• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    M_IKE: Na tu ted nemam odvahu se kouknout :D
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Ricci by si to uz mohl odpustit. Uplne mi mrvi fantasy..
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    GOSHEWAN: njn a z Battlezony je čajovna... chapu, to omezi moznosti :D :D
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    DEMENCE: Aha, jasny. Ja na to koukam zpravidla doma a nebo ze zaznamu. Na kvalitni streamy bohuzel nemam dostatecne dobrou linku /-:
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    GOSHEWAN: Jáma, Ulice v Jámě... dělaj tam dobrej Brunch akorat k zavodu, pivo a tak... jinak z domova preferuji upiratenej restream nekde z random internetu pres sandbox nez mocny komentar na nasi televizi....
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    KALTY: Priznavam, ze treninky nesleduju. I tak za to ale neni zmrd ne (:

    DEMENCE: Jak to sledujete? Stream nebo to ma nejaky satelit tady?
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    ANDR3E: Hlavne chudak dan, skocil Zabozroutum na spek... Myslel si ze na tom bude lip v Renaultu nez v RedBullu s Hodnou... jako rychlejsi nez René jsme už i my se stejnym motorem, a to teda poslednich cca 10let delame dost proto aby celej McLaren zkrachoval.....
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Rici v Renaultu a Gasly v Red Bullu mi prijde dobrej fail..
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    Jinak ještě k včerejšku, dlouho, hoooodně dlouho jsem neviděl Formuli couvat.. nastalo nábožné ticho když jsme na to koukali, a pak najednou pustili replay a tam nejen že Dani couval, on dokonce nacouval do další formule!!! Huronský smích... kdybyste někdo někde narazil na nějaky pěkný vtipný ReverseíngF1MEME, hrňte to sem.... :D
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    my s kamradama v zasade koukame na SkyF1 protože česky se to fakt neda... vzhledem k tomu že se o to v naší skupince zajímáme, tak si to dokážeme okomentofvat lépe než pan komentátor a hlavně nekecáme sračky a nepravdy...
    btw. mezi kamarádma máme i herce s fajn hlasovym fondem, takže jestli někdo máte kontakt, rádi si zakomentujeme na profi urovni :D :D

    SKY!!!
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jako přijde Vám naprosto normální při !komentování! tréninku neříct o tom samotném tréninku ani slovo?
    To je podle Vás komentování?
    To že se zlepšil je asi pravda, ale poslouchat se nedá.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    TOM_HOST: Ja proti nemu nic nemam. Jasne ze bych to radsi poslouchal v EN, ale pokud volim mezi satelitem v CZ a nebo honeni nejakych streamu v EN tak vyhrava lenost (: Rozhodne bych ho ale neoznacil slovy zmrd nebo picus, nepochopim co k tomu KALTY vede u relativne objektivniho komentatora.

    Navic jak rikas, sice F1 nesleduju dlouho, ale imho se Richter lepsi, navic v CR nejspis neni nikdo jiny kdo by se tomu poradne venoval (a zvladl to nazivo okomentovat) - ale je fakt ze jsem situaci CZ komentatoru F1 nijak zvlast dopodrobne nezkoumal (:

    Zda se mi to jako klasicke drzkovani na vse, co neni na stejne urovni jako v zahranici (kde maji imho uplne jine podminky), zatimco bychom meli byt radi, ze mame vubec neco.

    Jake reseni pro Sport TV navrhujete? Na SK komentar spousta lidi neni vubec zvedava.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    GOSHEWAN: Neni to zmrd ale uz od zacatku je tenhle profesor matematiky trosku mimo misu ... je ale treba rict ze od jeho zacatku se to samozrejme uplne zmenilo a ted uz se to da poslouchat ... ovsem nalepka mu zustala a nekdo ho oroste nemusi dodnes ...

    Kral je jina pisnicka toho muzu poslouchat furt ;)
    KALTY
    KALTY --- ---
    FREELA: furt lepší jak Richter. Toho pičuse nemůžu už vůbec. A Král sice poznatky dobrý (ale to se radši kouknu na review ze SkyNews), ale taky mele občas pipkoviny. V kombinaci je lepší SK.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    KALTY: Proc je podle tebe Richter zmrd?
    FREELA
    FREELA --- ---
    KALTY: aha. ja se prave vloni asi dve VC trapil u SK komentare, az jsem prisel na to, ze jim tam kabelovka nabizi audio stopy CZ i SK :) ale ty asi SK volis zamerne, jak jsem pochopil

    ja u CZ ocenuju Krale, to jsou skvely informace a poznatky. U SK jsem zazil, ze tam nekolikrat behem prenosu zacali probirat partnerku jednoho z komentatoru. Jaka je to kocka, ze se nedavno zasnoubili a kde byli na dovoleny. Jako bez prdele... :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    FREELA: že toho zmrda Richtera neposlouchám. Koukám na to v SK jazyku.
    FREELA
    FREELA --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    Koukám na to v SK.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Formule.cz - Bottas odmítl roli dvojky a porazil Hamiltona
    https://www.formule.cz/clanek/37402-bottas-odmitl-roli-dvojky-a-porazil-hamiltona
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam