• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    YOT
    YOT --- ---
    SEJDA: Ono jde politiky neobdivovat? Takový lidi kteří politiky neobdivujou by snad neměli mít volební právo, ne? Přiznám se, že politika není jedninej obor, kterymu vubec nerozumím.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SEJDA: taky obdivuju Zemana, ale zasmeju se i na memeckach, co si z nej delaji srandu
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    YOT: ano, tim vsichni jsem myslel par lidi, kterym verim. Ten zbytek, muze dokonce nektere politiky i obdivovat :D
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: Jo, ale strašně... Někdy až bude chvilka tak vám promítnu diáčky.

    SEJDA: Tak vidis... Nakonec v podstatě nejsme ve při. Jen bych doplnil "Všichni kdo tomu rozumíme, víme."
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SLEEPLESS8: uz davas memecka k MDŽB? (hint: mezinárodní den žužlání bedly)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MIHALS
    MIHALS --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    YOT: to je "parlamentni vetsina". A vsichni vime, ze to neni jediny nazor, a uz vubec ne ten spravny.
    Vetsinou se zastituji jenom lidi, kteri by jinak meli pocit bezvaznamosti. Typicky pak cim extremnejsi nazor (mene lidi jej zastava), tim silnejsi pocit "vetsiny".
    Asi to je neco jako vakuum, nikdo ho nikdy nevidel, ale dobre se s nim pocita.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT: ses posral, jo? taky se mi to stalo..
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: Já vím, ale stejně si myslím že základ "neposrat se sam ze sebe" zůstane stejnej na furt. Nedávno jsem si tím prošel. Nic příjemného...
    YOT
    YOT --- ---
    PRAASHEK: Eh... teď si nejsem jistej jestli je to tak jak říkáš, nebo obráceně - silulet podle jejich tanku a letadel. Se zeptám zítra ráno soušky a napíšu ti. Ju?
    YOT
    YOT --- ---
    SEJDA: Aha takže Většina je přece jen ta univerzalni autorita za kterou se schovame, jsme-li přesvědčení že náš názor je jediný spravňácký. Třeba že se z buziků a transek nesmí dělat legrace protože je to fujky a tak.
    Treba můj byvalej vtipy o buzicich miloval. Čím ostřejší tím lepší. Ale chápu že dnešní liberal mejnstrým jede "my vás za/ochranime at uz chcete nebo ne".
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    YOT: myslíš ty pro rozpoznávání nepřátelských tanků a letadel dle jejich siluety?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam