• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Cenu za nejlepšího dekonstruktéra ovšem získává Paul di Resta!
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Blikal neblikal, hlavně nedal přednost zprava :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: Ted blikal z blbyho uhlu:))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Tak ony LMPčka nikdo moc vidět nepotřebuje, stačí vědět, že ti bliká dálkovkama do zrcátek :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Qualifying Practice 1:

    https://assets.lemans.org/...u-mans/classification/24-heures-du-mans-2019-qualifying-practice_01.pdf

    ARC Bratislava zatím celkově 26., ve své třídě 19.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: potrebujou nasvitit a poradne prozkoumat unikovy zony pro zavod pak
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: je videt ze z LMP neni dobre videt :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    #66 Ford svítí pěkně, ale koukám že do písku :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Toyota sedmička a Dragonspeed dobrá pusinka :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Q1 Highlights

    24 Heures du Mans - Highlight of the first qualifying session
    http://www.youtube.com/watch?v=X4dj_c_v1g8


    Toyota uz nacvicovala jak rychle opravit ocesany auto, Ford GT nejspis opet vyhraje soutez o nejlepe nasvicene auto:)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    THRASHER: Presne tohle mam v gran turismu ... ale nejspis to je tim ze nejsem tak dobry :D
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ANDR3E: Jako každý nemrtvý kostlivec se cítí ohrožen přítomností formulářů kteří umějí díky svatozáři sesílat svatá kouzla.
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: tak je to hnus.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: proc te trapi halo?ti nejak prekazi v televizi?:)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Podle mě si spousta lidí pořád neuvědomuje, že Ham je prostě někde jinde.
    Vyzrál a když potřebuje, tak zabere. Je stabilní a nemá nějaké velké výkyvy. Šel z McLarenu do nejistoty a vyplatilo se mu to. Ale ten kluk je prostě jinde. Dokáže se poučit ze svých chyb a že jich nebylo málo.

    Úplně mě prcá, když si někde přečtu, že F1 už stojí za hovno a že támhleto a támhleto. A přitom lidi zapomínají jaké to bylo a idealizují si to.
    Když si pustíte nějaký závod z dob "pravého F1" tak uvidíte nudu nudu šeď šeď a občas něco pěkného. A to si z toho selektivně vybereš právě tyto momenty.

    Zatímco dnes jsou ty závody hodně zajímavé. Ne samo každý, ale krom Halo a zvuku mi dnes nic extra nevadí.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    M_IKE: ja ho mam rad, ale na Ham si myslim nema. Umi zajet dilci vysledek, ale kdyz Ham zabere....

    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Mne spis zacina zase srat jak se vytratil voltas.. On je momentalne jedinej kdo muze s lujzem neco delat, nebo se o to alespon pokouset
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E, ZDENDAK, ZDENDAK: Ne, nedalo mi to a musel jsem opravit několik chyb a přidat pár faktů :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam