• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    RIMAN0: Tak citace byl jediny problem, ktery moc nevim jak dal resit. Dalsi pripominky co k tomu mel jsou celkem jasny a asi vim, jak se s tim poprat (vice ekonomiky - cash flow, vysledovky, bod zvratu atd.)

    Konkretne od nej tykajici se zdroju:
    Autor by měl zcela zásadně vylepšit uvádění zdrojů v práci. Současná podoba je nepřijatelná (např. odkaz až za poslední odrážkou seznamu, části textu neoznačené zdrojem a které jednoznačně nejsou autorským dílem. Z odkazu jménem v textu ("Koráb např. navrhuje...", "Veber a Srpová se shodují...) není jasné, kde uváděná osoba popisuje, definuje uváděné skutečnosti).

    V priloze davam tu svoji praci kdyby se na to chtel nahodou nekdo podivat :D

    Adam Skoda-KLZ08-SPpodnikatelsky zamer.doc (687616 B)
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    SCHADE: když už sis todle téma rozdělal, tak to nejde změnit.
    Čili, jaký téma z výběru je jednoduchý se ani neptej :( takže chyba byla jenom ve formě citací, jestli to dobře chápu? Děláš špatně nepřímé citace? - problém všech na této škole, dokud je někdo pořádně neostrouhá za 4 do indexu :D
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    ADLETA: vsechny SP hotove...to je tak libozvucne slovni spojeni ! Ja odeslal jednu na EP - Podnikatelsky zamer a jeho struktura. Bohuzel mi to vratil, ze nevyhovuje uvadeni zdroju a chce zasadne zmenit, ja ale nevim jak protoze delam ten zpusob s poznamkou pod carou a nevim jak to udelat jinak.
    No trochu zoufalej jsem z toho, nedelal jste nekdo nahodou tohle tema ? Pripadne jaky temata jste delali a prislo vam to jednoduchy ? Budu rad za jakejkoliv postreh...
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    REDTIME: ja mam na to stejny nazor, pro me byla jednodusi udelat SP z neceho, co me zajima nez z HP...a taky jsem ji nedelala, a to mam vsechny SP hotove...
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    REDTIME: hale já osobně sem byl začínal ještě v programu, kdy sme jí měli dělat, a měl sem už něco připraveného, tak sem to pak dodělal. Jinak ona SP z HP je nakonec docela jednoduchá, ty data a grafy jsou skoro sami. Člověk nejde to tolika literatůry, jako u jiných SP, takže se to dá vcelku dobře udělat.
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    A to z jakeho duvodu vsichni delate SP z HP? Prave SP z HP mi prijde jako zbytecne slozita a nezazivna prace...
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    PAJOVA: asi neni zac... :-D
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    ADLETA: diky:)
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    PAJOVA: hmmmm. poradila bych ti ...zeptej se rovnou Zaka nebo nekoho pri tech konzultacich k SP, o kterejch hsem slysela...pokud tam jednou nekde neco u omacky zamenis, tak bych to neresila to asi ani nikdo cist nebude... ale pokud se ti to tam bude objevovat porad a nakonec to jeste das do uvodu, do zaveru, a jeste to pak zminis pri obhajobe, tak by to uz nekoho trknout mohlo...
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    ADLETA: budu drzet vsechny palce
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    mam dotaz k seminarce z HP, dostala jsem politiku zamestnanosti. Data uz jsem si stahla, ale resim tu "omacku", bude mit nekdo kecy, kdyz to v podstate prevedu na nezamestnanost?
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: ajaj, srpňák. tak to budu držet palce ;) snad to bude šťastnej zářez : ) no právě - 10 dní, mam spoustu rad, co dělat odevšuť :D ale víme všichni k čemu to je v tolika různých dimenzích, žejo... :( náhodou neni z Vás někdo manažer, kdo by si chtěl udělat MBTI test a test manažerských stylů podle manažerské mřížky? což? :P
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: zzk z eko naplanovana ted na srpnovy termin, dalsi dve zzk na zari...tak pokud bych to dala tak bych k obhajobe sla snad v rijnu...

    mas jeste deset dni tak to sna stihnes...drzim palce...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: no hale do 20 července, jestli chci stihnout mimořádný termín obhajob za sedmičku v srpnu. mam docela fofr, ale zatim jak vidíš, moc úspěchů neslavim:D co ty? jak si pokročila? termín státnice se blíží? :)
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: haha, neda se nic delat, znova predelat... ja jsem zase poslouchala do nekonecna, ze pisu jak v mogolstine :-) ...to je presne na co jsem nadavala...ze clovek to musi odevzdat svazany, a pak to predelavat a znova nechat svazat...atd...

    do kdy to musis mit hotove? pracovni verze do konce cervence???

    drzim palce
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    O todle se chci podělit:
    "Metodologie práce(kap. 2.6), kterou jste mi poslal neodpovídá tomu co jsem Vám doporučoval a tomu co VŠEM požaduje. Metodologie práce je postup jak jste krok za krokem práci zpracoval... ale to jsem Vám již psal A STEJNĚ TO BYLO ZBYTEČNÉ, PROTOŽE JSTE SE TÍM NEŘÍDIL." jo, prostě napsal kapitálkama, že sem punkáč a mrdam na něj! :P
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    BORUVKKA: prijimacky byly tusim vseobecny prehled, nejaka logika a neco malo matiky. Ale poradne si nevzpominam, takze to nemohlo byt tezke.
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    Nevím upřímě, ale všeobecně na VŠEM je méně matiky než na jiných VŠ, takže tam takový důraz neni.

    Jinak ještě tam docela dobře funguje FB diskuze pro studenty s radama a studenská rada, dost věcí se dá řešit tam : ) respektive, tam si lidé nejvíce předávaji, jak se maji řidit pokyny, aby se něco posr.... :D
    BORUVKKA
    BORUVKKA --- ---
    REDTIME:
    ADLETA:
    RIMAN0: moc díky! Tohle jsem chtěla číst... Nějak nejsem spokojená se systémem, který panuje na většině státních VŠ, ale zase nechci jít na soukromou, o kterých se říká, že to jsou školy na nic a vše máš zadarmo... nehledě na to, že na některých to opravdu o kvalitě není... mám radost! :o) takže zkusím, a uvidím, jestli mě k vám vezmou... btw. jak probíhá vůbec pohovor pro dálkaře? Nemám talent na matematiku, poperu se sní, ale... mám šanci? :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam