• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    YOT: očividně neznáš seriál Haló, haló, dovzdělej se. Navíc v dnešní uspěchané transdobě dává tahle informace konečně smysl.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    YOT: tak na svete sou muzi a zeny a kazdej si pohlavi muze z siroky nabidky vybrat. Nebo uz je to zas jinak? Pokud ne, tak narazit na muze se stejnym pohlavim muze bejt casem i celkem problem.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT: jde o to, ze se nejedna o zenu opacneho pohlavi, pane
    DWAY
    DWAY --- ---
    YOT: ha pristizen pri cinu. Pokud premyslis o muzskych pohlavich tak si taky gej!
    YOT
    YOT --- ---
    PRAASHEK: Muž stejneho pohlaví? To má být jako homosexualita +? Jakože když si spolu užívají dva muži různého pohlaví je to min gej? Jak poznám, jestli má muž stejne/jiné pohlaví jako já? Jde o tvar, velikost, počet, nebo v tom mám hledat něco min prozaickeho?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: náhodou pán vypadá, že si mohl celkem dobře užít, akorátže s mužem stejného pohlaví ku spokojenosti obou
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SLEEPLESS8: vrat se do hrobu. Tohle je dneska total swag a pussy magnet. Kdyz ti je teda 16.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    SEJDA: ty ses zubar, nebo proc ses tak butthurt? :D
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    SEJDA: Jdi se lecit kamo, … nejlepe u stredocesky - cisty zubarky… tvl
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SLEEPLESS8: jakoze neupraveni lidi, asi je to svym zpusobem pohrdani soudem, ale jsme jenom lidi, ze, ale predevsim spinavym myslim nevycisteny trestni rejstrik, ci dokonce podminku.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SEJDA: myslis normalni bile lidi? jakoze cigosi dostavaj vetsi tresty?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    SEJDA: It is one!
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DWAY: to ne, ale cim spinavejsi tim blize k sobe to ma.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: takze u spinavych osob je to vicemene to same?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SLEEPLESS8: zajdi si nekdy psychologovi a zjistite spolu jakym vsem blobestem veris ty ;)

    SLEEPLESS8: mezi ukladnou vrazdou a zabit je obrovsky rozdil, zejmena u cistych osob.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam