• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAYBEEHALUCINACE PORPVÉ - jak na to, příprava, dojezd?
    Jak na první zhalucinování? Plánovat nebo do toho skočit bez rozmyšlení?

    Zkušenosti, na co si dát bacha, co doporučíte, jak co na co?

    Zvláště mne zajímá Havajská růže!

    Nejhustší halucinování co si pamatujete?

    Příroda nebo syntetika?
    rozbalit záhlaví
    _SKRITEK
    _SKRITEK --- ---
    JAYBEE: Tyvole, bezduché užívání. Vždy kroutím hlavou, když slyším ty legendy o kombinaci tripa, koule, perníku a půl litra vodky na párty. To mají lidi za cíl se úplně odrovnat? :D

    ,,dnes je pro me halucinovani jako ritual ke kteremu musim pristupovat s uctou a cistou mysli,, - Tak, tak...jen, aby si tomu opravdu věřil :)

    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    Dlouhou dobu se odhodlavam znovu okusit vyletovani, dlouho jsem nic nemal a dlouho jsem ani nepil alkohol. A jak se mi v poslednim roce dostava informaci tak to ze jsem drive pozil i dost alkoholu spolecne s tripem nebo houbama tak podle toho taky ty vylety vypadaly. Ted zhruba po roce cisteni, verim ze jsem dostatecne dospel k nove urovni vyletu. A tak me zajima jestli je tu nekdo kdo zakousi podobne zmeny, nekdo kdo prestal pit a halucinovat a ceka na podobnou chvili kdy se vedome pusti do vyletu za svym nitrem.

    Drive jsem mel halucinovani jako zabavu na party...dnes je pro me halucinovani jako ritual ke kteremu musim pristupovat s uctou a cistou mysli...
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    ACID_CZ: Nevím jestli satori ale někdo mi podle mojeho reportu napsal že jo ..Úzce to souvisí s ,,Halucinace poprvé ,, .
    Měl sem za sebou rok a půl s konopím ,jednou půlku papírku a několik knížek od T. Learyho ... Napsal sem kámošce jestli by nevěděla nějaký kyselo a jako že jo tak sem si přines domu tři ,, DancingBears ,, ( 2010 jestli náhodou někdo neměl to štěstí ,východní čechy )
    Doma sem si založil jeden ,najel do hodiny,silnej kvalitní stav ,nádhernej ...a projevila se tam ta chuť ,víc :D ... dojed sem zbylý dva ... chvilku šlapal ten jeden ,seděl sem na gauči a koukal na vypnutou TV ... byla hrozná ,podlá,sobecká a dost na mě působila ale tak nějak sem se smál ...už nevim po jaký době ,ale tu chvíli vidim jak dneska ,začal se točit lustr a dělal takovej táhlej bzunivej zvuk a kolem něho moc pestrobarevnejch spirál ,..koukám na to a po chvíli koukám že už nevidim nic než jen fraktální nálož barev tvarů a zvuků ....když sem po týhle vlně začal rtozeznávat zase pokoj ,odlezl sem na WC (ticho tma,nejlepší set a seting na velkou dávku ,aspon pro me ) a tam to začlo pořádně ... průlety,prostory,barvy,tvary ...byl sem unešenej ,tak moc že sem zapoměl co se děje,že mám tělo ... jen sem si lítal kam se mi chtělo,ale pořád sem byl jaksi pozorovatel . pak sem zjistil že ten let se dá směrovat do barev ,to je taky zásek co si pamatuju doteď jak sem začal jít do tmavě modrý,pak do černý ...když sem tam přilítl pohltila mě temnota a zaklapla za mnou dveře ... byl to takovej neprostor ...žádný barvy,žádný zvuky ,bez myšlenek,bez pocitů,vzpomínek ,bez mojí povahy, bez teploty,bez vzduchu ,bez času .nebylo tam vubec nic ,bylo to uplný dno,konec všeho...řek bych že to trvalo několik minut ( ikdyž kdo ví ) ,nebylo to príjemný,ale ani nepříjemný a právě tohle mělo bejt údajně satori ..nevim ,nemam s čim porovnávat...
    Mějte se .
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAYBEE: jo kazdej hleda neco jinyho v tech drogach.
    ja osobne muzu rici, ze jeden z nejvyraznejsich zazitku bylo lsd zality v zele (mikrotrip), krome toho, ze si z cely noci nepomatuju skoro nic (krome toho, ze jsme furt nekam sli a az treti den jsme se dozvedeli, ze sme chodili jak debilove kolem auta furt do kola :]), tak vim, ze me to uz po tech 15-18hodinach fakt nebavilo :) sice sem byl uz ke konci celkem pri smyslech, ale to drobny vlneni a jiste distorze v prostoru byly dost psychicky narocny :)

    pravda vsak je, ze kdyz na me maval ker svymi vetvemi a cosi se mi snazil sdelit a obejmout me, to bylo vesely :0)
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    VYHULENY_UFO: to je presne ono, presne, presne, presne! Stavy ktery sem mel, byly rozdilny a fungovaly nasledne uplne jinak prave proto ze jsem bud opustil nebo neopustil telo. Prvni tripy byly spis takovy happy. Klasika papiry, lup tam ctvrt, lup tam pul a sup na plac uzit si mejdan, lup tam zbytek a domrdat se do rozbresku. To ale neni trip. Kdyz sem pozil havajskou ruzi, tehdy sem se dostal do stavu kdy se mysl pokousela opustit telo, ale nebyl jsem pripraven a tak z tohobyly haluze a jeden badtrip. Ale kdyz jsem uz mentalne dospel, stalo se to co jsem potreboval. Na jedny akci pod otevrenym nebem sem lupnul cely dekl a probudil sem se az rano na miste kde jsem ho lupl. Nevim jetli sem tam sedel celou noc, ale vim ze ve chvili kdy jsem se probudil, se moje vedomi vratilo zpet a ja byl stastny a naprosto vyrovnany, v klidu a jako bych dostal odpovedi na otazky co me trapily. Stejne tak se stalo loni na Biu, stejny pripad. Lupnul sem cely ve dvou pulkach po asi pulhodine. vse bylo ok, ale po prvni pulce sem si vyvrknul kotnik a dost sem se bal ze mi to pokazi vylet. No sedl sem do chillu a tam se i probudil...opet sem se vratil zpet do tela a byl sem naprosto stastnej a ani sem nevedel o te noze, teda nez sem si stoupnul...Pridal bych jeste info ze na lonskim Biu se mi totalne zmenil zivot a ja verim ze tomu prispel i muj vylet kde jsem dostal odpovedi ktere me podvedomi potrebovalo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KRYS4: blbost doporucovat davky podle 1/2, 1/4 papiru, kdyz proste nevis jak moc je ten papir napustenej. sam pises, ze 4 papiry ti nic neudelali a pak ti zafunguje 1 a 1/2.
    proste budto mas stesti nebo nemas :)
    kazdopadne podle me skutecna psychedelicka zkusenost je takova, ze nenapises ani pismenko, telo odpadne a mysl se komplet odpouta. muj nazor.
    KRYS4
    KRYS4 --- ---
    P.S. Moje dávkování bylo po prvý půl a pak následně po jednom deklu. hoffman, double hoffman, shiva, medvídek pů, ježíš.
    nejvíce jsem měl 4 shivy, ale byla to asi špatně máčená dávka. nejhorší stav po dvou shivách. Takže doporučuji čtvrt/půl papíru pro začátek a jeden na pěkný zamyšleně barevný stav.
    KRYS4
    KRYS4 --- ---
    Taky bych přihodil trochu mých zkušeností. V mém případě s LSD.
    Po většinou jsem měl velice pozitivní zážitky, pochopil jsem tolik spojitostí, které bych nejspíše za "normálního" stavu nepochopil nebo by mi trvalo delší domu se k těmto spojitostem dostat.
    Měl jsem také spousty vnuknutí, které jsem využil pro psaní scénářů/povídek. Dokonce jsem i napsal několikastránkový text, ač koordinovat prsty na klávesnici či dokonce psaní tužkou/perem/propiskou se zdálo skoro nemožné, ale po chvíli se vše psalo jakoby samo.
    Halucinace jako takové jsem nikdy neměl, pouze nějaké to vlnění či povšimnutí si mnoha detailů, kterých bych si za jiných okolností nevšiml. Nejvíce jsem se dostal "mimo" při užití extraktu ze šalvěje.
    Měl jsem dokonce i dva špatné stavy a to když jsem byl mezi kamarády a byli jsme myšlenkově propojeni, ale po několika hodinách mi to přišlo až nepříjemné a začali se mi samovolně měnit emoce. Od depresí, přes pláč až po záchvaty absolutního štěstí, to jsem se však naučil korigovat tím, že stačí začít mluvit, neutápět se v myšlenkách, třeba si i nahlas opakovat jedno slovo dokola, ono to pak samo odešlo.
    Dojezdů jsem si povětšinou ani nepovšiml, bylo to, jak kdyby mi někdo uťal proud myšlenek sekyrou a spíše jsem se cítil unavený, myšlenkově vyčerpaný.
    Samotný stav mi začínal pocením dlaní, brnění jazyka a v pusech zvláštní kovově, přirovnal bych to ke steampunku, nahořklou chutí, ale ta nebyla vůbec nepříjemná.
    Nechci tu nikoho nějakým způsobem ovlivňovat, ale LSD hodnotím velice kladně, dokonce bych i doporučil, aby si každý člověk jednou za život LSD zkusil. Avšak doporučiju nějakou psychickou přípravu. Něco si zjistit a pokud máte nějaké psychické problémy, rozhodně LSD nedoporučuji. Nejlepší je užít s dobrými kamarády někde pryš od všeho ruchu např. chata v lesích. Moc mi nedělalo dobrotu, když jsem se pohyboval mezi velkým množstvím lidí. Mnoho myšlenek kolem a pravděpodobnost, že narazíte na tu špatnou se s počtem lidí zvyšuje.
    Závěrem. LSD dokáže osvobodit vaší mysl, ale dávejte pozor, ať se mysl nezatoulá do míst, kterých se bojíte. Případně, pokud si nejste sami sebo jisti, LSD nezkoušet
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ACID_CZ: jo po LSD se mi to obcas stavalo, ze jsem vsechno chapal a splynul jsem do jednoho velikeho celku. Akorat dodneska nevim co vsechno jsem chapal, takze to prikladam pouhemu ucinku psychoaktivni latky. Ale jo, prdel to byla :)
    ACID_CZ
    ACID_CZ --- ---
    a co "satori" zažil někdo ?? jaký to bylo ?? (stav absolutního splynutí se vším a pochopení všeho, osvícení ). Od té doby mám za to že jsme výtvor te všeprostupující energie která je zdrojem všeho bytí (dejme tomu bůh) a dle mě je inteligentní nikoli však uvědomělá... prto si stvořila "vědomí" (nás) kterým si může uvědomovat sama sebe, coš přináší oboustranou radost (jako když hladíte kočku :-) ) Druhá možná teorie by byla že jsme jen testované vědomí mnohem vyvynutějšího vědomi, třeba alienského, kteří nám tu ty lysiny snad sází nebo co ?? aby jsme je mohli oslňovat těma šílenjma synapsema:-D (asi je žerou místo hub).
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    MONROE: S takovyma stavama, bych se byt tebou halucinogenum radeji vyhybal...Set a setting je podstatnout casti celyho vyletu...a vyrazeni rusiveho elementu ve forme hloupeho kamarada bych postavil asi na provni misto v listu 'jak predejit badtripu' ...
    DHA
    DHA --- ---
    MONROE: to teda neni moc dobrej kámoš na takovouhle akci :-|
    LIESKO_VEC
    LIESKO_VEC --- ---
    MEXXX:
    SHADY127:
    ... zle pokud ma clovek urcite predispozice nebo spatny psychicky stav.
    MEXXX
    MEXXX --- ---
    SHADY127: Samo za sebe můžu říct že je to víc než zlé
    SHADY127
    SHADY127 --- ---
    MEXXX: ono to nemusi byt _vzdy_ _len_ zle
    MEXXX
    MEXXX --- ---
    Buďte rádi že to nemáte na denním pořádku.
    HAGYS
    HAGYS --- ---
    moje nejhuzci halo bylo kdyz sem mela poprvy houby..cajdu..bylo to jak kdybyhc byla uveznena v nejaky kleci..chvili sem se smala pak sem zacala brecet a byla jsme presvedcena o tom ze jsem se zblaznila..pak me kamo odtahla do hospody a klidecek,vsehcno bylo roztekly a paradni hehehe.. :o)
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    člověče dávej pozor co lidem radíš, to cos napsal o Růži jsou bludy, je mnohem silnější než si myslíš a to člověk nemusí jíst ani 10 semínek, původně jsem psal delší příspěvek, ale stačí říct, že Růže JE silná je dobrý to vzít v potaz :-) srovnání se 4ma tripama je kravina, může být mnohem silnější..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    máte tu někdo přímou zkušenost z kouření halucinogenního bufoteninu?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LIPATURBOJUGEND: jo má, ale není to taková sila. Co se týče intoxace čerstvými muchomůrkami, tak jsou popisovány stavy, kdy člověk necítí bolest. Stalo se mnoha (hlavně nezkušeným) psychonautům, že si přivodili úraz...
    LIPATURBOJUGEND
    LIPATURBOJUGEND --- ---
    KEIKIN: HE, Dík za typ. Jo a má to taky halucinogenní účinky..?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam