• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: to asi nebylo na me:)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Tyvole ty jsi byl 4x na okruhu a od nas chces rady jo? :D to 27 a 28 jsou jeste rekni klice a ja se poseru :)))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Za chvili je dakar :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PRDIK: ja bohuzel nemam rady, nicmene ocekavame podrobnou fotoreportaz ;)
    PRDIK
    PRDIK --- ---
    Zdar, máte někdo namířeno na F1 testy do Barcelony? Na okruhu jsem byl už 4x, ale testy jedu letos poprvé, tak by mě zajímaly nějáké rady. Mám 27(paddock) a 28(general). Diky.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Ja nebrecim, ja jen konstatuju, to si pletete, pane kolego :D
    Ale necekal sem, ze vyletis jak certik ze skatulky - teda ne, ze ze az tak moc.

    Bude to divny, ale fandim jak ferrku, tak i lujzovi. To co dokazal je neuveritelny a jeste neskoncil. A videt ho ve ferrari s leclerkem, to by byla snad jeste vybusnejsi sestava, nez kdyby jezdil s Maxem.

    Uvidime co prinese pristi rok.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    To nam ta okurkova sezona dobre zacina
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Brečí kdo je slaboch, ale ventricinu by si z vás uříz každej, co? :D

    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Tvl, tady bude nekdo hodne smutnej, jestli Mergl F1 fakt opusti, jak to tak ctu :))
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Já teda osobně preferuju scénář Hamilton bude spokojený u Mercedesu a zůstane, Vettel neunese že mu Leclerc dává na prdel a protože Ferrari nemá juniory, vrátí se Kimi. Vím, že se to nestane, ale bylo by to vtipné.
    Jo, a nestane se ani rumor který píšou česká média.
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: jo pro mě taky, ale ne ve Ferrari.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Hele beru to jako takovou polokachnu polonafouklou bublinu. Ale hlavně si přeji ať jen proboha to ne.
    Nechci aby mělo po letech Ferrari titul. Už takhle jsem musel kousat Kimiho do Ferrari.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: Leclerc a Hamilton v jednom tymu je muj sen, to by jiskrilo jeste vic nez ted s Vettlem :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    //konecne
    Senzace na obzoru? Hamilton nevyloučil odchod k Ferrari! Vettel reaguje ironií - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...ce-na-obzoru-hamilton-nevyloucil-odchod-k-ferrari-vettel-reaguje-ironii.html
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Jestli je to ale půlhoďka tágem, koloběžkou, pěšky nebo Cybertruckem vám neřeknu, i přestože jsem si to zjistil. looooooooool :D

    dosahoval by celých pětapadesáti shluků decimetrů, uspořádaných za sebe po tisíci. dafak? :D


    dal uz to nedokazu kopirovat, pac se tlemim zas jak debil :D TO JE BOZI!!! :D
    TOFI
    TOFI --- ---
    ZDENDAK: kdo je Kubica?
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tak co, jedem the Driver of Day na Kubicu? :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ZDENDAK: To je peklo, tys něco pil, to se nedá číst! :-D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Tyvoe by ses nevyspal :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tyvole zdeno ja chci tvuj vzorek! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam