• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    MAKROUSEK: Protože mě nenabudí výsledek té soutěže. Mě nabudí veřejná exhibice blbce a to už mi za dva odstavce textu stojí :)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Jinak tedy samozřejmě *news_flash*: Na soutěži krásy vyhrál někdo, o kom si náhodný kolemjdoucí nemyslí, že byl nejhezčí.

    Fíha. Hustý. Vsadím se, že se to v historii tohoto typu soutěží stalo vůbec poprvé.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CAIDEL: Jezis, to je vtipny. Nevzrusene pokrcis rameny, ale musis napsat dva odstavce. Ja mel za to, ze v tomhle klubiku maj bejt memicky a ne jejich komentovani.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    WAMP_ELF: Konecne nastalo vitezstvi patriarchatu, kdyz i zenske souteze vyhravaji muzi!
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    MAKROUSEK: Přesně. Společnost se polarizuje. Já vidím tuhle zprávu, pokrčím rameny a tím celé vzrušení z kauzy skončilo. Tebe to ovšem nabudilo tolik, že o tom píšeš na internety, stěžuješ si a celkově - se polarizuješ.

    Takže jo, slabší duchem to rozhodně napolarizuje dost. Jestli je to ale něčí chyba nevím, kdyby nebylo tohle, vzrušoval byses nějakou jinou kravinou.
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    MAKROUSEK: ale to vis, ze jo

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PAN_SPRCHA: Jasne, propagace, stejny duvod, jako blackwashing na Netflixu a u Disneyho. A pak se divej, ze se spolecnost polarizuje.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAKROUSEK: tak co, konečně se zas píše o soutěži která už dvacet let nikoho nezajímá.
    Ta druhá je spokojená protože má publicitu o které by se jí jako vítězce mohlo jenom zdát, organizátoři jsou spokojeni protože jinak už by tuhle estrádu mohli zavřít, transka je spokojená protože si zaexibuje s tím tam celou dobu šla.......
    win-win-win, všichni jsou spokojení.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    MAKROUSEK: pointu prosím?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Tohle vypada jako humor, ale je to skutecnost:

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    DELIRIUM: a provozovatelé eutanazií nebudou mít co žrát!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    PRAASHEK: Shiva to měl proto, aby se mohl koukat na vše strany, pokud fackoval, tak jen vnější stranou ruky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam