• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    SKA
    SKA --- ---
    nehlasi se nekdo k vyrobe nejake krasne a lakave instalace/dekorace na freeze bar? na miste z palet, napr.?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    od kozlika
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---

    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    letos to uz bude snad oproti lonsku fungovat.)
    KCE
    KCE --- ---
    SUOTAM: tak hlavne at to nehraje celou noc jednu smycku dokola;)
    i kdyz pak uz sem si na to nejak zvykl a zvuk prijal za relaxacni zonu miru:)
    ..no letos radsi zaparkuju aspon kousek opodal;)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ROMANITO: pripomnels mi tohle:
    Exit Through the Gift Shop (2010) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt1587707/
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    takze palet privezem na misto cca 1000 kusu. bude jich dost k dispozici, tak vymejslejte co s nima
    ROMANITO
    ROMANITO --- ---
    PEETIK: spis si vubec nepochopil smysl graffity, nez ze bys mel jinej vkus. Zkus treba tohle - http://anticopyright.antifa.cz/movie/bomb-it-2007
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    WASHO23: Asi každej mluvíme o něčem jiným. Mě se vůbec nelíběj ty tagy a čmáranice a když třeba je to krásná grafika, tak to může být. A třeba náhodou ty flašky se mi docela libili. každej máme jinej vkus.
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    PEETIK: wtf are you talking about??? takže radši budeme mít Prahu plnou reklam co se tvářej jako alternativní tvorba než abys dal prostor pár rádobywritterům ze kterejch (z některejch z nich) maj šanci vyrůst solidní umělci... ??? radši přejet starý ABX hezkou barevnou reklamou - stejně to byl jen šedočernej peace ... ??????

    prober se !!!
    AFRE
    AFRE --- ---
    SUOTAM: inspirace k těm paletám...

    Boom festival 2010

    JARDAK
    JARDAK --- ---
    PEETIK: opravdu? radsi budu koukat na sedivy baraky nez na reklamy na kazdym rohu. a nejhorsi jsou prave ty reklamy ktery se nejdriv netvarej jako reklamy. tohle (konkretne v tom vitkovskym tunelu) me primo nasralo. protoze jdu z prace a vidim jak tam neco kresli. tak si rikam, ze by praha 8 dala konecne klukum spreje at udelaj neco hezkyho? druhej den uz to bylo pocmarany a tak si rikam, co to jako ma bejt? a ona to nejaka skryta reklamni kampan na pivo (nebylo tam napsany pijte pivo ale jenom "Tohle je..."). jakoby jim nestacily ty ostatni media ktery tim zasiraj?

    uz na me reagujte jenom minusama, nebo to tu zbytecne zapatlame :))
    M0R
    M0R --- ---
    JARDAK: ale tak mně přijde oportunismus jako celkem přirozená věc. můžu s nim nesouhlasit a kritizovat ho, ale chápu to. prostě jenom chtěj prachy :)

    a už dost
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    JARDAK: Když mají ty malby, kresby hlavu a patu, tak ať je to klidně reklama na vložky co zaplatila a schválila Praha, tak to určitě oživí tu špínu a šeď. Nic neříkajíácí graffiti nápis nebo čmáranice podpisů všude po barácích a jinde od nějakýho rádoby writera mi dost často přijde jako prasárna, co hyzdí ještě víc než ta šeď betonu. Když to má ale propracovaný tak je to jiná.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    SUOTAM: sorry. ale tys to okomentoval, tak jsem si dovolil taky :) a klidne se presunu jinam kdyz mi ukazete kam.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    M0R: ja bych tomu nerikal prirozenej vyvoj, ale spis snaha zmrdecku vydojit ze vseho co nejvic penez.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    myslim ze se tohle tema tady na nyxu resi uz asi tri mesice od ty doby co se kampan rozjela a ze neni treba to zrovna tady probirat znova..

    JARDAK
    JARDAK --- ---
    M0R: snad maj oci ne. proc by hazeli molotov na bezdomace?? je snad kazdymu jasny ze nemohli obehnout a zlikvidovat vsechny tyhle reklamni bannery a je to spis soucast propagace boje proti takovymhle uchylarnam.
    PEETIK: me se ta reakce zda naprosto adekvatni. neadekvatni mi prijde reakce cechu na to jak jim politicka elita sere na hlavu.

    me se na tom libi ze jsou tu jeste porad lide kteri se neboji bojovat za svoji pravdu. to jestli je ta pravda v malovani na steny nebo v necem jinym uz neni tak dulezity. a jak je videt tak za prachy te mesto necha pocmarat vsechno mozny.
    M0R
    M0R --- ---
    PEETIK: to je podle mě přirozenej vývoj, akorát je dnešní doba trochu rychlejší.

    vemte si (jen jako analogii) třeba křesťanství, v prvních staletích našeho letopočtu to byl pronásledovanej kult (subkultura?), dneska je z toho multibilionovej byznys (bijte mě, jestli se tohle označení někoho nějak dotklo) s miliardou věřících

    (ty čísla jsem si teď vycucal z prstu, ale asi to zhruba sedí)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam