• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WRATA: zrovna DH jsem hrál snad úplně jako poslední a ještě mě nebavil. začínal jsem s monkem jako správnej fanda kung-fu filmů, pak přišla řada na WD, protože necro z DII a jako třetí wiz, protože CM build do party. pak přišel datáč a všechno bylo jinak... :)
    MIMINO
    MIMINO --- ---
    WRATA: no myslim, ze kazdej char si prosel chvilema nepouzitelnosti :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    NYRLEM: DH byl cool od vanily :D
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    DIOM: co monka, ale ja hral dh jeste nez to bylo cool :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    já hrál monka ještě než to bylo cool :)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    FORTRESS: Pro mě to bylo buď čtvrtý crusader, monk a nebo DH. A jelikož DH není melee (ve smyslu bonusu k armoru, který mají crusader, monk a barbar - možná má DH nějaký melee build), tak jsem zvolil monka.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Monka má fakt každej až je to trapný :-)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    Musím říct, že po prvním víkendu v sezóně asi jen tak nebude důvod se vracet na nonseason postavu. Stejně jako tuna lidí kolem jsem rozjel monka a je to docela zábava. Akorát tedy nedostatek Death's Breath je fakt zoufalý. Ani Sage set to nevytrhne.
    NJORL
    NJORL --- ---
    ENDER: Mas to v poste
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    kuci mohl by mi nekdo z vas stahnou a poslt battlle net launcher...(pres proxy mi tonejde )
    ENDER
    ENDER --- ---
    NJORL: kterym? sorr mam mobilni verzi a napicu se to hleda
    NJORL
    NJORL --- ---
    Musim se pochlubit. :) Zacinám být KONEČNĚ s multishotem spokojen.

    NJORL
    NJORL --- ---
    ENDER: Tim mym exploitem nize uplne bez problemu
    ENDER
    ENDER --- ---
    BARTUC: ja ho vytahl z cube, celkem easy prekvapive akorat jsou potreba deaths breath...
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ENDER: jj to je mi jasny, ale zatim sem nemel stesti a obavam se, ze po minuly sezone, kdy sem mel 3 ancient FD mi hodne dlouho nepadne :-D
    ENDER
    ENDER --- ---
    BARTUC: hlavne to daibo je musthave
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: jj to mam v planu misto hp per spirit spend... celkove oba sety jedou na cdr a vzhledem k tomu, ze aktualne mam 5 kousku uliany a do spirit generator buildu nemam temer nic a prijde mi, ze ta uliana je pouzitelna solidne i bez dobrej rollu a bez vsech moznejch vyfikundaci... navic mi dropnul lion's claw s docela slusnym rollem, gze by to mohlo docela fungovat, jen potrebuju rorg a nebo helmu, ale nemam stigro... ale sem na to zvedavej, ty palmy me desne bavi a i s tim totalne crap gearem (leoric helma z 21. lvlu) sem schopnej na sobe na t7 udrzet celkem slusnou grupu, gze i s horsim cdr na SSS to bude krasne bouchat :-D tesim se az dodelam ten set, bude to pecka
    ENDER
    ENDER --- ---
    DIOM: hmm, je pravda, ze mi chybi fista do uliany a stejne je budu chtit ancient, takze vidi na obzoru velky utraceni za fisty...

    u uliany me bavi to jak nizkej mam dmg v char tabu kvuli minimalnimu critu :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    ENDER: drop/kadala/kostka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam