• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Nova praga je uplne stejna jako lonska tatra ... a predlonska a predpredlonska ... a tatra jako jedina stale pouziva rouru a nutno rict ze temer seriovou ... narozdil od macika deroyu kamazu atd ... je to uz vic f1like no ... jsem zvedav co letos saudska arabie prinese ... vic pisku? Lip pro tatru
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: 18? Mne tu svitilo 34 :D


    TOM_HOST: juch. A letos by se na ozveny nemuselo cekat tak dlouho, respektive by mohly teoreticky byt kompletni vysledky a ne cekacka a dohledavacka :D juch


    TOM_HOST: "dve zelizka v ohni, di a jedno slohni" a jinak, co jsem videl letosni Lopraisku, tak to proste uz neni kamion... sry.. to je nafoukly SUV... To uz proste jsou specialy a ne kamiony... to je nuda
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Tyvole ale ceske zelizka v ohni! Jednou za den sestrih z etapyna 20min ideal ... ta predstava ze denne jedes 600km spojovacky a 400 ostrych treba s kamionem ... tsipiiico :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: To ja chapu ale bylo to jedno predjeti a celkem ne nijak extra ... ale z gauce se to keca :)

    (Aby bylo jasno ja jezdim online skoro kazdou noc gran turismo a vcera to byly takove boje o kazdy plac na interlagosu ze tohle predjeti mi ted prijde jako sranda ... ale v reali bych se zesral to je jasny ... mit tolik penez na hrbu tim predjetim tesne pred koncem to zdupat to musi byt nervy)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    18 novejch tu snad nebylo od naseho Le Mans silenstvi :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    V tom případě bych žádný protest nepodával... :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Já být na tvém místě, podal bych oficiální protest na vedení FIA :D
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    THRASHER: Tohle je pořadí před Abú Dhábí.
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Při rovnosti bodů je výš jezdec s více lepšími umístěními. Kvjat má jedno třetí místo, Hülkenberg na druhou stranu...
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Leda jako Daniil a Nico :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    THRASHER: 96 a 95 :)

    Kvyat a Hulk oba 37, ale nezdá se, že by byli seřazení podle abecedy :)

    https://www.formula1.com/en/results.html/2019/drivers.html
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Sezóny :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: O jeden bod předjetím v posledním kole :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Podstatné je to, že se díky tomu posunul na celkové 6. místo (hned za Vettelem) a získal tak lepší prize money pro McL
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Jako hezky ale ze bych z toho padal na rit se rict neda
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Jj, ALMS se slovenskou posádkou.

    Doufám, že se od příští sezóny Scuderia Praha fakt přidá do WEC a budeme moci sledovat i českou, včetně 24h LM :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: a v lednu a unoru jeste tri zavody http://www.asianlemansseries.com/calendar/
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Sainzovi bylo líto, že jeho poslední kolo nebylo v televizi. Tady je ze záznamu – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/...namu?fbclid=IwAR3pyvOuAx3HzBjO1jbmRl6mziZRXU_AstfLjjSDylqZwW8cWJhhtHRNgLM
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    A z týden o víkendu 8h Bahrain v rámci WEC
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ja ted spis dam sanci FE, i kdyz tady asi sklidim posmech :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam