• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    SYDELAY
    SYDELAY --- ---
    díky
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    SYDELAY: jednoznacne predem. jinak vietnamairlines sou doooooost drahy, pac maj vic cestujici nez potrebujou a letadel malo..jinak tam lita jeste airmekong a jetstar.....
    BAR_CA
    BAR_CA --- ---
    SYDELAY: rekla bych, ze je lepsi je koupit predem, protoze to je levnejsi. jestli poletis s jetstarem, tak bacha na to, ze docela casto rusej lety (treba na lince Hanoi - Saigon je sice nejakejch 5 letu denne, ale kdyz se nenaplnej, tak cestujici zdrcnou do dvou). takze mit urcite dostatecny casovy rezervy.
    SYDELAY
    SYDELAY --- ---
    + ještě jak je to s cenou, jestli se to liší
    SYDELAY
    SYDELAY --- ---
    ahoj, mám takový dotaz, je lepší si koupit letenky pro vnitrostátní dopravu ve vietnamu (z ho chi minh do hanoie) až tam, nebo radši dopředu už tedka ?
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    za kolik jste tak leteli do vietnamu o prazdninach vlete?
    LYDI
    LYDI --- ---
    pasy je fakt ze sme nechali vsude, nikde nikdy zadny problem
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    SMOKIE: oki děkuju, mám ještě ten mezinárodní, tak to můžu nějak kombinovat
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    ZZGERO: to si teda taky říkám, nechat pas nějakýmu týpkovi v půjčovně...
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    GNUBLA: pas davas jako zastavu vsude, ale na hotelu...takze kdyz nekde bydlis a jdes si pujcit motorku, tak pas stejne nemas...reknes mu jmeno hotelu a nazdar, ja sem teda tam mel dost problem sverovat pas nejakemu nekdy idiotovi na recepci..mel sem pred sebou cestu kolem sveta a nechtel se vracet do cech zrovna pro pas...:)), nekde na hotelu maj sejf na pasy, ale nekde jen lezi na stole..to je ulet..nastesti se tam moc nekrade..maj za to tam vysoke tresty..
    GNUBLA
    GNUBLA --- ---
    MAKAK: nás se ani jednou ani neptali jestli vůbec řidičák máme :) když už chtěli něco jako zástavu, tak pas
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    Jednoduse : odevzdas ho, kdyz si pucujes motorku jako zastavu a pak jezdis bez nej, pze bily tam nestavej, tak to moc nevadi. Kdyz by precejen neco, ukazes jim vizitku pujcovny.
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    a ještě jedna otázečka, Vietnam nepodepsal žádnou úmluvu o řidičáku, tak jak se to tam s ním dělá?
    CONTRAS
    CONTRAS --- ---
    njn... zapocitano do planu :) dostal jsem tip (aktualni) na hostel v nanningu, kde to vyridej bez problemu...
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    CONTRAS: umis mandarinsky? ja jsem taky tak jel z honkace do hanoje pres guanzou, nanning a jeste nejaky prdele..a zpatky sem jel po jiznim pobrezi..jen te chci upozornit, ze jak opustis honkac, anglicky nebude skoro nikdo mluvit a jestli tak velice spatne...priprav se na domluvu rukama nohama...gud luck!
    CONTRAS
    CONTRAS --- ---
    GGG: ...neprilitnu tam, vlakem.... ale sehnal jsem radu a navod, jak viza do vietnamu v klidu sezenu v cine
    GGG
    GGG --- ---
    CONTRAS: online to nejde?
    Jak na vietnamské vízum online | BếpViệt.cz
    http://www.bepviet.cz/navod-vietnamske-vizum-online/
    CONTRAS
    CONTRAS --- ---
    zdravim, nemate pls nekdo zkusenosti se ziskanim vietnamskeho viza v honkongu?
    VINNEE
    VINNEE --- ---
    No dneska uplne haloo)))....jsem se vybourala na kole..tedy nekdo to do me naparil, ale prezili jsme to vsichni az na tu motorku.)))...ale zas o me bylo pecovano jak se slusi a patri a nakonec jsem si ulovila rybicku a uplne odrovnala ryzovou palenkou:-)))...cesta pokracuje zdarne dal!!)))
    GGG
    GGG --- ---
    Osobne se mi nejvic libilo na ostrove Phu quoc v breznu - krasny pocasi, zadny turisty kilometrovy prazdny plaze, zajimavy vesnicky, trh s rybama a zelenoinou ktery si pak muze clovek grilovat na plazi, je tam take prales s malinkym pohorim. Koupani luxusni!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam