• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ZDENDAK: Já nevím co by s tím monokokem ještě museli udělat, podle mě při takovéhle pecce z boku se rozpadne všechno, a hlavně - pilota zabije imho spíš to náhlý přetížení, případně si zlomí vaz, i když nevím jak moc právě tomu zlomení vazu dnes brání ty systémy Hans a já nevím co ještě.. Při podobné trefě myslím taky přišel o obě nohy Zanardi na Lausitzringu, už nevím kterej to byl rok.
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    :(
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Myslím že tohle bude mít následky i v očekávaných změnách pravidel a bude se měnit konstrukce monokoku. Zatím se mělo za to, že je prakticky neprůstřelnej a měl by zůstat v celku. Až do dneška vždycky zůstal.

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tsypiico :((
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Zítřejší sprint F2 se nebude konat.
    TOFI
    TOFI --- ---
    //je mi moc lito Huberta ale i Correa, nechtel bych byt na jeho miste ;-(

    19:08: Nehoda začala podle všeho v Eau Rouge, kde Giuliano Alesi ztratil kontrolu nad svým vozem. Hubert se po kontaktu roztočil, narazil do zdi za zatáčkou Raidillon a do jeho vozu následně v plné rychlosti vrazil Correa.

    19:04: Podle FIA Hubert podlehl zraněním v 18:35 – více než hodinu po nehodě.

    18:57: Jezdec českého týmu Juan Manuel Correa je ve stabilizovaném stavu a byl převezen do nemocnice Liège.

    18:51: Bohužel Anthoine Hubert svým zraněním podlehl. Více na: https://f1sport.auto.cz/clanek/nehoda-formule-2-spa-2019
    TOFI
    TOFI --- ---
    ZDENDAK: :-( tak to je sila :-(
    TOFI
    TOFI --- ---
    ANDR3E: pardon ja jsem nesledoval ze resite Huberta, to je my fault
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: ve chvili kdy se tu resi smrt Huberta je video s Rosbergem jak jezdi Teslou lehce mimo ;)
    TOFI
    TOFI --- ---
    ANDR3E: vazne, mne se jeho videa libi cim dal vic
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: Rosberg je ted celkem mimo misu :-p
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Proc jel Correa na plny koule takhle mimo trat, nebyt toho crashe tak to sam napali do tech barier..je to nekde videt?
    TOFI
    TOFI --- ---
    PUSHING TESLAS TO THE LIMIT! | NICO ROSBERG | eVLOG
    https://www.youtube.com/watch?v=dIwIcAJbOXg
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    F2 Crash (GRAPHIC) - Belgium Spa 2019
    https://www.youtube.com/watch?v=U3jV4X6rbLY
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Typičoztohoautanicnezbylo
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    fuck..
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    JOHN_BEAK: Než jsem to dopsal, FIA potvrdila nejhorší obavy, Hubert zemřel.
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    JOHN_BEAK: Spekuluje se, že Correa zlomené nohy, což bych se při povaze havárie nedivil. Ještě když klouzal vzhůru nohama bylo vidět, že gestikuluje, takže by měl být při vědomí.
    Víc se teď bojím o Huberta. Ve zpomaleném záběru je vidět, že monokok to z boku úplně nevydržel.
    Snad budou kluci živí a bez dlouhodobých následků.
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    V F2 velká havárka na výjezdu z Raidillonu. Hubert se vyhýbal Alesimu, naboural a roztočil se a skoro stojícího ho trefil z boku v plné rychlosti neovladatelný Correa. Correa skončil vzhůru nohama s uraženým čumákem; Hubertovo auto vejpůl. Na místě milion sanitek. Není info co jim je. Závod zrušen.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Škoda Sainze, ten před předčasným ukončením Q1 nestihl zajet postupový čas...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam