• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    NESS: ja jedu generic lootfiltry. A d4 tudle sezonu vynecham, hlavne nebudu mlatit nekde v seazon zone bez toho aby mi automaticky nedavalo do stromu, to jsem privital minulou sezonu, ted mi to chybi :D
    KALTY: bezna vec pro mne :D v hc teda
    HULIK
    HULIK --- ---
    Já bych šel, ale budu až tak před 22h.
    FIREBIRD
    FIREBIRD --- ---
    Nekdo dneska na toho duriela a podobny aktivity? Diky :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    HULIK: Pičo to se stát na HC tak bych byl nasraty
    HULIK
    HULIK --- ---
    LOL Tak teď jsem umřel ve vaultu pač se mi objevil Butcher a Son of Malphas zaroveň :-D
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY: Chtěl jsem ještě zkoušet Blizzard s XFalem

    Jinak ten Lightning jsem jel ne s Rose ale XFalem
    KALTY
    KALTY --- ---
    Tak druhá stovka
    Sorcka šla rychle. Lvling 1-80 Lightning Bolts neskutečný a pak přepnutí na čistý no mana meteor...

    Charged - všechno stunnute, hoří a zmrazené
    Celou dobu NM min deset lvlu nad bez umírání
    Season 3 Best Leveling Sorcerer Build Guide | Diablo 4
    https://youtu.be/vNbusatYK-g?si=xojzI2l6MHWPVheM


    Meteor
    Diablo 4 - New Best BILLION DAMAGE Sorcerer Build - 0 CD Perfect Meteor = 1 SHOT EVERYTHING - Guide!
    https://youtu.be/edx9MZpb6VQ?si=Ok2j7HYl9ZvOQjxQ
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Tak jsem jsem klasického companion druida 65lvl překlopil na ten Lightning Storm "companion" build a obrazovku na T4 to vyčistí na dvě kliknutí :D :D ...dobrá hrůza a to mám na sobě sacred věci z T3, žádná unikatka A jak jsi se ptal na ty rukavice NESS: tak jsem je našel v inventáři po hodině hrani. Ani nevím kdy padly :-) ...zkusím nafarmit ten zbytek
    NESS
    NESS --- ---
    pro zajimavost ty tecky rikaji kolik je na tom predmetu affixu, tzn prefixu a suffixu, jinak zrovna v LE je mozne mit soubezne 75 pravidel coz je dost i pro magory :-) co je slabsi tak pro recolor je tam jen 18 barev :-) zatim sem neprisel na to kolik maximalne podminek muze mit jedno pravidlo.

    Jako co neni a asi nebude, je automaticky pickup, co sem cetl tak je to technicky problem, ale to by bylo neco, jako ze by to nejenom vyfiltrovalo ale prebehnutim pres predmet i sebralo :-)

    Uprime sem zvedav kdy a v jake forme tohle zapracuji do D4, ale podle toho jak ted bojuji s zebrickama to mozna letos ani nebude
    NESS
    NESS --- ---
    KOKES: jj pokud by bylo v D4 tohle, tak by to bylo super, dopredu presne vim co tam lezi, co chci sebrat a ani na to nemusim klikat, barvy modni policie omluvi :-) je to muj lootfilter

    WASQ
    WASQ --- ---
    MAESTRO_007: Tvoje právě ne. Žádný D3 paragony, jestli míříš na tohle. Prostě to v jednu chvílí přestaneš dávat. Mě tohle přijde super
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    NESS: ti bossové jsou ultra nuda stím souhlasím :-)

    Ale na GR mi nesahej :-) , jsem se úplně zasnil. To byly časy. Monk healer, bez něho žádná parta nefungovala, mačkal každe dvě sekundy aury a skilly, ve skutečnosti sem pak mačkal úplně všechno :D, barbar support, to byla největší zábava, scoutovat mapu a určit místo kde se bude bojovat a tam natahat mobky, ve správnou chvíli vzít pylon a vsechno řídit jenom jedním pingovanin, wizna dmg dyler, hlavní kapo a necro co byl 10minut uplne k ničemu a pak tam musel vychytat rotaci aby vysosal bosse na konci. Jak se mu to nepovedlo tak cooldown a všichni nasrani. To byla bomba.... Tos pak běhal GR 12h v kuse bez problémů :D
    KOKES
    KOKES --- ---
    teda primárně potřebuju filtrovat už na zemi:-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    jak si lidi stěžovali na lootfiltr, tak jim udělali filtr na bednu, kde filtruješ pozici a tier. To je to poslední co potřebuješ.
    Potřebuješ filtrovat aspekty a staty.
    Prostě se lidem smějou do xichtu.
    NESS
    NESS --- ---
    NAVARA: ty myslis lootfilter, jo to by se dalo, :-) pockej do expanze pak to mozna vD4 bude :-) Jako pokud by clovek tu myslenku rozvedl dal, co treba sdileny lootfilter urceny pro konkretni klasy/buildy ktere uz nekdo vytvoril pred tebou, kde sem to jen videl, jo vim https://www.lastepochtools.com/loot-filters/ :-)))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Přitom by se snadno dal udělat customizovaný stat priority list na slot / sloty s váhami a podle toho buď sbírat loot nebo rovnou materiál / goldy
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: njn stejne to pak vetsinu prodas/rozkladas v tom objemu to neni v lidskych silach davat, hledas presne dany staty, prvni filtr 925 ilvl nizsi, bum pryc :-) kouknes na 1h palici, nevidis aspon 3 z tehle 4 sila/all/OP/bersekr bum pryc :-) to same u zbytku gearu a jsi rad za kazdy slot obsazeny unikatkou kterou nemusis resit, timhle sitem prosejes 99,99% lootu abys pak mohl neco skutecne porovnavat. To same aspekty, pokud to nemas presne v hlave, kdy za a) vis co hledas a za b) vis co je dobre, tak jsi odsouzen k zatraceni. :-)

    Jako nechci flexit, ale uz v minule sezone jsem dal 5 charu v multibuildech do jedne truhly, chce to mit plnou znalost buildu/aspektu/klas + system v ukladani a pak to jde :-)))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NESS: dobre si z toho dela srandu ten typek ve videu, co jsem postoval, ze vetsinu casu v D4 v endgame travis ziranim do inventare plnyho zlutejch veci, a rozhodovanim kterou z nich si nechas pro posledni dve volny mista v bance, kdybys nahodou potreboval zmenit build... :-)
    NESS
    NESS --- ---
    MAESTRO_007: No je farma a farma :-), jako nic proti GR, ale uprime potom co sem zabehl treba 40x za sebou Griga a Varshana abych mohl mohl dat 20x durielu s oneshot buildem, tzn loadnes dung dobehnes na boses bum a vyskocit z dungu , reset dungu a opakuj 100x aniz by ti to neprineslo nic noveho tak jako to chce mit asi hodne velke srdicko abys mohl rict ze to byla zabava :-D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    WASQ: zní to dobře :-) ty scalujici monolity to roste pak i tvoje "síla"do nekonečna? Sezóny asi ještě nebyly že...


    NESS: že je D4 repetetivni farma je poslední co by mi vadilo :-) ...mám regulerne nekolik tisíc hodin běhání stejných dungeonu pořád dokola v D3 kvůli expeni a zvýšení power o 0.0000001%. už ani nemělo co padnout, všechno bylo na.max :D ....ale byla.tam.za mě téměř dokonalá hra v partě. Prostě koncert pro 4 lidí,.kde se každý SKILL doplňoval a když to každý zmáčkl ve správnou chvíli tak to jelo "samo". Ten pocit za to stal. To v D4 naprosto chybí (zatím). Ale podle toho jak jsou postavené skilly/buildy tam ani žádný pořádný support/healer atd být nemůže. (Zatím)

    Zas chápu že pro causaly je to takto lepší. My jsme byli hodně nároční a jak neměl někdo natočené staty přesně podle nejnovějšího trendu tak sním nemělo cenu hrát :D ...prostě to nefungovalo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam