• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.
    NESS
    NESS --- ---
    NESS: Tak tohle pecou https://www.wowhead.com/diablo-4/news/diablo-4-patch-1-3-2-patch-notes-now-available-uber-unique-crafting-337643

    Uber Unique Crafting
    Developer's Note: Uber Unique items are highly sought after. With Season of Blood, we introduced target-farming Uber Unique Items with Uber Duriel to gives players another source of acquiring this type of item. However, we want to give players increased autonomy in obtaining their desired Uber Unique by addressing feedback that expressed how acquiring duplicate or undesired Uber Unique Items lessens that feeling of triumph. A new system empowers players to make use of duplicate and undesired Uber Unique items by salvaging them for a new resource which can be used to eventually craft an Uber Unique of their choosing. Additionally, the chance for Uber Unique Items to drop everywhere but in Uber Duriel encounters has been increased.
    Uber Unique Items can now be salvaged to provide a new resource, Resplendent Sparks. Players can bring 5 Resplendent Sparks to the Alchemist and Transmute an Uber Unique of their choice.
    The Refine Resources tab at the Alchemist has been renamed Transmute, and the option to craft an Uber Unique item can be found under that tab.
    Note that the preview window for crafting an Uber Unique won't display the item's affixes.
    The drop chance of Uber Unique items acquired outside of Uber Duriel encounters has been increased.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    NESS: ja jedu generic lootfiltry. A d4 tudle sezonu vynecham, hlavne nebudu mlatit nekde v seazon zone bez toho aby mi automaticky nedavalo do stromu, to jsem privital minulou sezonu, ted mi to chybi :D
    KALTY: bezna vec pro mne :D v hc teda
    HULIK
    HULIK --- ---
    Já bych šel, ale budu až tak před 22h.
    FIREBIRD
    FIREBIRD --- ---
    Nekdo dneska na toho duriela a podobny aktivity? Diky :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    HULIK: Pičo to se stát na HC tak bych byl nasraty
    HULIK
    HULIK --- ---
    LOL Tak teď jsem umřel ve vaultu pač se mi objevil Butcher a Son of Malphas zaroveň :-D
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY: Chtěl jsem ještě zkoušet Blizzard s XFalem

    Jinak ten Lightning jsem jel ne s Rose ale XFalem
    KALTY
    KALTY --- ---
    Tak druhá stovka
    Sorcka šla rychle. Lvling 1-80 Lightning Bolts neskutečný a pak přepnutí na čistý no mana meteor...

    Charged - všechno stunnute, hoří a zmrazené
    Celou dobu NM min deset lvlu nad bez umírání
    Season 3 Best Leveling Sorcerer Build Guide | Diablo 4
    https://youtu.be/vNbusatYK-g?si=xojzI2l6MHWPVheM


    Meteor
    Diablo 4 - New Best BILLION DAMAGE Sorcerer Build - 0 CD Perfect Meteor = 1 SHOT EVERYTHING - Guide!
    https://youtu.be/edx9MZpb6VQ?si=Ok2j7HYl9ZvOQjxQ
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Tak jsem jsem klasického companion druida 65lvl překlopil na ten Lightning Storm "companion" build a obrazovku na T4 to vyčistí na dvě kliknutí :D :D ...dobrá hrůza a to mám na sobě sacred věci z T3, žádná unikatka A jak jsi se ptal na ty rukavice NESS: tak jsem je našel v inventáři po hodině hrani. Ani nevím kdy padly :-) ...zkusím nafarmit ten zbytek
    NESS
    NESS --- ---
    pro zajimavost ty tecky rikaji kolik je na tom predmetu affixu, tzn prefixu a suffixu, jinak zrovna v LE je mozne mit soubezne 75 pravidel coz je dost i pro magory :-) co je slabsi tak pro recolor je tam jen 18 barev :-) zatim sem neprisel na to kolik maximalne podminek muze mit jedno pravidlo.

    Jako co neni a asi nebude, je automaticky pickup, co sem cetl tak je to technicky problem, ale to by bylo neco, jako ze by to nejenom vyfiltrovalo ale prebehnutim pres predmet i sebralo :-)

    Uprime sem zvedav kdy a v jake forme tohle zapracuji do D4, ale podle toho jak ted bojuji s zebrickama to mozna letos ani nebude
    NESS
    NESS --- ---
    KOKES: jj pokud by bylo v D4 tohle, tak by to bylo super, dopredu presne vim co tam lezi, co chci sebrat a ani na to nemusim klikat, barvy modni policie omluvi :-) je to muj lootfilter

    WASQ
    WASQ --- ---
    MAESTRO_007: Tvoje právě ne. Žádný D3 paragony, jestli míříš na tohle. Prostě to v jednu chvílí přestaneš dávat. Mě tohle přijde super
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    NESS: ti bossové jsou ultra nuda stím souhlasím :-)

    Ale na GR mi nesahej :-) , jsem se úplně zasnil. To byly časy. Monk healer, bez něho žádná parta nefungovala, mačkal každe dvě sekundy aury a skilly, ve skutečnosti sem pak mačkal úplně všechno :D, barbar support, to byla největší zábava, scoutovat mapu a určit místo kde se bude bojovat a tam natahat mobky, ve správnou chvíli vzít pylon a vsechno řídit jenom jedním pingovanin, wizna dmg dyler, hlavní kapo a necro co byl 10minut uplne k ničemu a pak tam musel vychytat rotaci aby vysosal bosse na konci. Jak se mu to nepovedlo tak cooldown a všichni nasrani. To byla bomba.... Tos pak běhal GR 12h v kuse bez problémů :D
    KOKES
    KOKES --- ---
    teda primárně potřebuju filtrovat už na zemi:-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    jak si lidi stěžovali na lootfiltr, tak jim udělali filtr na bednu, kde filtruješ pozici a tier. To je to poslední co potřebuješ.
    Potřebuješ filtrovat aspekty a staty.
    Prostě se lidem smějou do xichtu.
    NESS
    NESS --- ---
    NAVARA: ty myslis lootfilter, jo to by se dalo, :-) pockej do expanze pak to mozna vD4 bude :-) Jako pokud by clovek tu myslenku rozvedl dal, co treba sdileny lootfilter urceny pro konkretni klasy/buildy ktere uz nekdo vytvoril pred tebou, kde sem to jen videl, jo vim https://www.lastepochtools.com/loot-filters/ :-)))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Přitom by se snadno dal udělat customizovaný stat priority list na slot / sloty s váhami a podle toho buď sbírat loot nebo rovnou materiál / goldy
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: njn stejne to pak vetsinu prodas/rozkladas v tom objemu to neni v lidskych silach davat, hledas presne dany staty, prvni filtr 925 ilvl nizsi, bum pryc :-) kouknes na 1h palici, nevidis aspon 3 z tehle 4 sila/all/OP/bersekr bum pryc :-) to same u zbytku gearu a jsi rad za kazdy slot obsazeny unikatkou kterou nemusis resit, timhle sitem prosejes 99,99% lootu abys pak mohl neco skutecne porovnavat. To same aspekty, pokud to nemas presne v hlave, kdy za a) vis co hledas a za b) vis co je dobre, tak jsi odsouzen k zatraceni. :-)

    Jako nechci flexit, ale uz v minule sezone jsem dal 5 charu v multibuildech do jedne truhly, chce to mit plnou znalost buildu/aspektu/klas + system v ukladani a pak to jde :-)))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NESS: dobre si z toho dela srandu ten typek ve videu, co jsem postoval, ze vetsinu casu v D4 v endgame travis ziranim do inventare plnyho zlutejch veci, a rozhodovanim kterou z nich si nechas pro posledni dve volny mista v bance, kdybys nahodou potreboval zmenit build... :-)
    NESS
    NESS --- ---
    MAESTRO_007: No je farma a farma :-), jako nic proti GR, ale uprime potom co sem zabehl treba 40x za sebou Griga a Varshana abych mohl mohl dat 20x durielu s oneshot buildem, tzn loadnes dung dobehnes na boses bum a vyskocit z dungu , reset dungu a opakuj 100x aniz by ti to neprineslo nic noveho tak jako to chce mit asi hodne velke srdicko abys mohl rict ze to byla zabava :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam