• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BALVAN42Bechtěrev, revmatoidni a juvenilní artritida a vůbec
    Klub bude o tom, že "..když to zatuhne, tak to nebolí". Cvičení, léčba, zvládání bolesti, kluby nemocných, ZTP. Tipy a triky pro život s omezenou hybností. A nebo taky: do konce života lázeňským švihákem aneb za všechno může radon.
    rozbalit záhlaví
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: To je ten samy, co byl v DVTV. Takze prd nahodny ctenar...
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: ho nech, at si uzije chvilku slávy a vseobecnýho litování a placání po rameni, jakej je chlapík.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Tyhle pr slataniny me vzdy rozcili. Asi tomu Milanovi napisi do toho jeho spolku...

    Atletika pro mě byla vším, kvůli Bechtěrevově nemoci jsem musel skončit - iDNES.cz
    https://ona.idnes.cz/...j-s-nemoci-bechterevova-choroba-dwi-/zdravi.aspx?c=A180521_121758_zdravi_pet
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    DA_ANDRACKA: pit sem to nepila
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    ZIVA: jsem v sirnych prirodnich koupelich teplych, me to bolest rozburuje...prejedu do chladnejsich sirnych...ta voda sirna se fakt ma i pit?
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: to je super(!)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    mam po pateri vytetovanou caru. pred chvili jsem ji nechal rucne pojmenovat :)) (napis je dole nad kostrci)

    ZIVA
    ZIVA --- ---
    jojo, zlata horka vana.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    kazdy den jsem vdecny, ze mi zatim staci pri IV. stupni rano horka vana a cviceni.

    drzte se, myslim na vas ;)
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    ulevi.
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    CUTTER: sirny koupele sou docela dobry. sira samotna dodavat v ramci nakoyho doplnku je taky celkem dobry. konopny mazani jediny, co me nejen trochu rozhejba, ale i ulebi od bolesti.
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    HOEZO: Ta síra vůbec nesmrdí. Jak se to ale rozmíchá a vypije, je to děsivě hořký. Mě k tomu ještě ten Hrdlička (asi to byl on - nevím, vyzvedávala manželka) doporučil brát tuhleto: http://hrdlickovamedicina.cz/produkt/homeopatikum-msm/, že prý mi to zabere dřív. Dal mi to k tomu v ceně. :-) tak jsem zvědavej.
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    CUTTER: o tom zadna, ja mam zase konopny mazani z lekarny prodavany jeste pred legalizací, a s tim obsahem skutecnyho konopí si taky moc nejsu jistej .D ale "smrdi" to podobne, stejne jako by mohla ta tvoje síra ,)
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    HOEZO: Pravdu díš. Ale vyzkouším na to cokoli. :)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    CUTTER: nezkoušel, ale osobně jsem hodně skeptický k přípravkům, které mimo jiné všech zázraků mají i: působí na některé druhy rakoviny, je řešením alergií, mírní deprese nebo působí proti některým parazitům...
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Zkoušel někdo tohle?
    Prášek: MSM 1000 g | Hrdlička – přírodní medicína
    http://hrdlickovamedicina.cz/produkt/prasek-msm-850-g/
    Myslím, že to celkem funguje. Čas ale ještě ukáže...
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    nevite, kdyz ma nekdo casecni invalid duchod - muze u toho byt v zahranici?
    vito o prirodnich/zdarma termalech ve spanelsku, severni italii? ja vim jen o Santa fe u granady
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    Neshanite nekdo s castenym.duchodem,kde by vam stacilo cca.19000cistyho. Sekretarka na FAMU. V patek ho.e office. Po-ct odmakat cca.30hod.smlouva je na plny uvazek,ale timto plnenim
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    CHOLE: sakra, takovou praci bych presne chtela...skoda. doted jsem delala na umelecke vysoke skole, takze zkusenosti s detima a jejich vedenim mam:) take s vedením střediska vnitru instituce.
    chci jet na zimu nekam k termalnim pramenum (asi řecko) a po navratu na jare, v lete hledat praci. doufam, ze s invaliditou 1. stupne to pujde jednoduseji. a doufam, ze termalni prameny prirodni a na delsi dobu mi pomohou vic nez lazne na 4 tydny v unoru. jak pise Zwooky, masaze na chvili i jine procedury vcelku nesmyslne. prijela jsem z lazni s uplne rozdivocelou pateri a sla po mesii na dalsi mesic na neschopenku:(
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    ZWOOKY: a dojmy a rozmary? i co se tyka okoli, zazemi a vyziti.
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    Je zde nějaká slečna s ozp tedy alespoň invalidita I.st. Nabízím možnost zaměstnání na plný či zkrácený úvazek ideálně nástup září. Jedná se o práci v malém příjemném kolektivu ve vedení mateřské školky. Více u mě ve zprávě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam