• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    LARENKA
    LARENKA --- ---
    Ahoj, není někdo právě teď v saigonu nebo Phu quoc? Kamarádka cestuje sama a ráda by se případně s někým spojila nebo setkala...
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    ANDY_WARHOL: a cena?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    NEPHILIM: o plazi nevim, ale mam zkusenosti s bauhinia resort, kde je to moc prijemne a personal je velmi napomocny. my si tam prodlouzili dokonce pobyt jeste o par dnu, protoze nam to poskytovalo dobrou zakladnu, a na plaz ti daj listek, ze te pusti do resortu co je kousek. ubytovani v malych bungalovech nebo v hlavni budove.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    NEPHILIM: to se bojim, ze je jenom v resortech ( teda mluvim o strane Duong Dong). Na strane Duong Dong je silenej stavebni boom a jsou tam rozestaveny veliky monstra, ale treba jinde to bude cajk. Kazdopadne je to tam half Raša!!!

    Prosmýkával se někdo pls z Lao Bao do Dansavan ( LAOS)? Dík
    NEPHILIM
    NEPHILIM --- ---
    Ciao,nemate nekdo tip na dobry ubytovani na Phu Quoc? Idealne na plazi...
    KYO
    KYO --- ---
    tak :]

    KYO
    KYO --- ---
    THEODORT: aha, OK :]] zkusim pak poslat vysledek
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    KYO: jo, bacha na to, v receptu by melo byt spis 0.3l ryzoveho octa a 1 lzici rybi omacky..
    KYO
    KYO --- ---
    THEODORT: Supr, tenhle jsem taky nasla na netu, takze by mel byt ten spravny? Parada, jeste se zeptam, pisou ocet: ale jaky? Ryzovy? Nektere recepty jsou i s vinnym octem nebo klasicky ceskym octem....
    KYO
    KYO --- ---
    Ma nekdo osvedceny recept, jak udelat nakladany cesnek v octu s chilli? Presne takovy jako je u Pho v kazde vietnam restauraci. Vcera jsem se ho snazila udelat doma, ale neni to uplne ono, jak bych si to predstavovala....
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    ALENNAI:
    ANDY_WARHOL: psala jsem ještě znovu na Turkish a ofiko reakce je: Unfortunately, you are not allowed to leave aircraft during technical stop in Ho Chi Minh City... :(
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    VIANAA: imho nebude ani rolovat k terminalum, kdyz je jenom tankovaci. ale zeptej se v letenkach a pak dej pls sem vedet.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    VIANAA: zeptej se spis v klubu o letenkach, tam ti poradi. vystup by imho nemel byt problem i v miste mezipristani, ale na nastup imho zapomen, pokud nenastoupis tam kde mas na letence, tak ti let zrusi kompletne
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    IKARIE:
    ALENNAI: Vidím, že se tu řeší stejný let s TK, který mám i já...netušíte náhodou, jestli by se nedalo (v případě, že má člověk jen cabin luggage) vystoupit už v Saigonu? Nemáte s tím někdo zkušenost? Máme přílet i odlet z Hanoje, takže bychom do Saigonu zřejmě přelítali a takhle by se to dalo vzít mnohem jednodušeji :). Ptala jsem se i na Turkish, kde ale byli velmi velmi neochotní...chtěla bych mít ověřené, že nám nezruší celou návaznou letenku.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    Photographer Uncovers The Side of Vietnam You Never Knew Existed
    http://nextshark.com/vietnam-ethnic-minority-groups-gallery/
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    https://www.facebook.com/cechvevietnamu/?fref=ts

    posledni prispevek. čech ve vietnamu pomohl hodne z nas, tak ted muzeme pomoct mi jemu :)
    JAYB
    JAYB --- ---
    ALENNAI: ok, diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam