• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOFI
    TOFI --- ---
    Legendární Niki Lauda podstoupil transplantaci plic, jeho stav je však velmi vážný - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...auda-podstoupil-transplantaci-plic-jeho-stav-je-vsak-velmi-vazny.html#hp-sez
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    U Haasu jsem byl druhý na seznamu, říká Michal Šmídl – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/u-haasu-jsem-byl-druhy-na-seznamu-rika-michal-smidl
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Vymenit pro tenhle zavod Alika za Hulka a dat mu turbo... no uplne se nzadarilo :D 20 bodu za uprimnym konem... to se bude dohanet horko tezko :)
    SENIN
    SENIN --- ---
    Nechapu co tady hrotite, ale beze me.
    KALTY
    KALTY --- ---
    SENIN: ty si fakt do huby nevidíš...
    SENIN
    SENIN --- ---
    KORDA: vyhrotil ses akorat sam :D ja mluvila o tomhle zavode.
    KORDA
    KORDA --- ---
    SENIN: LOL!! Závodí? U Ferrari? Mám udělat seznam závodů,ve kterých byl Kimi za no.2 a dělal wingmana?

    To je přesně důvod proč tě vždycky vyhrotím - normální zaslepenej fanboy, kterej nedá na fakta. Neuvěřitelný.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Bottas je regulerni dvojka, coz sam Wolf ve vysledku rekl hned po zavode... Takze si krasne timhle akorat serou do huby, kdyz cela leta to furt bylo "piloti jsou si rovni, bla bla bla".
    Uz jen ten start jak to tam BOT nadherne zablokoval aniz by se nejakym zpusobem pokousel predjet Hamiltona byl jasnej ukazatel jak to ten zavod bude..
    Pak je pochopitelny proc udelal fail kdyz to tam pustil do VET a to same v pripade RIC, taky bych se za tuhle praci nechtel vzdat pozice.

    Pozitivni je, ze vazne nemaji tak jistou pozici jako v minulych sezonach, konecne :)
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOM_HOST: jasne v top tymu, ktery oficialne rika, ze tymovou rezii neni dobre pouzivat, min v teto casti sezony :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VYWERN: Bottas je dvojka v top tymu ... tzn dvojka ... ne sestka nebo osmicka ale dvojka :)) ja myslim ze je rad ze je rad ;)

    Resp tady vypada strasne nestastne :)

    Mercedes-AMG F1 on Instagram: “Team #DrivenByEachOther•••#MercedesAMGF1 #MercedesAMG #F1 #LH44 #VB77 #HungarianGP”
    https://www.instagram.com/p/Bl0uaBRA0a-/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1d5ti6u003yaa
    SENIN
    SENIN --- ---
    Kimi bez pití, to je borec
    SENIN
    SENIN --- ---
    škoda té kvalifikace, ale za mě pohoda .. Bottas zpomalovač dne a je mi ho docela líto
    KORDA: u Ferrari se alespoň závodí ... já jsem spokojena :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: Bottas to po Vettelovsku prehnal, ale u Rica to uz bylo uplne mimo.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: Vettel docela lucky ze mu neprorazil plast
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Ham to haluzi az to boli, Bottas mu dela regulerni podrztasku, bez ktere by to asi ani nevyhral :)) Jsem zvedavy na vyjadreni Laudy k Bottasovi a jeho manevrum v zaveru. Vetsinou Lauda tohle velmi kritizuje u konkurencnich jezdcu, tak jsem zvedav.
    KORDA
    KORDA --- ---
    SENIN: Poslouchám.

    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    tak horner si ted pekne ulevil a pokopal motory renault... uz se nemuzu dockat az to zpracuji novinari.
    ...zatimco kimimu zapomeli pripojit lahev s pitim v tom horkem pekle na trati ktera patri mezi fyzicky narocnejsi.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tvl ty redbully jsou k breku..
    TOFI
    TOFI --- ---
    The starting setup:
    1. Hamilton, 2. Bottas
    3. Raikkonen, 4. Vettel
    5. Sainz, 6. Gasly
    7. Verstappen, 8. Hartley
    9. Magnussen, 10. Grosjean
    11. Alonso, 12. Ricciardo
    13. Hülkenberg, 14. Ericsson
    15. Stroll, 16. Vandoorne
    17. Leclerc, 18. Ocon
    19. Perez, 20. Sirotkin
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam