• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICTECHFringe - aneb novy serial J.J.Abramse
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    GHOSTSTALKER: A co treba J. J. Abrams? ;)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    VECTOR: Omfg, jeste aby to bylo o dalsich 40 minut delsi... to uz bych to asi musel vypnout.

    Ne ze by to bylo vylozene blbe, ale bylo stejne nudne jako cela tahle serie a nicim to neprekvapilo. Pokus o par dojemnych scen, u kterych jsem akorat zival.

    A Fringe nema stejne tvurce jako Lost.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Ja spis byl zklamanej, ze "2 hours finale" v reci americanu znamena 80 minut serialu, ale co delat, jsou to idioti .)

    ale jako mas recht, obzvlast ten konec byl echt patetickej. hodne to pripominalo konec lostu, je videt, ze to ma stejny tvurce .)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Prislo mi to strasne utahany, moc emocni, malo akce, malo scifi :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    mne to pripadalo celkem ok, teda. akorat skoda, ze nerozvedli, co byl ten observeri plan na ovladnuti sveta.
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    ... a to je jako konec? wat?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KALIPH: grupa tvsr má nějaké avi
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    KALIPH: no vidis, tak ve format factory si pretahnes ten mp4 a das vystup avicko a je to :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    VISOPIMUS: Sem tohle nikdy nedělal.. Jen ve Format Factory občas muziku flac do mp3.) To mě tak sere... tohle se mi ještě nestalo:)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    KALIPH: tak si to preved nejakym jednoduchym programkem, tech je. Lepsi nez shanet avinu :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    VISOPIMUS: Nj, ale to není avi, ale mp4.) A řeším to proto, že se na seriály koukám z flešky zapíchnuté do dvd přehrávače (na televizi) ..a můj stroj nepřehrává mp4, ani mkv. Proto to avíčko:/
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Je nějaký stáhnutelný .avi soubor posledního dílu?? :/

    Fringe S05E10 HDTV XviD-FNM[ettv]
    tohle je hrozná kvalita
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    PHOBOS99: Prostě dosavadní část seriálu se točila kolem zápletky o Peterovi a veškeré paralelní časové linie k tomu patří. Tohle celé bylo celkem uzavřeno 4. sérií a zapadlo to do sebe (tedy se nesplnily moje obavy, že to Abrams nezvládne). Pátá série začala zápletkou, naznačenou v jedné epizodě koncem 4. série, o Pozorovatelích a jejich malé "okupaci minulosti" či jak to nazvat. Tudíž, dle mého, nová dějová linie, nový příběh s původními postavami. Ale pokud je mi známo, problémem Peterovy přítomnosti v "našem" vesmíru se tam už nezabývají, nebo ano?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    SEVEN: stejně nevím, kterou myslíš. ta, ve které se neutopil skončila změnou historie a ta, ve které se utopil, skončila skokem o pár let dopředu. uzavření (vyjma zmizení Bella) se nekonalo
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    PHOBOS99: Původní dějovou linií myslím celou tu patálii s Peterem a kortexifanovými pokusy samozřejmě.

    Současnou sérii beru jako další příběh se starými postavami a nevadí mi to. Ale viděla jsem zatím jen 1. díl, s dalšími si počkám, až bude série celá :-)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PHOBOS99: Úplně se to sem bojím napsat, ale pro mě osobně nejlepší série a od 5. série Lost mě nic tak nedostalo:))
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    SEVEN: jakou původní dějovou linii? myslíš tu, kde má Broyles skleněné oko? nebo tu, kde se Peter neutopil? nebo tu kde se Peter utopil, zjevil a povedlo se odvrátit zničení vesmíru?

    skákání v čase a mezi realitami != uzavření dějové linie

    mimochodem imho je teď fringe lepší než kdy dřív. konečně mě k dalšímu dílu netáhne jen možné odhalení trochy mytologie, ale i samotný příběh :)
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    WRATA: A díky tomu to bylo aspoň jakžtakž ukončené? :-)
    Přiznávám, že Lost jsem zvládla do začátku třetí série a dál ne. Pak jsem se občas těch vytrvalejších ptala, jestli už to konečně spěje k nějakému vyústění a ono pořád nic. Tvoje informace mě jen utvrzuje v domněnce, že zůstat to na Abramsovi, nedokázal by to uzavřít nikdy. A nebo tak, jako to udělal s Aliasem - taková krásná zápletka, nádherná stará záhada, pátrání,... a když jsem shlédla poslední díl, bylo mi do pláče! Chudák Rambaldi... prostě z děje vyšuměl, jakoby tam nikdy nebyl :-(
    WRATA
    WRATA --- ---
    SEVEN: Abrams na poslednich 2 seriich Lostu vubec nepracoval...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam