• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ZIDANE: ne, pochopil jsi to naprosto spatne
    Karen byla vzdycky bila (BLM zjevne zpusobuje, ze lidi hledaji rasismus i tam kde neni) a pointou neni, ze je "blba", ale ze si mysli, ze se kvuli ni posere cely svet a je vzdycky v pravu ... zvlast pokud jedna s obsluhou v restauracich a obchodech, protoze veri v "zakaznik ma vzdycky pravdu" a proto potrebuje mluvit s manazerem danyho zamestnance, aby si mohla stezovat a dozadovat se dalsich zvyhodneni za "zpusobenou ujmu"



    MATHES
    MATHES --- ---
    KYN
    KYN --- ---
    CELESTIUS
    CELESTIUS --- ---
    ZIDANE: a mlýny už jsi porazil?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    CERNYRYBIZ: Takže jsem to pochopil dobře... ovšem obávám se, že dotyční, na které to bylo mířeno, to nepochopí.
    Ať už proto, že na to jejich mozková kapacita nestačí nebo proto, že se jim to nehodí do krámu. Přičemž ti druzí jsou, zcela logicky, podstatně nebezpečnější.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Naopak, panove, Karen ma byl prdla bila zenska stredniho veku s klasickym ucesem a vetou "I want to speak to the manager." :-)
    CERNYRYBIZ
    CERNYRYBIZ --- ---
    ZIDANE: Karen je vskutku "blbá blondýna", a prohlašovat to za rasismus je jen snaha poskytnout černochům a ultralevicovým aktivistům jejich vlastní medicínu. V rozumně fungující společnosti by to nikdo neřešil; ale ve společnosti, kde se v jednom kuse řeší politická korektnost, je zcela na místě upozornit na to, že politicky nekorektně a urážlivě je možné označit i bělocha (resp. bílou ženu).
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    ERRTU: Já to chápu jako že "Karen" je "náhražka", když chceš říct v českých reáliích "blondýna". Prostě chceš si udělat srandu z "blbých ženských", tak v tom vtipu u nás účinkuje blondýna.

    Proč to má být rasistické, nevím. Zřejmě proto, že si bojovníci za korektnost "Karen" jakožto "blbou ženskou" automaticky vztáhli jako že "blbá černoška", protože bílá ženská přece nemůže být blbá, to je rasismus na černochy...

    Nechápeš, proč by to tak mělo být?
    Já také ne. Já se jen snažím vcítit do myšlení těch různých bojovníků za rasovou, politickou a jinou korektnost, čili dospět k tomu, proč "Karen" je pro tyto "rasistická urážka".
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ERRTU: Mchitarjan stoprocentně.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SIMSA: jakoze Karen je pica?
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    SIMSA
    SIMSA --- ---
    HANNIBAL92: Ne, pohlaví
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam