• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Podstatné je to, že se díky tomu posunul na celkové 6. místo (hned za Vettelem) a získal tak lepší prize money pro McL
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Jako hezky ale ze bych z toho padal na rit se rict neda
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Jj, ALMS se slovenskou posádkou.

    Doufám, že se od příští sezóny Scuderia Praha fakt přidá do WEC a budeme moci sledovat i českou, včetně 24h LM :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: a v lednu a unoru jeste tri zavody http://www.asianlemansseries.com/calendar/
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Sainzovi bylo líto, že jeho poslední kolo nebylo v televizi. Tady je ze záznamu – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/...namu?fbclid=IwAR3pyvOuAx3HzBjO1jbmRl6mziZRXU_AstfLjjSDylqZwW8cWJhhtHRNgLM
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    A z týden o víkendu 8h Bahrain v rámci WEC
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ja ted spis dam sanci FE, i kdyz tady asi sklidim posmech :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: Dakar neni uplne moje parketa, asi je zabavny to jezdit, jako divaka me to nikdy uplne nenadchlo a stacilo mi nejaky shrnuti po skoncenym rocniku
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Na prdika! Na tebe byl ten dakar ;)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: to asi nebylo na me:)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Tyvole ty jsi byl 4x na okruhu a od nas chces rady jo? :D to 27 a 28 jsou jeste rekni klice a ja se poseru :)))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Za chvili je dakar :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PRDIK: ja bohuzel nemam rady, nicmene ocekavame podrobnou fotoreportaz ;)
    PRDIK
    PRDIK --- ---
    Zdar, máte někdo namířeno na F1 testy do Barcelony? Na okruhu jsem byl už 4x, ale testy jedu letos poprvé, tak by mě zajímaly nějáké rady. Mám 27(paddock) a 28(general). Diky.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Ja nebrecim, ja jen konstatuju, to si pletete, pane kolego :D
    Ale necekal sem, ze vyletis jak certik ze skatulky - teda ne, ze ze az tak moc.

    Bude to divny, ale fandim jak ferrku, tak i lujzovi. To co dokazal je neuveritelny a jeste neskoncil. A videt ho ve ferrari s leclerkem, to by byla snad jeste vybusnejsi sestava, nez kdyby jezdil s Maxem.

    Uvidime co prinese pristi rok.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    To nam ta okurkova sezona dobre zacina
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Brečí kdo je slaboch, ale ventricinu by si z vás uříz každej, co? :D

    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Tvl, tady bude nekdo hodne smutnej, jestli Mergl F1 fakt opusti, jak to tak ctu :))
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Já teda osobně preferuju scénář Hamilton bude spokojený u Mercedesu a zůstane, Vettel neunese že mu Leclerc dává na prdel a protože Ferrari nemá juniory, vrátí se Kimi. Vím, že se to nestane, ale bylo by to vtipné.
    Jo, a nestane se ani rumor který píšou česká média.
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: jo pro mě taky, ale ne ve Ferrari.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam