• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Jinak prostě celý to bylo super závodění, na kroužení F1 jsem se pak podíval už jen tak z povinnosti s tím že hoďka a půl už nic velkého není a abych teda aspoň nevypadl z obrazu :) Zajímavější mi připadaly F2, kde ještě trochu o něco šlo :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Oni tam těch soubojů měli víc. Pak i s Mercedesem nějaký fakt na těsno... :) Nicméně Mercedes pak nedokončil.

    ANDR3E: O posádku prasátka ani nešlo, nějak mi Porsche bylo sympatičtější, ale ano, ve finále jsem fandil prasátku proti Audi :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: tvoji oblíbeny posadce prasatka? :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Audiny si to dávaly dobře, škoda že #29 byla rozebrána vlastní roztrženou pneumatikou. Osobně jsem fandil spíš Porsche, ale tihle hezky závodili :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: jsem dneska koukal uz asi 10x na souboj tech audi,kdyby to videl Hamilton tak bude blednout zavisti, se musi letos hrozne nudit
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Tenhle byl dobrej. Jinak odpadnul stejně jako průběžně odpadali všichni z vedení závodu :D Stejně teda jako odstupovali postupně i všichni vedoucí v ostatních třídách. Vést šlo jen na chvilku, pak každý skončil ve svodidle :D

    Mercedesy AMG GT3 se ukázaly jako celkem vachrlaté tyjo u všech týmů, stačilo vždycky menší ťuknutí a auto nedokázalo pokračovat, odcházelo jim hodně přední zavěšení. Zatímco ostatní s tím i celkem mlátili a dokázali pokračovat, pokud to nebylo do trosek, ale Mercedes po ťukanci nebyl schopnej další jízdy ani servisu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: dobrej je max s kouzelnym pedalem a pak norris jak se pta jestli drs nejde nebo ho nesmi vyuzit proti sainzovi:)) a norrisovo hehe na konci
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: tyhle radiovky me asi bavi na ty novy f1 nejvic... musim rict, ze v tomhle udelali docela kus prace :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    :D je tam par kvalitnich kousku

    Cockpit BBQs, Blistering Drives And The Best Team Radio | 2019 French Grand Prix
    http://www.youtube.com/watch?v=oYWeMsgdO1E
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tohle byl vcera ulet :)

    Epic Audi R8 battle | 24h Race 2019
    http://www.youtube.com/watch?v=BFJbihC1Z5M
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: sheiiiit... slusnej propad :D tyve a TomHost s Tulamorkou v ruce a usmevem svejka soferuje svou karku vstric cili :D nene :D


    KALTY: :D ahahahha :D nene :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    kazdopadne nejoblibenejsim autem u divaku byl Opel Manta, kterej po tyhle nehode museli vlastne az temer do konce zavodu opravovat, nicmene se povedlo a vyjeli jeste na trat, a tim padem i projeli cilem, nechybela mu ani tradicni antena s liscim ocasem :D

    Opel Manta crashes! - N24
    https://www.youtube.com/watch?v=gXSPohbdr_M
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: F1 byla naprd, jsem si spravil chut na open wheel aspon Indycarem.. a s 24hodinovkama to radsi ani nebudu srovnavat :)) pristi rok musim jeste vychytat Daytonu 24h
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: jj koukal jsem, Driesovi Vanthoorovi je 21, neni spatny takhle mladej vyhrat zeleny peklo :) A Laurense muze aspon utesit ze to zustalo v rodine.

    Me nejvic mrzelo ze vypadl Mann Filter #48, ty to meli taky dobre rozjety a hlavne co je pro me vzdycky dulezity meli peknej design, rikaj tomu jejich autu Mamba :D



    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    24h Race Nürburgring 2019 | Race Movie
    http://www.youtube.com/watch?v=tOfRUnFjOmg
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Porsche #911 si to pokazilo pětiminutovou penalizací za nerespektování dvojité žluté, jinak by to suverénně patřilo jim (#92 z LeMans). Jinak ve #4 seděl druhý z bratrů Vanthoorových, podělili se pěkně o první a druhé místo.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Jako F1 nuda po dvou minulých víkendech :D
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    M_IKE: Myslim ze maj i ruzovy (slecny sou na ty barvy prej citlivejsi)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    ANDR3E: Upřímně i mně to bylo po chvíli nepříjemné a špunty jsem si vzal. A rozhodně to bylo potřeba ve chvíli, kdy v pauze mezi závody přiletěly dva Eurofightery, nad diváky to piloti obrátili skoro kolmo vzhůru a "šlápli" na to :) Ale máš pravdu, že od znovuzavedení turba je to slabší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam