• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    A další sezóna v prdeli :(
    KALTY
    KALTY --- ---
    Australian Grand Prix 2019: Friday Pace Analysis | Formula 1®
    https://www.formula1.com/...iday-pace-analysis-australian-grand-prix-2019.aBPdyzybumWeUsMvV5EfM.html
    Asi takhle no.
    KALTY
    KALTY --- ---
    No a o tom tak nějak mluvím...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: hah... tak schvalne... :D


    ANDR3E: Ja mam prekopano... letos teda nejedu svoji klasiku, ale zkusim to pragmaticky... mam prebytek 2,2M :D tak nevim esi nedelam neco spatne :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    VYWERN: Anebo jak v tréninku strašně chcalo, myslim loni USA to byla, nikdo nevyjel.

    Král zabrán do hovoru si všimne, že se v Austinu nic neděje. "Tak koukám, že tu nikdo netrénuje!"
    "Ale ano Pepo, někdo tu trénuje."
    "My!"
    "Ano, my tu komentujeme trénování! ... ... ... Teda trénujeme komentování."

    Od Richtera nic velkého nečekám, říkám, bavič :) Beseda nad tréninkem.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    btw richtrova/gpf1 liga

    06f32045a5
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ANDR3E: Stejnej problem. 0.5M mi zabrzdilo muj dream team :( Ale mam tam jak lujze, tak prsticka tak i kimiho. Momentalne sem spokojenej :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ja jsem to chtel trochu prekopat, ale moje dream sestava mi nevychazi o pul mega sakra :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VYWERN: nebo dneska na konci druheho treninku VZDYCKYF1 ! :)) furt je to kokot no :)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Puvodne sem se na ligu chtel letos vykaknout.. Ale ja Vam to zadarmo nedam! :))
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ZDENDAK: me se u Richtera vzdy libi, jak mu v zavode vzdy unikne nejaka zasadni vec. Treba vypadne nejaky top jezdec , vsichni to vidime na obrazovce asi 3 minuty uz a on se probere a najednou, co se to deje, nekde nam vypadl.....
    Nebo pneumatiky, prezul na cervene....vsichni vidime, ze jede na zlutych, ale komentatori si toho vsimnou az za dve kola a desne se divi, ze mu to nejede, kdyz ma prece ty cervene a zacnou vymyslet teorie proc...
    Proste pobavim se u nich :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    tak prvni zavod asi testujou jak to postavili ne :)))
    KALTY
    KALTY --- ---
    ZDENDAK: tak jako že by nebylo na tréninku co komentovat, to se musím smát.
    Všímavý lidi (co tomu rozumí) můžou komentovat co asi který team testuje, jaké jede stinty, jak to vypadá rychlostně a alespoň jednou za čas něco říct k tomu co se dopíči děje ne?
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Já nevim, si kolikrát pustím přenos tréninku a dělám něco jiného, nekoukám na to, ale poslouchám o čem mluví. Přijde mi to docela zajímavé, Král něco zažil a má co vykládat, ví co jak chodí a zná spoustu zajímavých detailů. Jak technických, tak ohledně pravidel, historie, nebo třeba i o místech, kam se jezdí jezdit. Nebo klidně i o lidech co se kolem toho motají – prostě normální drby jsou taky zajímavý :)

    Co taky u toho tréninku chcete komentovat. Stejně nikdo neví, co daný tým/jezdec vlastně zrovna v tu chvíli dělá, a navenek prostě jen krouží dokola. Komentář Krále a Richtra je pro mě taková tematická beseda nad tréninkem. V kvaldě nebo závodě je to něco jiného, ale stejně často prostě není co komentovat, tak musíš chrlit storky a fakta.

    "Jede rovně, jede rovně... jede stále rovně! Pořád jede rovně, ale co to vidím, blíží se k němu zatáčka! Chystá se zatočit – – – á – zatočil! Dále pokračuje rovně, rovně, stále rovně! ...." :D

    Neni to jako třeba hokej, kde se pořád něco děje, ale i tam to ve výsledku vlastně vypadá stejně – "Křoupalík, – Holomajzna, – Křoupalík... Šilhavý, Kolečko, Vendourek! A zase Křoupalík, – Holomajzna... a Vendourek... Šilhavý!" :D Takže to nakonec stejně musíš prokládat kecama žejo.


    Dlouho jsem sledovával SkySports. Tady jsem pak vždycky četl jak Richtr strašně plácá. Když jsem se pak cca rok zpátky dostal ke Sport TV, tak mi to ani jako vyloženě plácání nepřišlo, naopak myslím že je i docela vtipnej. Možná taky že se za ty roky zlepšil, ale já jsem ho nezastihl ve slabší formě, tak ho nemám zařazenýho. To už mi jako větší plácačka připadá Martin Straka.


    Jasně, nejsou to oproti SkySports legendy historie F1, ale takové lehčí poklábosení o formulích si klidně poslechnu, a ani při tom nemusím ladit ucho na angličtinu (britštinu :)

    Kolikrát jsem lovil online live streamy z ruských, španělských, nebo německých vod. Kdoví kolik jazyků jsem při tom slyšel, aniž bych věděl co je to za hatmatilku. Náhodou mi tihle dva připadají docela na pohodu :D

    Mimoto když chci koukat na sport, tak komentář nutně ani nepotřebuju. Přece vím, na co čučím ne :) No a když zrovna na tréninkové kroužení čučat nepotřebuju, stejně si rád poslechnu Krále s Richtrem, i když vůbec nemluví o tom co se právě děje, ale pořád je to zajímavé.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: tydivochu tyvole tak ten kolomy rozumis z bruntalu klobasy slivovice ... to je jina liga :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KORDA: kua,... musim asi predelat fantasy :D
    TOM_HOST: a ted si vem ten dakar tykravo.. na okruhu jedees jak v bavlnce... na dkaru to s tebou hazi jak v bandasce :D

    TOM_HOST: si to prelep :D
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: ale jo. Neříkám, že to není lepší a Král má fakt někdy dobré postřehy. Líbilo se mi co říkal v Eisking
    EisKing #BONUS - Kto bude majstrom sveta? Formulové konšpirácie 2019
    https://www.youtube.com/...u.be&fbclid=IwAR3tyIXfUHYl7FboPR1IehyTqHWP-DDUGVh9zHpE8FeXEhL1PqJA1igF-uw


    Ale to, že hodinu a půl mluví obecně o nové sezóně a ani jednou nereflektují co se děje na trati?
    Chápu, že nemají kapacity jako Skysports, ale jsou to komentátoři a ne sloupkaři :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KALTY: Ja jak richtra roky nemoh ani citit tak uz mi zas tak neva a kral ma nekdy slusnou databazi of knowledge ... navic dle me je fanousek lujze i kdyz to neprizna a to ze zavodi ve ferrari (navic vubec ne spatne) beru jako stejny handicap jako to ze ja mam ferrari venec :)

    Btw vcera jsem jel 40-ti minutovy zavod gt3 20 kol s jednou zastavkou v boxech ... ke konci uz jsem nevedel co je leva prava pracky jsem necitil ... fakt obdivuju vsechny co zavodi realne ... kdyz opomenu moji geek fyzicku tak soustredit se v kuse na kazdy metr kazdy brzdny bod kazde kontra 2 pico hodiny nedej boze kral v tech 24h jako more pico co vam jebe? :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KALTY: Volant je super a venec je replika 599xx evo s real alcantarou ... no muzu ja za to ze mergl nedela vence pro nas esportaky? :))
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOFI: No tak teď poslouchám včerejší Autosport podcast a očekávají Ferrari silnější.
    Na druhou stranu tam říkají, že nikdy nevíte jaký balík tam Mergl nakonec přiveze, jelikož AUS je dost specifická trať a hlavně když byl M schopný připravit dvě zcela jiné auta na testování, tak je předčasné dávat nějaké závěry.
    Mergl nevypadá moc čistě. Myslím jeho jízdní vlastnosti, ale who knows. Navíc mají Lewise :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam