• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: Vettel nema uplne nejlepsi obdobi, Wurz s tim rakouskym moderatorem si z nej delali prdel ze si tam zdrimnul kdyz mel odjeto. Ja uz jsem mel parkrat kacirskou myslenku jestli by me vadilo kdyby odeslo Ferrari jak tim hrozili nebo Mercedes a musim rict ze bych uvital cokoliv aby se na to dalo zase koukat.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Páč týmy jako Mercedes nebo Ferrari by tím přišly o svoji Mercedovitost nebo Ferrarovitost. Problém současné F1 je (jak všichni vědí) v moc velkých výkonnostních rozdílech. Je fajn hnát vývoj dopředu a snažit se získávat nad ostatními týmy sekundy na kolo navíc, ale není to ze sportovního hlediska zajímavé.
    Kouzlo F2 (stejně jako třeba Indy) je v tom, že mají všichni stejnou káru a ukaž co umíš. Posaď Sainze do Merglu a bude na bedně. Posaď Prstíčka do McLarenu a nedojede. Teď zkus posadit všechny do Trabanta – a ukáže se, kdo je kdo .)
    Pravidla nadcházející sezony (a dalších sezon) zjednodušující formu káry by to konečně mohly srovnat. Uvidíme :)
    Dnes se podle všeho závodí spíš mimo trať – nejen boxy a vývojem, ale taky uhranými pentlemi, viz např.
    Vettel dostal za blokování Sainze v kvalifikaci penalizaci – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/vettel-dostal-za-blokovani-sainze-v-kvalifikaci-penalizaci
    Jezdci McLarenu vydělají na Leclercově penalizaci – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/jezdci-mclarenu-vydelaji-na-leclercove-penalizaci
    F1 je o politice a továrnách. Neodehrává se na trati. Na trati jsou vidět už jen výsledky předchozího. A to není zajímavé.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    mi v F1 skoro prijde ze jsou tak degenerovany tim jak se skoro nepredjizdi ze velka cast predjizecich manevru skonci crashem
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: bych dal i vic plus kdyby to slo :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    me osobne by nevadilo kdyby i auta v F1 byly jednotnejsi, ale tymy jako Mercedes nebo Ferrari na tohle nikdy nepristoupi, v Indy maj tusim vsichni stejny sasi taky od Dallary jako F2ka ale nekolik vyrobcu motoru
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: jj, to je ulet, takovyho predjizdeni se nedockas ve F1 za 10 let... mozna by ty kategorie mohli proste prohodit :)) vtipny je jak je zaber z toho RT s never give up na halo, kterej to pak posle dvouma kolama mimo trat a predjede je :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Poslední kolo v F1? Leda ve snu! Ve F2? Běžná realita :)

    3-car overtake by Artem Markelov - F2 2018 Austria
    https://www.youtube.com/watch?v=Lo-HARWBPDw
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Konec závodu, Russel, Norris, Fuoco
    Další bedna pro Charozův tým :) Delétraz bohužel odpadnul.

    Race 2 v neděli v 11.00
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Fuoco 4., ale nemám přehled jestli už stavěl
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Ani se nedá říct kdo je druhej a kdo třetí, protože se kolem sebe furt míhají tam a zpátky :) To říkám furt, F2 je mnohem akčnější a zábavnější naž F1 :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Na prvních jsou Russel, o druhé se přetahují Norris s posledně ubrečeným Merhim, ale bojují spolu hezky:)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    F1 Q mi unikla, prvních 25 kol race1 F2 taky, sednul jsem k tomu právě když to Delétrazovi z osmého začalo chcípat a sotva dojel do garáže. Fuoco se mezi tím dostal z patnáctého na sedmé, ale zrovna probíhají zastávky, tak se to míchá
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    A Dan s Maxem trosku herecky dneska
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Tak Bottas zitra ze pole, libi se mi ze Ham a Bottas jsou spolu v pohode, ne jako jako jezdci ve spouste jinejch tymu
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Vettel nejrychlejsi v Q2
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Kubica jak tam smutne stal v boxech :(
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VICTIM81: ja to beru s rezervou, v tom clanku na naky nemecky strance byla uvaha ze by to pro nej bylo zajimavy zakonceni kariery kdyz v Sauberu zacinal a zna tam jeste lidi, pak je tam taky uvaha/spekulace ze by mohl pristi sezonu jezdit za Toyotu rallye. Na druhou stranu lidi ze Sauberu vymenu behem sezony v reakci na tuhle spekulaci vyloucili, takze buhvi odkud to pochazi.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ANDR3E: to mi prijde jako cira spekulace. rad bych videl zdroj.
    neverinm tomu ze kimi podepsal smlouvu ve ktere by s nim mohli takhle zametat.

    realnejsi mi prijde zajem mclarenu o kimiho na dalsi sezonu protoze se boji ze jim alonso odejde. do indy kde mclaren uz hleda jezdce pro svou dle vseho planovanou novou staj.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Suska se ze Leclerc nahradi Kimiho uz od Spa, a ze Kimi doklepe sezonu v Sauberu, aspon by sezona dostala novy naboj a Alonso s Kimim by mohli svadet souboje o 12.misto pripadne soutezit v tom kdo bude mit lepsi hlasky ve vysilacce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam