• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROHATEJTchýně
    Vážně i nevážně o ženách, které si muži ani ženy nemohou vybrat a které jim zasahují do životů zcela zásadním způsobem.

    Veselé i smutné příběhy ze života tohoto živočišného druhu ...

    rozbalit záhlaví
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    CORIOLANUS: Mě to maso ani neva, ale když je to jednou za týden, né každý den!
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    CORIOLANUS: jojo jinak jsme jim dobrý na..... prd.
    teď třeba řešim, že zase je léto a moje máma se ozvala, že mi chce udělat strašnou radost a stráví u mě 14dnů.
    1) o našeho novorozence zájem neprojevuje a po příjezdu ho asi stejně neprojeví
    2)jezdí sem 1x za 365dnů a občas i jednou za 2roky

    a vždy pronese větu - chci ti udělat radost a budu s tebou 14dnů - pravda je bohužel taková, že je to pro ní nejlevnější dovolená neboť zde neplatí nocleh :o( kdyby tu nocleh neměla tak bych ji možná viděla tak jednou za 10let......

    no hustý chování příbuznejch :o(


    YOCCI: jinak tchýně se teda už se mnou baví a má pocit, že teď svoji péči musí přehánět aby nám to zase nějak vynahradila.
    včera našemu miminu během 30min 6x kontrolovala plenku jeslti už se počůralo a když už se tak stalo tak ho honem vzala a běžela na přebalovací pult - tak jsem jí jemně vynadala - že zadek v mokru stejně nemá, opruzeniny nás netrápí a nebudu financovat 60x výměnu plenky za den. tak smutně koukala, že se o malou špatně starám ale nějak to vzala.
    manžel si pak jen při nějaké vhodné příležitosti od tchýně vyslechl, že ona jeho přebalovala kdykoliv si jen učůrnul :o( bože bože :o/
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    YOCCI: holky, krmit masem a vnitrnostma vyjde do dusledku mnohokrat levneji nez krmit granulema ;)
    kazdopadne se tim zadne z vasich tchyni nezastavam, co vas tak ctu, tak jsou to pekny svine! a nejvic me fascinuje, ze na placeni dluhu jste jim dobry, ale jinak stojite celkove za ... hodne sil preju!!
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    YOCCI: přesně to samé mě včera večer napadlo - že to budu muset trochu pozorovat a pak vypěnim na manžela i tchána - že ona za jídlo dává mnohem víc než si můžeme dovolit my. jenomže ona miluje peníze a nakupování - takže její styl je: nakoupit a pak honem honem vařit minimálně 3chody denně abych zase mohla mít brzo prázdnou lednici......
    jo to manžel uznal, že šel z bláta do louže a že ho matka těma půjčkama totálně vydírá jak o nich furt mele :o(
    no uvidíme co a jak bude dál ( tenhle styl financování praktikujou od ledna myslim a zatim se to kapánek stupňuje každý měsíc ) tak uvidíme přes léto atd...
    no problém je v tom, že manžel umí vylítnout ale opravdu jen v krajních situacích jinak miluje klid a pohodu. taky trpí žaludečníma neurozama tak fakt chce být sám v klidu.
    jak já bych byla ráda kdyby jí profackoval.....a už jsem nad tím přemýšlela 1000x

    ale.....došlo mi, že ke mě jako ženě se chová úplně stejně jako ke své matce, což znamená, že kdybych ho žádala aby na ní měl pořádně proříznutou pusu ( což by stejně neměl neboť to neodpovídá jeho povaze) tak by pak mohl být i na mě jiný :o(
    no uvidíme jak se to bude vyvíjet.

    ale musim manžela pochválit, že tak dlouho matce naznačoval, že je směšná a primitivní tim jak se urazila, že už povolila a zase dělá ťuťu ňuňu i na mě a mimino takže doma je zase klid

    aha tak už to chápu - je to takové společné u vás co? proto je to fakt nutné prodat hmm :o( achich :o(
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    VERONIKA22: No tak to je masakr! To se tvůj docela přepočítel, ne? Pomohl si z bláta do louže. Tak když to nesní, ať to nebere, kočkám stačí dobré granule a sem tam konzerva! Kua, to by mě nasralo!!!!!!!!!!!!!!!!!! My si nekupujem hov. maso, páč je drahé a ona tohle??? Tak to je drrrsné! Byla bych si promluvila s tvým mužem. Pokud umí počítat, ať ji profackuje. Tohle není normální!

    A jo, máme bydliště přehozené, ona na sychru,který patří nám a my v luhu, který patří půl na půl jí a mojemu. Takže my přišli vlastně na nás. Chjo.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    YOCCI: hmm tak jsem zjistila, že u nás ta situace taky není až tak růžová jak ji vydim já.
    manžel mi dnes na procházce sáhodlouze vyprávěl jak vlastně ty nákupy s tchýní probíhají :o(

    tchýně : koupíme tento ubrus, povlečení, hrnce atd...
    manžel: néé toto všechno brát nebudeme
    tchýně: to nevadí tak to teď neber - já si pak vezmu půjčku

    takže v podstatě to vypadá, že je úplně jedno jesti za tchýni měsíčně vyplázneme 5 či 15tis jakmile ona nebude spokojená automaticky půjde a vezme si půjčku :o(

    zrovna dnes odpoledne se vrátili z nákupu a místo aby v makru maso kupovala po balíčkách tak ho kupuje po kartonech! ty vole! takže teď doma koukám, že její kočičky už nemusejí jíst jen salámy ale mají na mističce hovězí :o( ty vole! já padnu :o(
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    YOCCI: možná mi něco uniká ale proč se teď bojíte, že by to vše mohlo spadnou na manžela a za 5let ty další dluhy už ne? kvůli tomu bydlišti, které tam máte stále ještě nahlášené?

    no u nás je taky veselo žijeme pod jednou střechou a tchýně se mnou přestala mluvit neboť dítě nosim v klokonce ( manduce ) - ono totiž nesnáší jakékoliv položení. a tak se tchýně na všechny v rodině culí a dělá ťuťu ňuňu a když potká mě tak dělá mrtvýho brouka a ksicht hodí jinak. kráva jedna!
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    VERONIKA22: Tak to je dobré..aspoň nad ní máte kontrolu=)
    Byt prodáváme neradi, nechceme žejo, já ho mám moc ráda..ale musíme,aby jsme utopily dluhy,které by jinak padly na Káju. A to mi nechceme. Samo se oba děsíme toho, že to né za 5 let, ale tak za rok a půl příjde zas, ale to už prej na ni bude z vysoka srát, páč už nebude jak a hlavně chuť jí pomoci..takže if na ni dojde exekuce, už to bude náš problém. My si přehlásíme bydliště a pojede si na svoje triko. Dneska k ní Kája šel pro nějaké papíry, jsem zvědavá, jak dopadne, páš se s náma zase nebaví. Prej jsme vypočítavé mrchy. A kája dělá vše špatně....Ačkoli to co Kája "udělal špatně" ona přímo nakázala, nebo schválila...blééééééé, už je mi z toho zle.

    Už aby jsme to měli všechno z krku, Kája je ším dál víc nervoozní, nepříjemný, už doma není ta pohodka, co donedávna byla. Ona opravdu dokáže udělat doma pohodu.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    YOCCI: no strach jsme asi přestali mít - neboť ona si dřív brala půjčky na to aby si pořádně nakoupila a měla lednici k prasknutí a mohla se chlubit, že denně vaří z hovězího atd.... nebo kupovala kraviny - jako 100x povlečení, 16x polštářů, 28x dek :oD atd.... no a teď když se synem jede do Alberta nakoupit kde všechny tyto věci prodávaj tak se nebojí sem tam si do košíku něco přihodit.
    už má teda respekt neboť on na ni už snad i zvýšil hlas kvůli těm půjčkám tak toho tolik pod jeho dozorem nenakupuje. ale zase úplně on jí neseřve takže za ní měsíčně určitě utratí tak její dvojnásobný důchod :o(

    a ten byt prodáváte jen proto, že se syn rozhodl mamince pomoct nebo se bojíte, že její dluhy postihnou i nějak vás? zvlášť když byt je váš a nejste nikde jejími ručiteli tak snad by nebyl důvod se bát o vlastní majetek.

    spíš mám stejnou otázku - teď se zbavíte bytu a poplatíte její dluhy a co když za 5 let bude mít nové dluhy? navíc pokud nevíte kolik těch dluhů má tak jaká je jistota, že je poplatí všechny?

    tenkrát když jsme za tchýni platili ty dluhy tak jí naštěstí manžel donutil aby vytáhla všechny splátkové knížky aby to on došel poplatit. protože jí dát peníze do ruky by znamenalo - že by zase dala jednu splátečku a zbytek použila na pičičmundy......
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    VERONIKA22: Tak máti má dluhů dost, nechce nám to říct, ale myslím, že to bude nárazovka cca 300 tisíc. Byt přepsala na syna, aby jsme měli kde bydlet, takže hypotéu na něj tedy platí on. To je 5tis/měs. A pak si vzal úvěr na pozemek u chalupy za 200,- a to zplácí 4/měsíc. Ona, co si napůjčovala, říct prostě odmítá. Žeby se konečně styděla? Já už tu kdysik popisovala, kdy se to vyhrotilo (ty dluhy), se mi to nechce omílat. Zkrátka jedná neuváženě. Něco vidí a chce to ikdyž na to nemá. Tak si půjčí a je jí jedno, jestli na to bude. Spoléhá na to, že ji z toho Kája vytáhne. A Kája je kupodivu skvěle vychovaný a ačkoji je matka taková, pořed se k ní pěkně chová s úctou a pomáhá ji (ono totiž není nikdo jiný). Což já samo nechápu, páč mě učili rodiče k samostatnosti a nhé k tomu, abych se o ně starala. To je jejich práce, dokud nezestárnou=(((. Nechci,aby to znělo zle, ale tak nějak to přece v naši společnosti funguje. Nikdy bych rodiče nenacpala do domova a všechno schrábla pro sebe...Jsou to prostě mí rodiče a udělali pro mě vše, co se dalo..a dělají!! Ale ona neměla chlapa, který by se o ni staral, tak si tak vychovala syna =(

    Dobře to tvůj muž vyřešil. Takhle nemá ani peny a snad nebude vymýšlet kraviny. Nojo, ale není v jejím mozečku docela lákavé-když má "teď" půjčky on, aby si řekla, že si zase může někde něco vzít?! Nemáte trochu strach?

    O to dědictví už strach nemám...ale vyhrožovala. A tyhle ženské mají zajímavé pohnutky =(
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    YOCCI: no u nás to manžel vyřešil takto: ( k mé nelibosti ale asi je to fakt nejlepší) už jsme celkem za tchýni na dluhách zaplatili asi přes 100tis - neplatila nájem a vše na nájem utrácela za něco jiné a pak moc ráda chodí k providentu pro půjčky a pak nesplácí. takže co půl roku to zase nová půjčka či opět nějaké nesplacené nájemné.
    tak protože žijeme pod jednou střechou a nechtěli jsme riskovat exekuci na celý náš majetek tak manžel na sebe převzal veškeré její životní starosti - tzn. že když ona bere důchod tak ho celý dá manželovi a pak on s ní jezdí nakupovat a platí poplatky atd.....
    což tchýně naprosto úvítala, neboť ona dá manželovi svůj důchod asi 5tis a tim, že syn nemá rád hádky a miluje klid v rodině tak radši ani nechce počítat kolik ho to nakonec po měsíci vždy stojí.

    a ona má opravdu tak vysoké dluhy? a ještě jsem zapomněla proč jste nakonec přikročili k prodeji toho bytu? majitelkou toho bytu je tchýně?

    s tim dědictvím naprosto souhlasím. také jsme to konzultovali s právníkem. tchýně měla strach, že od své matky nic nedostane a písemnou závětí vše dostane vnuk ( můj manžel). tak nám bylo poraděno, že by ten přímí dědic ( dítě) musel být vyděděný a že to se strašně špatně dokazuje. děti furt můžou tvrdit, že se snažili komunikovat o 106 a jen matka nechtěla.
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    GWAENARDELL: ona je pitomá, ale v jiných věcech. Co se majetko-právních záležitostí týče je vychcaná až až. A myslít, že závěť má sepsanou už od 50ti, bo je hypochondr a od té doby ji co půlrok přepisuje, bo má pokaždé jiné záměry..hlavně o rozdělovaní majetku.




    VERONIKA22: Čoveče, tys to úplně vystihla s tou ledničkou =)!!! Ale k Jindrovi se jako babička chová vždycky velice hezky, to se musí nechat.
    Jo, byt prodáváme kvůli jejím dluhům, které ona neuváženě nasekala. Nenávidím ji za to. Ať se ona klidně nechá zavřít do kriminálu, ale já nestrpím, abych já a Jindra nějak odnášeli její kixy! Je nesoudná, kdo by z nás by chtěl zadlužit vlastní dítě proboha! Je to nesmysl. =((
    GWAENARDELL
    GWAENARDELL --- ---
    YOCCI: Jen bych chtěla poznamenat, že ho vydědit nemůže kvůli tomu, že jí nenavštěvuje. Pro to musí být velmi závažné důvody. Leda by před smrtí všechno rozdala jiným lidem, to je pak nenapadnutelné. Ale možná je pitomá a neví to.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    YOCCI: ježiš já bych tě se změněnou ikonkou nepoznala :oD
    no nazdar tak to to nepostoupilo k lepšímu :o(. teď nevim jestli ten byt prodáváte kvůli finanční situaci nebo nějak kvůli tchýni? ( zapomněla jsem detaily :o( )

    jinak to co popisuješ z 85% sedí na moji mámu. je taky neskutečně smutný, že naše dítko tam u babičky asi nikdy nebude - o tom bordelu nemluvě, většinou prázdná lednice a ani ten rohlík nenajdeš, a cit od babičky asi nebude vůbec žádný - taky šílený :o(
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    DRAGEL:
    VERONIKA22: Tak vážení, byt prodáváme, samozřejmě těžce pod cenou, páč se musí prodat co nejdříve. Tchýně se už k nám nějakou dobu stejně vrací, přičemž musí být v bytě absolutní ticho, aby si mohla v klidu přečíst e-mail, který jí přišel,podívala se na net a mohla se soustředit atd. A k ní na návštěvu chodit musíme, jinak by mojeho vydědila-už mu to i řekla. Jindru jí hlídat nedávám, páč když vidím, jak o něj pečuje, měla bych strach, že se něco stane. Stejně když k ní příjdeme na návštěvu, můžu jí říkat co chci (že třeba nemá vyslíkat malého, že je zima a ona ho stejně vysleče do naha, protože si prej musí prohlédnot jeho nožičky a osahat "pořádného chlapa") a stejně je vše v její režii, jako by jsme tam nebyli. No a o tom bordelu, co tam v tom svojem kutlochu má ani nemluvím. Odcházíme z tama s Jindrou s ucpaným nosem... Ještě nevím, kde budeme bydlet. Mám z toho depku, páč tento byt, ve kterém bydlíme, jsem si zamilovala, znám všechny sousedy, je tu klid, velký balkon, slunečno...chjo. A dneska má ta kráva svátek....Nechcem s malým trajdat, tak prej ona příjde večer na kafe. Už teď se mi ježí chlupy,ale budu muset ty dvě hoďky vyrdžet =(

    Držte palce...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DRAGEL: presne tak... delal bych jakoby nic. Kdyz se tim budes uzirat, ublizujes sma sobe. Ji je to burt. Nema na to, aby to pochopila, chapes? Je proste socialne blba (hloupa).
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    YOCCI: neřeš to, nech tomu čas, třeba přitáhne sama, jakoby nic ...

    důležitý je být v klidu a nenechat se vydírat, kdyby nechtěla, tak vám ten byt nenechala ;-)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    YOCCI: tak něco podobného taky znám z dob ještě bezdětných. neustále jsme byli vyhazováni z bytu...... protože jsem já zase udělala něco co se jí nelíbilo......no většinou nepoděkovala dost uctivě.
    ale to jsou jen ty nálady těch debilních ženských. bohužel ty nálady je nikdy nepustěj :o(
    hele pokud v tom bytě můžete nějak být tak to zatim vůbec neřeš. hlavní je, že ti partner nic nevyčítá, neboť ví jak je těžké s jeho matkou vyjít.

    no vždyť ti bude líp když už tchýni nikdy neuvidíš ne? :o)

    a jinak obdiv k těm zubům!!!! tohle bych snad nedala za normálního stavu, natož při péči o prcka.....!
    jseš hrdina! :o)
    IF_
    IF_ --- ---
    YOCCI: upřímnou sostrast, nemám slov...
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    Mám slohovku za jedna? =))
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    GWAENARDELL: vidím kočko, že to máme úplně stejné! U mě tento úžasný vztah s tchýní vyústil (z její strany) před pár dny. Já neměla v plánu si ji rozhádat, nebyla jsem k ní nikdy hnusná apd. Akceptovala jsem ji, ačkoli jsem taky chodila k psychiatrovi. Ale už je konec.

    Začlo to tím, že mě lezou osmičky a bolí mě celá huba. Před 14ti dny jsem musela k zubákovi, bo už to bylo šálené a zjistili jsme, že mám jednu 8mičku úplně zkaženou.Byla jen trošku prořezaná, tak mi to prořízla víc, načež mi vyvrtala další 2 zuby (bez umrtvení, bo kojím) a vzala dost dřeně. Bolest jako kráva. Nemohla jsem spát, navíc kojení v noci, prostě totálně vyřízená! Týden na to, co jsem do sebe prala Pananadoly, jsem tam musela znova, bo jsem chytla brutus zánět. To bylo min čtvrtek ráno. Od zubařky jsem se vrátila v osm, pak jsem se starala o malého, pak jsme v 10 usnuli a já byla ráda, že jsem usla taky. Před jednou hodinou se malý vzbudil, řval jak tur, měl bolení. Takže jsem ho vzala, šla přebalit, v tu ránu mě zase rozbolely ty zuby. Při přebalování malý furt ječel, tak jsem mu musela dát rekt.rourku, pak mě pochcal, následně i posral =))). Tak jsem pak lítala jen ve spodním prádle s dítkem do koupelny a zpět. Když jsem malého akorát oblíkala, zvonek. myslela jsem že je to pošťák, tak jsem od malého nechtěla odcházet, s tím, že si pak vyzvednu dopis na poště. Zvonek znova. Tak jsem vzala polonahého Jindru na ruky, natáhla jsem župan a valila otevřit. Dole ve vchodě se po telefoně ozvala skorotchýně. V tu ránu mě ojel horký pot a pustila jsem ji dál. Když přišla, pozdravila jsdem ji a zeptala se, co se stalo, na čež ona se obořila, co by se jako mělo stát, to jako nermůže přijít nebo co?! Tak jsem jí řekla, že samo může,ale že jsem ji nečekala, že je doma binec apd. Ona že veme psa ven. Než se vrátila mi volala můj, že ho máti několikrát prozvonila a když volal zpět, že zjistil, že je matka pekelně nasraná, že od brátránka žena je daleko milejší, dkyž přišla na kafe. Jen jsem mu zopakovala, co jsem řekla a už nic nechtěl slyšet, že je to naše věc, že se máme klidně pozabíjet. Tak jsem ji nachystala poštu, co ji k nám chodí a dala vařit vodu na kafe.Když se vrátila, tvářila se, jakoby nic, tak jsem šla kojit a v dobrém jí říkala, že většinou se návštěva ohlašuje, že jsem ji prostě nečekala, že nejsem jako naštvasná(byla jsem jen zaražená), že je mi jedno když příjde na návštěvu (ve smyslu neohlášení). Na čež ona se urazila a řekla, že si myslela, že budu ráda, když příjde, a né že mi to bude jedno...a že už půjde. Tak jsem jí řekla že má zůstat, že jí udělám kafe, že se pomazlí s Jindrou. Už jsem ale slyšela jen šustění bundy. Tak jsem na ní volala, jestli to myslí vážně a na to křáply dveře.Byla jsem vytočená, ale nebudu stresovat malého, mávla jsem rukou. Její problém. Já jsem šla zase spát a byla jsem ráda.Samo večer došel můj a ptal se, co jsem jí udělala, že je nasraná, že už prej nikdy nepříjde na návštěvu, že jsem hospodyňka na baterky, že co si to dovoluju, když ona nám dala byt, že němůýže ani za Jindříškem a že si to rozmyslela, že si ten byt vlastně nezasloužíme a že ho chce zpátky, že si poplatí dluhy a bude jezdit na dovolené a že my ať si jdem někam do podnájmu, nebo k našim do baráku, že jí je to už jedno...

    Takže tahle sobecká, vztahovačná paranoidní kráva, jejíž syn je se mnou už 7 let a ona mě za celou dobu vůbec nezná, mě pomluví následujícího dne v její práci, kde mě skoro všichni znají, a cítí se strašně ubléžená, že proti ní peču s jejím vlastním synem, že jí zakazuju vidět vnuka a tak dále a tak dále. A to jen pro to, co jsem tu napsala a proto, že jí Kája řekl to samé co mě (že je mu jendo co se stalo a že se máme klidně pozabíjet, že má starostí dost). akže už fakt nevím jak se k ní chovat, už jsem Kájovi vyhověla dost abych s ní vycházela. Ale tohle je konec. Já i on dobře víme, že je blázen a taky za mnou stojí, ale jí neřekl nic, protože to nemá cenu. stejně si mele svoje. Už jsem tu popisovala, co je zač, jak je zadlužená a jak se chová k lidem a jak ke svému psovi. Prostě jsem s ní skončila. Aspoň mám klid. Už se nebudu muset stresovat, že jí nechutná oběd, který jsem udělala podle ní a ještě lepší...který apropo pochválil její bývalý muž i Kája..
    IF_
    IF_ --- ---
    GWAENARDELL: Bohužel právě brojit proti jeho matce před ním je většinou špatně, páč i kdyby byla sebehorší, nikdy se s tebou proti ní nespojí, vždycky bude spíš stát za ní. Já nezapomenu, jak expřítel v soukromí neustále nadával na manýry své matky, ale jí nikdy nic do očí neřekl, stejně ty věci pak vždycky udělal tak, jak ona chtěla. Když jsem se zeptala, proč jí někdy něco neřekne, bylo mi vysvětleno, že by to stejnak nic nezměnilo. Takže vlastně vbyli oba stejní - než si říct, co druhýmu vadí, radši budu držet pusu a přetvařovat se, abych měla krátkodobý klid... Já tohle prostě nepochopim...

    Jinak držim palce, pokud je svatba už v dohledu:) A pevné nervy, omezit komunikaci a co nejméně projevovat emoce... a odstranit nože z dosahu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam