen sliby... volná diskuze je buržoazní přežitek, svoboda je poznaná nutnost číst si co Kotrba uzná za vhodné, a sám držet hubu a krok :-)
    LADOR
    LADOR --- ---
    jak že to vypadá s diskuzí na bl? už se na ni těším.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    reklama:
    cyklus projekcí dokumentárních filmů, reflektujících polistopadový vývoj. V praze, vstup volný.
    [ doba železná a kožená / kino / 9.11.2008 / CR - Praha - Pražské vysoké školy - VSTUP VOLNÝ ]
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    //OT

    založil jsem nový klub, na nyxu mi chyběl. pokud máte zájem a co říct k tématu, budu samozřejmě rád..

    [ Novináři (nejen!) na nyxu ]
    PANAAK
    PANAAK --- ---
    TIGRE: jj, takovej udrzbar / vyvojar.. .), coz je hlavni duvod vzniku tehle diskuse..
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    no budu zvedavy a budu se tesit.
    ty se na blistech nejak podilis ?
    PANAAK
    PANAAK --- ---
    TIGRE: taky je ve vyvoji rss export jednotlivych temat a zaroven jejich sprava - ze si budes moct navolit svuj profil v hierarchii temat.. to by mohlo trochu pomoct s vyberem...
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    tyjo nevim - ja je driv cetl pomerne pravidelne v poslednim roce dvou mi prijde ze se kolem blistu zacalo stahovat vic a vic grafomanu a stava se z toho v mych ocich takova podivna smes ruznych filipik. kvantitativne to slo nahoru, clovek to ani nestaci procitat, kvalitativne je to ale spis tak ode zdi ke zdi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam