• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    VICTIM81: a musim se upresnit. jak psal ted PEJR:
    slo o tak nestastne nacasovani ze i tak pomale ujizdeni ze stopy strolla proste stacilo ke kolizi. srazili se snad presne na prostredku trati kdy vlastne kazdy byl stale na sve pulce vnitrek/vnejsek. ja proste souhlasim stim jak bylo rozhodnuto nevidim prostor na zaklade toho ze oba akteri se povazujou za nevine aby nekoho mlatili po hlave. neskutecne smolna kolize pro oba.
    PEJR
    PEJR --- ---
    KALTY: ne ze by vylozene vyjizdel ze stopy, ale po tom co hodinu a pul hltas apex za apexem, tak z myho pohledu ze stopy vyjel... od apexu ze vzdaloval, moh zatocit vic... coz vetetel necekal
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ANDR3E: nebylo to rozcileni ale zklamani/otravenost z toho ze dalsi material ktery doklada ze komisari rozhodli spravne nakonec poslouzil aspon jako zaminka k tomu se nekomu posmivat za neco jineho co muzes vytknout kazdemu. mi to proste prislo smutne.
    a uz z prvnich zaberu co tehdy po kolizi vypustili, je videt ze oba vozy meni liniji jizdy. vettel z vnejsku na vnitrek a stroll opacne. a komisari tedy rozhodnuli spravne. bylo rozpoznatelne na zaklade ceho se tak rozhodli z tech videi.
    tento rok delaji slusnou praci a nejsou rusivim elementem co ma potrebu demonstovat svoje pravo davat penalizace.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VICTIM81: neziju F1 kazdej den, takze pro me bylo prekvapivy zjisteni vcera, zil jsem v presvedceni ze stroll sestrelil vettla. uznam ze jsem trochu zaspal, ale nevidim duvod proc se kvuli tomu takhle rozcilovat hned...;) btw. me se ten trend uplne nezamlouva, ze pro jezdce je kazdej hned magor, at uz je to souper, charlie, vlastni inzenyr, ale oni sami jsou temer svati
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    KALTY: juu ony se tu poradaji skupinove terapie.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Btw. kvalda mazec. Škoda té chyby v posledním kole. Mohl ten rekord být ještě lepší.
    KALTY
    KALTY --- ---
    VICTIM81: žádný vyjíždění ze stopy nebylo ty ocasu. Podívej se na to znovu...
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ANDR3E: a stroll zas rikal ze vettel do nej najel pritom sam vyjizdel ze stopy aniz by se podival do zrcatka. ja vul si myslel ze to postujes aby bylo videt ze komisari rozhodnuli spravne. oba jezdci menili stopu v nestastny okamzik behem zatacky. muzou za to oba, hotovo. ale ze uz nemuzes na nekoho plivat protoze nebyl uznan vinym tak aspon za to ze sebe ta osoba povazuje za nevineho, to je fakt material. voni totiz vsichni jezdci behaji po kolizi za novinarema a krici do radia... boze co jsem to udelal. nevim co se stalo ale to musela byt moje chyba. jsem tak strasny clovek.
    vedet ze napises takovej odpad tak si predesly kometar odpustim abych tohle nevyprovokoval. fakt s tim hate bezte do haje.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VICTIM81: ja to videl az vcera, vettel zas prskal uplne zbytecne:)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ANDR3E: tohle video kdyz obletelo svet snad uhasilo posledni ohen. a ukazalo proc bylo pochopitelne ze komisari nikoho nevinili a netrestali.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Exclusive New footage Of Vettel/Stroll Crash
    http://www.youtube.com/watch?v=fAWMzEFksYs
    TOFI
    TOFI --- ---
    Legends of F1 - Mika Hakkinen
    https://www.youtube.com/watch?v=eGhtvErLcf8
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VICTIM81: no aspon ze to muze mit na aute :))
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ANDR3E: treba protoze heineken tam propaguje svoje nealko pitivo.
    zatimco martini dost mozna nealko treba ani nema v nabidce * nevim, nepiju*. ale proste tam propaguje svuj alko produkt.
    v tom bude ten hacek imho.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    A Heineken muze byt sponzor serialu kde jezdi kluci mladsi 21?:)
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    VICTIM81: komedia
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    pro zajimavost. jak to vypada kdy nemuzete z duvodu veku propagovat svoje sponzorstvi.
    docela dobre to ukazuje proc martini vyzaduje aby aspon jeden jezdec byl minimalne Xlet star.
    a ze je to pak i pochopitelne.

    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    pozorna delfiny v toaletach v letadlech
    Malaysia GP Sunday Night Flight
    https://www.youtube.com/watch?v=1wyzYcn4JsQ
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Ad. VET a volant:
    „Nešel mi nasadit, a než jej tam nechávat v době, kdy se trať otevírá divákům, tak jsem jej raději vzal s sebou. Byl to instinkt.“

    Komisaři závodu vzali vysvětlení na vědomí a záležitost nechali bez trestu, stejně jako celou kolizi, ve které nemají nikoho za konkrétního viníka.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    5 zavodu do konce, to je dost bodu.. a nikde neni psano ze merglu se uz nic neposere.. I kdyz se sam fakt bojim, ze VET uz o titul prisel.. i diky ty pripadny penalizaci za prevodovku.

    Taxi jizdy jsou sice nebezpecny, ale je to prijemny zpestreni.. coz by novy vedeni mohlo takhle jednou za cas brat.
    SENIN
    SENIN --- ---
    si nepamatuju, že by se takhle někdo srazil po závodě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam