• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    Vše o Vietnamu a Vietnamcích...:))
    rozbalit záhlaví
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    HAAALA: ale mesicni, ne ?
    KOOXIK
    KOOXIK --- ---
    HAAALA: momentalne stoji multiple 1800 Kc a je to za tyden hotove. Jina bacha na ty urdenicky lemra, volal mi totiz jeden typek ze mu omylem dali muj pas i s vizem, maj tam v tom asi dobrej bordel :(
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    SMOKIE: leda že by to poskočilo... mě to vloni stálo 1.500,-, úřednice sice byla rudá nemálo, ale všechno šlo hladce, za týden jsem ho bez keců měl. O láci letištního víza jsem slyšel, nicméně za ty nervy mi to nestojí / nestálo.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SMOKIE: dík!
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    KRMELEC: Na rasinove nabrezi stojej single entry 3 mesice asi 2 nebo 2,5k a nechovali se tam ke me moc hezky :) zatimco prez ten mvv to stoji 35 dolaru a ma to clovek bez rudy urednice .)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    SMOKIE: Ty jo a o kolik je to levnější? Možná popřemýšlim, ale riskovat to, nevim nevim :(
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    SMOKIE: to jsou novinky :c)) A opravdu se na to dá spolehnout? Protože řešení na Rašínově nábř. ještě nic nezajišťovalo a jejich slovo moc neplatí - otevírají si tak tak nějak všelijak a dozvonit se na ně 15min. před zavíračkou je nereálné i když ti za chvilku letí éro z Ruzyně :c)
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    jo, vizum si objednas prez net (http://www.myvietnamvisa.com/) .. a na letisti v hanoji ti to tam nalepej .. funguje to a je to levnejsi a rychlejsi nez delat viza na rasinove nabrezi.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    jde vízum do vientmamu dostat v hanoi na letišti? máte s tím někdo zkušenost? prý je to levnější...
    BAR_CA
    BAR_CA --- ---
    NARVAH: jasne, ja mela na mysli spis letenky do Vietnamu.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    BAR_CA: díky. taky to tak vidím, že je lepší jet za teplem, než naopak. na konec března sem našel letenku za 900 VND ze saigonu do hanoie ( http://www.jetstar.com ). to je dobrá cena na tohle období, ne?
    BAR_CA
    BAR_CA --- ---
    NARVAH: no ja bych asi jela spis ze severu na jih. Na severu v te dobe neni jeste uplne vedro a prijde mi prijemny se nejdriv podivat na nejaky pametihodnosti a pak si odpocinout nekde na plazi v jiznim Vietnamu. Na druhou stranu bych se taky urcite ridila cenama letenek (Hociminovo mesto vs. Hanoj), preci jen brezen je mesic po lunarnim novem roce a to muze byt s letenkama problem.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    Lepší projet Vitnam v březnu ze severu na jih či naopak?
    ZZEMANKA
    ZZEMANKA --- ---
    Ahoj, v rijnu budu 3 tydny s rodinou v Saigonu. Tyden z toho stravime na ostrove Phu Quoc, ale na dalsi dva tydny bych uvitala tipy na vylety, ktere se daji absolvovat s malymi detmi. Mate nekdo tipy/rady/zkusenosti? Dik predem.
    KOOXIK
    KOOXIK --- ---
    cus, nebudete tam nekdo pres vanoce a Novy rok. ze bychom dali nekde pivko ?
    NOEMIANN
    NOEMIANN --- ---
    ok... ja tu budu jeste hodne dlouho, takze az budes mit cas, rada dam biahojku. Jinak nevsimnout si priprav na oslavy neni snad ani mozny :/ a na bramborak? to si rada zajdu... v hoa vien je maji trosicku predrazeny... tak az se to bude blizit, posli mi sms... mobil mam trochu aktivnejsi nez nyx.
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    NOEMIANN: oukej, jen co bude mit kolega po svatbe a odjede sef, tak se ozvu . Btw za mesic .. a to uz doufam budu v praglu, tady zacne 1000 let vyroci zalozeni hanoje a bude otevrenej stanek cesky kultury - mimojine bramboraky, rizky, sunka od kosti a prijede Spejbl a Hurvinek - tak doufam ze Zeryka nekde za rohem nevyudej :D
    NOEMIANN
    NOEMIANN --- ---
    ja jsem tu na hodne dlouho (budu tu az do brezna), takze to ani moc nepospicha... ale rada si zajdu s nekym na pivko. Chodim pravidelne na setkani Viet Su (ceskoslovensti a cesti viet kieu) kazdou nedeli a jednou jsem byla v hospode s mistni ceskou komunitou... mozna uz jsme se potkali a ani o tom nevime :D moje cislo mas, tak kdyby se ti chelo jit na biahojku nebo nejaky my xao, tak se ozvi
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    MUI: misto nekterejch prichozich cisel vidim nejaky 100000900neco, ale jiny cesky cisla co mi volaj z cech , a nebo i z JAR a Namibie se mi zobrazujou normalne.. a kdyz volam ja do CZ tak sem zatim nezazamenal problem a i smsky chodej ... (vinaphone)
    NOEMIANN: ja bydlim na Van Kiep, akorat mam ted docela dost prace.. stak posta ...
    NOEMIANN
    NOEMIANN --- ---
    nejlepsi bude, kdyz si koupis vn simkartu
    jinak u meho cisla jsem zapomnela "0" je to (+84) (0) 12 19 333 254
    NOEMIANN
    NOEMIANN --- ---
    vubec netusim, ale mam ten samy problem. Nidky se mi nezobrazuje to spravne cislo, ale dochazi k nejakemu presmerovani a nemohu volat z ceske karty na vitnamskou :(
    NOEMIANN
    NOEMIANN --- ---
    Ahoj. ja ted ziju v hanoji. tak kdyby se vam chtelo nekam zajit moje cislo je 12 19 333 254.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam