• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    YOT: tak na svete sou muzi a zeny a kazdej si pohlavi muze z siroky nabidky vybrat. Nebo uz je to zas jinak? Pokud ne, tak narazit na muze se stejnym pohlavim muze bejt casem i celkem problem.
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: Dopr... sotva jsem se začínal orientovat v těch trans nuženách a najednou zase ženy a muži stejného a opačného pohlavi. Já to vzdávám.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT: jde o to, ze se nejedna o zenu opacneho pohlavi, pane
    YOT
    YOT --- ---
    DWAY: To ani náhodou! Buzik? Možná. Byť gej musí být strašný.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PRAASHEK: tak razeni trojky je nekolik, nejcasteji "obi" nebo "i8i", jsou asi takove nejklasictejsi .. nekteri jsou proste nejlepsi pro "b" ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    YOT: ha pristizen pri cinu. Pokud premyslis o muzskych pohlavich tak si taky gej!
    YOT
    YOT --- ---
    PRAASHEK: Muž stejneho pohlaví? To má být jako homosexualita +? Jakože když si spolu užívají dva muži různého pohlaví je to min gej? Jak poznám, jestli má muž stejne/jiné pohlaví jako já? Jde o tvar, velikost, počet, nebo v tom mám hledat něco min prozaickeho?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: náhodou pán vypadá, že si mohl celkem dobře užít, akorátže s mužem stejného pohlaví ku spokojenosti obou
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SLEEPLESS8: vrat se do hrobu. Tohle je dneska total swag a pussy magnet. Kdyz ti je teda 16.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    SEJDA: ty ses zubar, nebo proc ses tak butthurt? :D
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    SEJDA: Jdi se lecit kamo, … nejlepe u stredocesky - cisty zubarky… tvl
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SLEEPLESS8: jakoze neupraveni lidi, asi je to svym zpusobem pohrdani soudem, ale jsme jenom lidi, ze, ale predevsim spinavym myslim nevycisteny trestni rejstrik, ci dokonce podminku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam