• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Mate nejake rady jak na managment zmeny? Zkousim si cist ucebnici a je to takove nemastne, neslane... vubec mi nic nezustave v hlave... uz nekolik hodin se snazim prelouskat jen prvni kapitolu :(
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: zítra tam jdu ;) uvidí se, co mi sedne ;)
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    tak co RIMAN0? dal???...cekame netrpelive na popsani prubehu ;-)
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    ADLETA: za dve, nechapu. Ale z tech vsech managementu to bylo nakonec nemensi zlo. Tak ted hura na podnikovou informatiku nebo jak se to jmenuje:D
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    PAJOVA: tak jak to dopadlo?
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Pokud to nevite, tak na primat.cz je docela dost ruznych materialu.

    Treba k managment zmeny jsou tam nejake vypisky a zpracovane okruhy.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    pls nemate nekdo neco uzitecneho k managementu zmeny? Vymenim za neco, co mam. Pripadne posta, diky
    WICKEDSOUL
    WICKEDSOUL --- ---
    RIMAN0: na analýzu dat v ekonomii :)
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    PAJOVA: :D :D žádnej obdiv. První co sem ve škole slyšel bylo, že budu muset udělat seminárku z HP, od prvního dne, si řikám, že bych jí měl udělat co nejdřív. No a když sem měl odevzdané všechno, chyběla jenom BP a státnice, tak sem teprve udělal seminárku z HP, protože sem si v druháku stáhnul v jeden večer pár dat z eurostatu a přišlo mi, že toho mam udělaného hodně :D asi tak... ale do třeťáku je dobrý mít aspoň jednu hotovou a odprezentovanou. Fakt se pak ty termíny státnic/prezentací první středy v měsíce dost křížej a hlavně se na těch prezentacích dost dozvíš, jak psát "vědecké práce". Což do té BP fakt pomůže : )
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    RIMAN0: mas muj obdiv. Uz rok se k tomu premlouvam
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    PAJOVA: téma nám zůstávalo a co sem slyšel, tak by to snad mělo fungovat takhle obecně. Jenom to prodloužíš na 20 stránek. PS, já sem to v klidu dotáhl na 25 stránek a žádnej problém to tolik nebyl, nejdéle trvá se zorientovat na eurostatu, pak už je to hračka : ) uvidim co mi řeknou teď v sobotu na prezentací seminárky k tomu ;)

    WICKEDSOUL: teď nevim k čemu odpovídáš, promiň : ) kdyžtak odpověď se dělá klikem levym na avatara (obrázek) a pak vyber odpověď do okna pro psaní textu ti skočí odkaz : )
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    mam dotaz. Co se tyce seminarnich praci, tak z hospodarske politiky je to tak, ze mi zustava i po zmene pridelena zeme prof. Zakem a tu vypracovavam? Nebo i u tehle uz je to jinak? Nejak se v tech zmenach poradne neorientuji. Diky za info
    WICKEDSOUL
    WICKEDSOUL --- ---
    RIMAN0: no to buď rád, my sme z toho všichni úplně v háji :D

    ADLETA: netušim co to bylo dřív, ale je to teda masakr
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: hale přesně vazbu a to posr... zadaní sem řešil na FB. Fakt takovejch problémů, že si občas musim zanadávat :D Tak oni ti ho asi klidně pošlou poštou doporučeně, to snad půjde : )

    A na oponenta sem docela zvědavej, co mi přijde : )
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: no ja jsem PE30,coz je podnikova ekonomika a specializaci mam na finance...

    vcera jsem psala na studijni jestli by mi mohli potvrdit, ze mam uzavreno a oni, ze si to mam udelat sama, a nebo ze za 1000 klidne. haha

    no a taky zacinam panikarit ohledne toho zadani prace...potrebuju se jim tam dovolat...a nejak slusne se domluvit...jde o to ze zadani ma byt jeden original v jedny z tech praci a v tech dalsich to ma byt okopirovany a ve finalni verzi nez to bude uploadle tak to ma byt naskenovany...no tak to me potes..doufam,ze mi to poslou a nebudou chtit za to litr...pac to mam momentalne do prahy 8hodin cesty autem...

    na a pak se jich chci zeptat na to vazani..jako nechapu proc to musi byt svazane, kdyz to pak od oponenta nemusi byt vubec k obhajobe pripustene...podle myho by to mela vazat skola za nejaky poplatek a to az ve chvily,kdy je BP obhajena...tak prece jsem do toho nenasypala pres sto tisic jen tak, abych to pak vazala trikrat...??? No to je muj nazor na vec.
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: hale prošlo nás tak 20 nebo 30. Já tam ve třeťáku moc nechodil, takže nemam jasnej přehled. co si vlastně za obor? si tu třetim nebo 4 rokem?
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: souhlasim s Tatanou, jeste tam mam dva oblibene pany takze sance na udelani tam rozhodne je...

    jo ty tri najednou...ja vetsinou hraju na to, ze to musi byt na padesat procent...takze to nemusis umet na jedna abys to udelal...me budou stacit trojky:-)

    no a pak tam samozrejme jsou dalsi pokusy v zasobe :-)

    dotaz... kolik lidi ze skupiny se dostalo tam, kam ty?
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: aha, jo to sem četl na FB, že někdo chce dát 3 zzk najednou, tak to budeš asi ty, budu sakra držet palce!! : ) no já, když se pak do toho tématu zakousnu, tak píšu a píšu no...

    Prezentace už mam dvě za sebou, vím jak to chodí, akorát todle už je docela šibeniční termín... Chtělo by to tu Taťánu do komise, ta je hodná ; )
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: he, ja jsem ted uspesne dala posledni malou zkousku z pracovniho prava, diky tem zverejnenym otazkam, takze jsem se konecne dostala do pasma...ale chybi mi jeste vsechny zzk...a tak to chci dat vse najednou ted na zacatku kvetna...

    ohledne tech 40ti strankach, hele ja ti nevim, ja vzdy bojuju abych dala aspon ten minimalni pocet...asi to zalezi na autorovi :-)

    jinak hodne stesti s obhajobou seminarek, to je takovej trenink na tu obhajobu bakule...snad ti to daj...me to dali pokazdy, ale u ostatnich tak stedry nejsou...nevim na cem presne zalezi...ale asi spis na tech pracich jako takovych, protoze i lidi s docela dobrou prezentaci to obcas neudelaj a pak lidi s hodne spatnou prezentaci jako treba ja, to udelaj...je to asi pripad od pripadu
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: pracovní odevzdána, uznána SO. Ještě dolaďuju pár věcí a chci si požádat o výjimku, abych mohl vynechat jednu kapitolu. 40 stran je fakt málo na bakuli... Jinak vedoucí mi jí schválil, jenom pár drobných rad měl : ) teď se připravuju na poslední státnici a na válčení při obhajobě poslední seminárky, hrozná věc. Jak ty válčíš? : )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam