• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FLIPPERKorsika a Sardinie (... hory uprostřed moře ...)
    LESH
    LESH --- ---
    MATTAM: zajímali mě tyhle "4x4" stezky, v jakym jsou stavu


    teď se ale rozhoduju, jestli nepojedu raději sardinii... ;)
    MATTAM
    MATTAM --- ---
    LESH: co te zajima?
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    Ahoj, konkrétní tipy na ubytko na Sardince s polopenzi, family a baby friendly....severni ci vychodni pobrezi... :) diky predem :) letime v zari do Olbie
    LESH
    LESH --- ---
    projel jste někdo korsickou "Desert des Agriates" autem?
    GGG
    GGG --- ---
    Jaka byste doporucili mista na jihu Sardinie (hezky plaze) ? Ma smysl tam dorazit a hledat ubytovani az tam? Pres airbnb na jihu nic levnyho nevidim..... Jezdi tam nejake autobusy, nebo se musi pujcit auto/motorka?
    Nebo ma smysl se prsunout nekam jinam dal od hlavniho mesta....sever/vychod/zapad?

    Diky!
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    POZITRON: jsem se koupal do pulky listopadu a pak najednou par dní chcanec a zacala zima-předloni.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MATTAM:
    MATTAM: diky
    MATTAM
    MATTAM --- ---
    Co se týká deště nevím, jezdíme vždy v srpnu max září a déšť jsem viděl za 7 let jednou
    MATTAM
    MATTAM --- ---
    Posledně jsem odjížděli z Korsiky na konci září a moře úplně ok, takže vody bych se nebál
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, bude prvni tyden v rijnu na korsice jeste na koupani? a s tema destema je to jak asi? mame se bat, ze nam tam bude hodne prset? chteli bysme hlavne na tu severni cast.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, vydesila jsem se, ze v rijnu na korsice prsi 20 dnu, to je nejaka blbost? nebo to jsou jen treba desetiminutovy slaby prehanky? ma vyznam tam na zacatku rijna jezdit v domneni, ze se i vykoupem v mori?
    Weather Averages for Corsica, France
    http://www.holiday-weather.com/corsica/averages/
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    IVETS: už jsem 2x kupoval listky na dodavku tady : www.ckibis.cz a to přímo na cestě- v Italii a podruhé z Korsiky. Domluvíš se snimi co chceš,oni pošlou email s lístkama,vytiskneš a jedeš.
    IVETS
    IVETS --- ---
    A ještě vite někdo o nejake jiné spolocnosti pro rezervaci a koupe jizdenky na trajekt krome www.corsica-ferries.co.uk? Dík
    IVETS
    IVETS --- ---
    Nemate někdo lezeckého pruvodce na Korsiku?
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    2MEK: diky moc, mrknu na ty lokace!! takze letecky a karu na cely tyden pujcit.....
    2MEK
    2MEK --- ---
    LABARCHA: Presne takhle staryho prcka jsem tam mel.
    Ale byl jsem tam pouze tyden, takze to na zadny velky radeni neni.
    Vsechno bylo v pohode, idealni je pujcit si na letisti auto a kazdej den jezdit jinam (nekdy jsme zvladli i dve plaze).
    Plaze, ktery si vybavuju: Cala Moresca (hezka, mala, skoro bez lidi) a Spiaggia Capriccioli (velka, clenita, hodne lidi - ale rozprostreny, spoustu stromu, takze stin). Byl jsem tam minulej rok prvni tyden v zari (Marinella, Provincie Olbia-Tempio).
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    Ahoj, mate někdo zkušenost s rodinnou dovolenou na Sardinii? s malym ditětem(1,5roku)? případně tipy na lokaci, pláže, apartmány? díky moc :)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    Ahoj, nevíte někdo, jestli je reálný na Sardinii vícedenní přechod hor? nedaří se mi nic rozumnýho vygůglit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam