• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FLIPPERKorsika a Sardinie (... hory uprostřed moře ...)
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    STEVIE: trochu jsem teď na tu gr 20 koukal a docela mě to zaujalo, kdy je zhruba tak nejlepší termín co se týče počasí a lidí? dik
    RAZOTR
    RAZOTR --- ---
    Ahoj rád bych se podíval po nějaké pracovní příležitosti.nejradši někde na jihu u moře:-).jsem vyučený truhlář a rád pracuji se dřevem..také chodím po slackline(což bych mohl rád učit).vlastně budu rád dělav cokoliv.. Diky
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    MADBANANA: Jak by mohlo... :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    STEVIE: Pršet nebude :)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    MADBANANA: Co si pamatuju, tak byli vetsinou stejne nekde venku v boude, takze to mozna nechaj otevreny, zalezi jesli uz nezavreli vodu uplne kuli zazimovani :) Ale jestli bude prset, tak sprchy bude dost! ;))
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    STEVIE: Co jsem tak pochopil, tak teď už na refugích nikdo nebude, takže se sprchou se můžeme rovnou rozloučit :)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    MADBANANA: Dá se za osm dní asi v dobrých podmínkách, šli jsme to 2010 na pohodičku za tuhle dobue, ale záleží no, myslim že teď už to počasí nebude ideál a v největším lijáku úplně nechceš....
    Mimo refugee jako teoreticky jde, ale nemas zachod, sprchu, pitnou vodu.... a těch míst není tolik, jsou to dost skaliska .)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Chystám se o víkendu na GR20, půjdeme ze severu do Vizzavony. Nějaký tipy? Myslíte, že je reálný tuhle část ujít za 8 dní? Jde nějak rozumně stanovat někde na cestě mimo ty oficiální checkpointy?
    TIP
    TIP --- ---
    SUVA_: mam TIP, počta
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ahoj, mám dotaz, kamarádka odjela na korsiku s vidinou práce na vinicích, případně na sběru ovoce či podobně. zatím se jí nedaří nic sehnat a nemá auto ani žádný stálý bydlení, či připojení k internetu, takže to jí trochu limituje ve shánění práce. nemáte někdo užitečný tip/kontakt na jakoukoliv manuální nekvalifikovanou práci kdekoliv na ostrově?
    případně, nevíte někdo, zda na korsice funguje vwoofing?
    pošta, děkuju:)
    ELVE4791
    ELVE4791 --- ---
    Zdravím, rád bych jel na Sardinii začátekm listopadu...má někdo s takovým podzimním výletem zkušenosti?? Nějaké tipy na ubytování?? atd??
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    ahoj, nejedete někdo koncem týdne na Korsiku? jedu k Ajacciu k 10. 9. na víno a uvítala bych společnost na stop nebo třeba volné místo v autě
    pošta, dík
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    Ahoj, jedeme 24.7. z Prahy do Bastie a máme dvě volná místa. (potom zase cca za 8-10 dnů zpět). Kdyby se někdo chtěl svézt tak cesta za 1100/os. Pište prosím na email gavlas.tomas@gmail.com
    MERTLI
    MERTLI --- ---
    A plati, ze cim driv nejaky booknu, tim to bude levnejsi? Nebo to mam nechat naopak na posledni chvili? Muze byt treba plny? Diky...
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    MERTLI: kdyz sem delala srovnani s francouzskymi strankami, tak to bylo stejne.. jak jsou na tom italske nevim, ale myslim, ze by to melo byt vice mene to same..
    MERTLI
    MERTLI --- ---
    MARSELKA: je mozny, ze na italske verzi tech stranek maji jine ceny?
    IVA
    IVA --- ---
    MANIICZKA: 1 člověk a motorka 77EUR zpáteční a 2 lidi a motorka 137EUR, ale bukováno několik měsíců předem. Není problém si to na webu spočítat. Chce to znát přesný zadání :-)
    TIP
    TIP --- ---
    MANIICZKA: mš stál na obytnýho mb spintera cca 8 tisíc, ale bookoval sem to na posledni chvili, plati cim driv tim lip
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    Na kolik + - vyjde trajekt tam a zpátky na Korsiku z Livorna? díky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam