• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORNELALidský papillomavirus / rakovina děložního čípku - zkušenosti, rady a všechno kolem
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    šťastná to žena
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    ja nemela dokonce zadny bolesti, ani jako pri kramech, prisaham na holej pupek ,)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    GLUTEUS: nojo, devítku vlevo dole...a právěže nevešlo, proto sem musela pěkně pod narkozku a zuby šup ven :)))
    Konizace je fakt v klidku, kdyz dodrzis vsechno co ti reknou, tak bys nemela ani krvacet a mit nejaky vyrazny bolesti.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GLUTEUS: hele, mě na šestce nezabrala anestezie, do toho, jak se doktorka vyjádřila, "takhle dobře držící kořeny neviděla už hodně let", musela si zavolat druhou doktorku na pomoc, půl hodiny ten zub páčily po kouskách...
    ale druhej den už chuť byla :-)
    GLUTEUS
    GLUTEUS --- ---
    No, musim říct, že když vám vytrhnou osmičky, tak se vám nechce sexovat ještě tejden...:D, tak tohle snad vydržim taky :). Myslim, že by to měli dělat kličkou. Kamarádka v Plzni byla a říkala, že doktoři i sestry super, mluvila jsem s nima telefonicky a jsou fakt milý, neberou pacouše jak kus masa....
    SHMAIDA Tys měla devítku? Bože jak se ti vešlo tolik zubů do pusy?
    LOULA
    LOULA --- ---
    GLUTEUS: je to určo méně bolestivé jak ty zoubky, bude tě pak maximálně bolet bříško jak při krámech...vlastně je to rychlovka :o)) neboj , držím pěsti-spíš si ještě zjisti doktory :o))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GLUTEUS: no, narozdíl od zubů to nebolí.
    Ale po zubech se zas dá druhej den sexovat, že :-)

    ale vážně. spíš se zeptej, jakou metodou to budou dělat - jestli kličkou, nebo laserem. Švagrovka byla na obojím, po kličce pohoda (a to ji operovali v 8. měsíci, kdy se to normálně nedělá kvůli překrveným sliznicím), po laseru se jí to rozkrvácelo tak, že do týdne byla znova pod kudlou, aby to krvácení zastavili...

    mě brali kličkou a před obědem už jsem šla domů, jen jsem doma dovyspala tu narkózu.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    heh... to sme na tom dost podobně, mě trhali osmičky a devítku :o) a radši nebudu 6 týdnů souložit než tejden nejíst :-D

    Plzeň dobrá, tím nic nezkazíš.
    GLUTEUS
    GLUTEUS --- ---
    Tak jsem se poptala kde to jaké je a nejlepší ohlas byl na Plzeň, půjdu tam. Tak držte palce :). Mimochodem, jestli je to lepší než zuby, tak paráda, trhali mi všechny osmičky a to bylo peklo.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    GLUTEUS: zkušenost nemám, ale můžu zjistit. Ale vzhledem k tomu, že je to fakultní nemocnice, nebála bych se toho... Ono vůbec se není moc čeho bát... to jsem byla teď na extrakci 5 zubů a bylo to stokrát horší :)
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    LOULA: Ostrově, ne Ostravě ,)

    GLUTEUS: držím palce, nic to není, neboj...
    LOULA
    LOULA --- ---
    ahojky, já byla v ostravě-vítkovicích a v pohodě..
    GLUTEUS
    GLUTEUS --- ---
    Ahoj.
    Musim jít na konizaci děložního čípku. Nemáte prosím někdo zkušenosti s nemocnicí v Karlových varech, v Ostrově nebo v Plzni? Děkuji.
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    KOCICINKA: podobně působí Wobenzym na léčbu čípku, ten i dr. doporučují, přinejmenším pročistí tělo od "usazenin", otoků, apod.
    Ale žádný takový lék neléčí HPV - je to vir, co tam žije dlouho, ani Tamiflu coby antivirotikum by nepomohlo. HPV žije v nás na věčné časy (pokud se neodstraní ta část tkáně kde žije), ale nemusí nám vadit, projevit se. A na to už může lecos pomoct, hl. LÁTKY ZVYŠUJÍCÍ IMUNITU, tělo se pak dobře brání a s HPV žije bez újmy, jako 80% populace. Jen asi 5-10% s ním má cervikální problém, jedinci v oslabení, s jinými chorobami, dietami, nedostatečnou výživou, spánkem, i kouření oslabuje..
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    KOCICINKA: vůbec netuším, co to je :)

    tady se uřž delší dobu nic moc neodehrává :-D
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    LUCIANA: to ti gynekolog řekne, tuším 3 měs, sice sliznice se zahojí dřív, ale jestli nemusí dr. to vidět pak a říct "jo dobrý, vypadá to že se to špatný odstranilo a nic tam nezůstalo co nemělo, správně zahojeno." a asi jestli vyjde kontrolní cytolka dobře - že nebude nutná rekonizace.
    LOULA
    LOULA --- ---
    SHMAIDA: souhlasím...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    LUCIANA: řekla bych, že hned jak se to zahojí... ale to je jen můj laický názor a matně si něco takovýho vybavuju, že říkal gynekolog.
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Nevite, za jak dlouho po konizaci je mozne otehotnet? koukam po netu a nikde nic
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Tak ja tohle praktikuju uz nejaky tri roky, od ty doby co jsem zacala sexualne zit...s prvnim pritelem jsme spolu spali bez kondomu a tak to z 99 procent koncilo ve me a me to proste bylo neprijemny...teda to do me ok, ale po par hodinach ve me to uz bylo fuj a tak jsem se naucila po sexu prakticky hned pokud to slo jit do sprchy...a casem jsem zjistila, ze je mi i prijemnejsi to tam mit proste cisty...zadny vytok, protoze proste za ten den se toho neudela tolik aby se to dostalo na kalhotky...a nebo ne v takovym kvantum...takze se to postupem doby stal standart, proste sprcha - vana sahnout az k cipku prejet prstem na jednu strana na druhou prebytecnej sajrat umyt a pohoda...i pri mensesu to samy...
    a ted jsem to uz nevydrzela a sla si tam poradne umyt a jako fakt ble...mi tam jeste zbylo trosku krve a ta brva toho sekretu teda nic moc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam