• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SENIN: mas jich vic?:)
    SENIN
    SENIN --- ---
    Red Bull Ring 2019

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Nakonec muzou byt radi ze Nordschleife nevyhrali..

    Runner-Up Manthey Porsche Disqualified From N24 – Sportscar365
    https://sportscar365.com/other-series/n24/runner-up-manthey-porsche-disqualified-from-n24/
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    THRASHER: to klidne muzem bejt:))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: Vite, co me trochu mrzi? Ze se takovejhle videi a rozhovoru (a ted nevim, jak to rict, protoze "nedozil" neni potvrzeny, "neucastni" je divny vzhledem k tomu, co se mu stalo...) no proste, ze neni mozny znat tu druhou stranu - tedy pohled MSC :/

    Na druhou stranu vzpominani jeho rivalu je takovy... mily (jo asi to je dramaturgie a ucel, ale i tak...)

    Styska se mi po jeho ere (a tim myslim obdobi 94-01... mnohem radsi bych koukal na jeho a Mikovy a dalsich souboje, nez ted na tu nudu :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KALTY: Hunt to mel taky dycky vsechno na parku (leckdy doslova :D ) a taky byl imho top jezdec :) Ale to byla jina doba no :D Dneska si uplne nedovedu predstavit, ze by nejakej jezdec prisel na zavody rovnou z partosky se sklenkou sampanskyho jeste v ruce a rovnou sedl do auta :D
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Schumacher's Greatest Rivals: Mika Hakkinen
    http://www.youtube.com/watch?v=o4Cqoxjry_A
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Si ho muzem pripomenout:)

    Mika Hakkinen Tribute - The Great Flying Finn.
    http://www.youtube.com/watch?v=Qx6Z3N0xV_M
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALTY: mika byl vyjimecne labilni. Bulel po kazdym zavode. Ale je to i muj nejoblibenejsi. Nejspis prave kvuli tomu :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: Jo viděl. Mika Hakkinen: The Flying Finn dokázal. Třeba pódium 1998 Austrálie.
    Dodnes můj nejoblíbenější pilot :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: videl uz si nekdy finskyho zavodnika kterej neco proziva?:) i kdyz me pobavil ted ten vztycenej prostrednicek vzhledem k lewisovi:))
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: Myslím to tak, že jezdí kvalitně, stabilně, ale nějak extrémně to neprožívá.
    Ve Ferrku dělal dvojku a byl spokojený, že může jezdit, protože ho to pořád baví. Byl rád za tu výhru.
    Teď se podle mě trošku víc probudil.
    Slyšel jsem s ním rozhovor na podcastu a přišel mi takový. Tohle pro mě už nesplňuje top jezdce.
    Alosno taky udělal pro McL dost práce, ale taky jsem tam měl pár výhrad.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: podle ceho soudis?:)
    KALTY
    KALTY --- ---
    M_IKE: ale top jezdec to není. Už jen kvůli tomu, že to má už nějakou dobu na párku.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Btw: Kimi dokaze s alfou taky delat zazraky, na toho nezapominat :))
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Jedinnej top jezdec kterej tohle splnuje byl a je Alonso.

    ANDR3E: Souhlas, ta trat v rakousku jim sedla. Max mne prvni sezonu desne sral jeho arogantnim pristupem, ted je videt ze zacal pouzivat hlavu a premysli nez neco udela.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: me prislo ze ta trat v rakousku hodne sedla RB a Ferrari a nemyslim si ze je RB o tolik horsi auto nez Ferrari, spis Gasly je slabej... proti Maxovi ale nic nemam, nemel jsem moc rad ze zacatku za jeho kamikaze akce ale ted mu fandim
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: ja myslim, ze dobre, ale prave podle me dela uplny top jezdce to, ze dokaze s horsim autem zajet lepe, jak jiny s nejlepsim autem v poli. Coz ted treba Max jasne ukazuje.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: ale to muzem diskutovat do nekonecna :)) snad bude mit Max taky stesti na to byt ve spravnym tymu ve spravnou chvili, aby zajel tituly, nejpozdejc az pujde Lewis do duchodu by mohl dominovat on
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam