• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    jak si jen to studium ulehčit...;-)
    rozbalit záhlaví
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    H0ANG1: super právě projíždim e-learning ta knížka mi přišla až moccc dlouhá :-)
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    NIKI_21: napr. jaky jsou bariery pri vstupu a odchodu z trhu, entropie, funkcni a procesni rizeni, duvody ke zmene a inovaci, cilove skupiny, podnikatelske jednotky pak urcite tam bude neco z podkap. 3.8, faze projektu...

    no proste si projed slidy z e-learningu, pridej k tomu vlastni nazor, par prikladu z praxe a spetku omacky. hotovo cau
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    a ještě teda dotaz ke zkoušce z Logiky znova...na co se mám teda připravit?díky moc
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    H0ANG1: super díky moc..takovejch obecnejch je cca co jestli se můžu zeptat nějak mi to dělá pblm ((-:docela se to učit
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    je to tech 10 otevrenych otazek- prvnich pet je takovejch obecnejch a tech dalsich pet je z procesniho a projektovyho mgmt, to jsou ty posledni kap.
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    potřebovala bych jen vědět zda je zkouška test či otevřené otázky..
    v knížce je vzorovej test jako test, ale v anotaci se píše že to bude 10 otevřenejch otázek...prosím o radu..
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    dělal jste někdo už management změny?
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    právě že tam neni a prý vzorovej test neni proto se na to ptám...
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: ahojky, personalistiku mam uznanou, tak netusim, ale na konci knizky musi byt vzorovej test, tak ne to mrkni jakou to mas strukturu ne..??
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    co ta personalistika..plísssssss je to test nebo otevřený otázky?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    CALE: jj, tak pak to urcite ma smysl...;)
    CALE
    CALE --- ---
    XBRIM07: jednoznacne je, taky ten titul nechci do Cech ;)
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    CALE: tak to bohužel neposloužím... docela jsem hodně řešil, zda tam jít na ing či MBA... myslím, že náročností to bude dost obdobné, jenom nevím, jaký titul se hodí pro české podmínky, jestli není přece jen MBA trochu moc napřed pro české občany...:)))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    a já bych se ráda zeptala jak vypadá test z Personalistiky pokud někdo víte?nějaký doporučení co se učit?díky moc
    CALE
    CALE --- ---
    XBRIM07: no na to bych se prave taky chtel zeptat :))
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    CALE: ciao, já zatial jen PE ještě půl roku... Ale uvažuji o tom, jak to tam vypadá??
    CALE
    CALE --- ---
    Je tu nekdo kdo je na MBA ve VSEM?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    Tak mám za sebou vcelku úspěšně základy účetnictví a řízení informačních systémů, zpracval jsem si na to myslím dost obstojné materiály, tak kdybyste někdo potřeboval s těmahle shitam hilfnout, obraťte se.. ;)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Helllpppppppppppppp prosím pomožte mi někdo s postupem tohodle příkladu díky moc.

    Karel měl 5 podřízených neprovázaných a v budoucnu mají být provázaný.
    O kolik procent vazeb naroslto.
    Práce s podřízenými je polovina jeho pracovní náplně. Zažádal o zvýšení 10 % platu. a)o kolik procent vzrostl počet vazeb
    b)jestli si zažádal o dostatečné zvýšení platu

    UMBERTO
    UMBERTO --- ---
    Ahoj,
    hledám někoho, kdo si musí platit studium a u banky si sjednal půjčku na studium. Jde o natáčení TV pořadu. Honorář. Máte-li zájem, napište mi co nejdřív na vronsky@frame100r.com. Díky.
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    jj díky moc..:-)ještě sem to pořádně neotevřela
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam