• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOFI
    TOFI --- ---
    Suverén letošní sezony mistrovství světa formule 1 Lewis Hamilton vyhrál úvodní tréninkový den před nedělní Velkou cenou Rakouska.
    https://sport.aktualne.cz/...si-v-uvodnim-treninku-f1-v-rakousku/r~73d4d70899c111e9a305ac1f6b220ee8/
    KALTY
    KALTY --- ---
    Pěkně nám to kluci rozstřelujou :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Test Drive 3 - The Passion - [MS-DOS]
    http://www.youtube.com/watch?v=1dK5q01Wk-s


    :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS: to bych chtěl mít ve VR :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: cíííííkrááááávooooo.... Vzpomínate na tu houpacku... co vas dycky mrskla do prostred rybnika...? az me z ty nostalgie rozbolela hlava :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: nejlepsi bylo stavet vlastni trate ve stunts:)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Ja jsem na stunts vyrustal (nebo dokonce na sbirani vajec v jen pockej) ale to snad neni seriozni zavodeni ... jako mrknul bych na to ale ne jako na vrchol nasi doby :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Trapne je to jestli tim ze jezdi pouze ve mestech chteji poukazat na ekologicnost a na to jak budem za chvili ve mestech jezdit jenom na elektriku ... za prve uz davno vime ze elektro auta zdaleka tak ekologicke jak se na prvni pohled zda nejsou a za druhe pokud chteji tak strasne lidi vychovavat tak okruhove zavodeni patri na okruh kde je bezpecno ... at se to jmenuje electro hipsta ciry racing a nemam s tim problem ale FORMULA kurva ne :))) formule maji byt vrchol techniky a rychlosti a to do mesta nepatri a hotovson ;)

    Aby bylo jasno ja jsem zastancem novych technologii par dnu jsem mel pujcenou i8 od bmw a strasne ale strasne me to bavilo a uz se tesim az si koupim svoje electro/hybrid auto ...

    me ta vize toho budoucna a elektriky vodiku atd vubec neurazi prave naopak ale tak jestli to ma byt za 20 let nastupce formule 1 tak at se podle toho chovaji dopici a ne boost od divaku more :D

    A japonske zavodeni 20m okridlenych papirovych a jine jejich curiki nemusim stejne jako jejich anime apod to uz s formuli nema vubec nic spolecneho ;)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: v racing auditku tohle uplne staci :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Jsi šťastný, nezkažený a čistý, jestli se ti vybavilo zrovna jen tohle. Ve světě na tebe čeká ještě mnoho překvapení, údivu a špíny.

    Nenech se! :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Všichni mi to říkají. Ale já mám za to, že jsem koloběžka.


    Chtěl jsem si původně jít koupit barvičky na kity, ale zakecal jsem se tu. Doufám že mi ještě nezavřeli :D

    Potřebuju hlavně správný odstín žluté na přilbu... :)

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: lol tak tos trefil :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: A jak to musí být zábavné pro samotné jezdce? Kluci co jako my vyrůstali právě na Stunts a jiných arkádových racing games mají tu jedinečnou možnost zažívat oldschool gamesy svého mládí v reálu! :)

    Skoro se mi nabízí – kdo z vás to má? :D

    To je skoro jako když... jako když... napadá mě spousta barvitých přirovnání, ale bohužel žádné z nich nedává smysl :D

    No já jim teda celkem závidím.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: kdyz si zminoval japonce tak se mi okamzite vybavilo tohle

    Motorcycle racing Japan - CRAZY!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=dEYEn_fpv-4
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: ses hipik :))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Musím dělat ďáblovi advokáta :D


    Proč přesně je to trapné? >> Je to trapnější, než třeba roller derby, sáňkování v ledovém korytu, žraní hotdogů, nebo běh s vejcem na lžíci? :)

    Jaký sport to ničí? >> Elektrickou formuli? Svými vlastními specifiky ničí sama sebe, ergo vlastní specifika? :) Nebo myslíš že škodí veškerému okruhovému závodění, nekompromisně a bez výjimky absolutely at all?


    Čisté řečnictví following: Ničí potom třeba i volejbal, když se hraje v písku? :D (Naprosto netřeba odpovídat, jen se mi to nutkavě chtělo napsat)

    :D


    ANDR3E: No a není to právě to skvělý? Že tady máme prvky počítačové hry aplikované v praxi? Prostě odhlédni od té upjaté představy (sorry! :D ) motoristických závodů a ber to jako počítačovou hru :)

    Jestliže to teda budeme dotahovat do konce – neříkej, že by se ti loopingy "a podobný věci" nelíbily! :) Je libo skoky jako ve Stunts nebo Trackmania? S elektrickýma formulkama a ve městě? Uvažoval bys i o takovém "sportu" jako o chabé náhražce Formule 1? Nebo už by to byl sport tak dostatečně specifický, že by o něm konečně šlo uvažovat jako specifickém? :)



    Ale kdeže, to je moc trapné a ten sport to prostě ničí! :D
    (absolutely no offence :)


    Ale já bych se na to určitě podíval. A možná bych si k tomu vzal i veselý klobouček a bublifuk, abych tomu z tribuny přidal speciální efekty! :D


    Nejsem tady moc hippík? :D :D :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: mam 1.trat :))



    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: je jasny ze to je hodne na zacatku, je ale docela pokrok ze jedou celej zavod s jednim autem
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: dobrej roman ;) proc ale treba nejeli aspon v monaku na normální trati, tam za každou cenu chteji aby jeli auto vedle auta?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam