• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: slecna se asi nevesla do kombinezy :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Co jsem zahlídnul Alfonsa v Ralley du Maroc tak nic moc, buďto to někde zapích, nebo zlomil
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: v Top Gearu by to tam odstavil z levy strany, na Dakaru z pravy ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: V top gearu ne na dakaru :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: jsi jeste nikdy nevidel svodidla v pousti? :-P

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Tam jsou svodidla? :D

    Tam se seriovkou ale fakt uz nikdo nejezdi :) ani motorky ... to jsou vsechno specialy ... max ty doprovodne auta :)

    A robie gordon ma myslim svoji staj ... najdu
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: stejna mozna motorove... ale vzadu to urizli a udelali tam takovej zub... prste to pro me uz nevypada jako poradnej kamion :D Chapu, ze to jsou specialy, ale proste... mah.. stejny to je i u tech zavodnich specialu v autech... ma to jen urcity procento ze seriovky (svetla a zrcatka? wtf :D ) a zbytek je komplet neco jinyho... proto mam rad zavodniky, co jedou fakt se seriovkou (trochu urpavenou) a dojedou to :) ale to nejsou ti na vrcholu no... ja jsem v tomhle proste konzerva...

    A pak mi na dakaru chybi Robbie Gordon a jeho pedal na podlaze :D to byl borec dycky jak to neohrozene posilal :D to me bavilo :)

    Alik bude prekvapko... jsem zvedavej v kolikaty etape to odstavi ke svodidlum :D Ale treba prekvapi :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    A hlavne ... letos jede s tyotou alonso!!! :)))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Nova praga je uplne stejna jako lonska tatra ... a predlonska a predpredlonska ... a tatra jako jedina stale pouziva rouru a nutno rict ze temer seriovou ... narozdil od macika deroyu kamazu atd ... je to uz vic f1like no ... jsem zvedav co letos saudska arabie prinese ... vic pisku? Lip pro tatru
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: jo! tomu rikam kamion :D


    JINAK VYHLASUJU PATRANI!




    Letos vysel tenhle dokument:

    APEX: The Secret Race Across America

    APEX: The Secret Race Across America (2019) - IMDb
    https://www.imdb.com/title/tt8792630/

    A ja ho chci videt, ale zatim se mi ho nikde nepodarilo najit. Komu se to povede a nasdili zdroj, ma u me bludistaka :)

    Pro ty, kdo nevi, o co se jedna, tak je to dokument o prekonani rekordu prejezdu z pobrezi na pobrezi :)

    A pak tu mam jeste jeden serial z roku 2018 (respektive sezony 2017), na ktery jsem narazil :) Kdo ma Amazon Prime, ten ma okurkovou sezonu o to kratsi :D

    GRAND PRIX Driver
    Watch GRAND PRIX Driver - Season 1 | Prime Video
    https://www.amazon.com/GRAND-PRIX-Driver-Season-1/dp/B078WDNRSV
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Synové dvou velikánů
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    F2 začíná testovat dnes, v této soupisce:




    Za Charouze testují Louis Delétraz a Pedro Piquet
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK:

    – Grosjean neví, zda jsou nové pneumatiky lepší než ty letošní. Je na to prý příliš brzy. Žádná výrazná změna k lepšímu to ale prý není.

    – S Toro Rosso jezdil v testech Sean Gelael. Jeho týmovým kolegou ve F2 bude nově Dan Ticktum, kterého se Red Bull před časem zbavil.
    PRDIK
    PRDIK --- ---
    TOM_HOST: Jo jo, ale nebyl jsem tam nikdy na testech, tak nevím, jak to tam chodí. Já mám strašně rád Španělsko, Barcelonu, i ten okruh, je to tam takové sympatické. 27 a 28 jsou datumy pochopitelně. Ať neřeknete, že jsem jen kecálek, tak dám alespoň foto, když jsem byl v létě v Toro Roso.

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: co tohle?:)



    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Testy v Abú Dhabí uzavřel nejrychlejším časem Russell, Leclerc boural – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/...-den?fbclid=IwAR1vWyo77eet4A9aIIA5Brm-d0gvexbn2UWznCwZ4cLHzr_hoS1KZ0axS2s
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: jako uz tohle je hodne osekany, ale porad to ma parametry kamionu :D Lopraiska uz je proste nafouknuty auto s maskou ala kamion...

    posledni takovy jsou pro me Kamazy (ikdyz ty taky jsou dost oholeny) nebo prave DeRooyovy Dafy, ktery maj aspon kamionovou siluetu :)

    Jeste mozna Liazky, co jezdily v posledni dobe. A mozna se taky pletu a melu tady poradny kraviny a stale tam jezdi poradny mackove a jen jsem je nevidel :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    I kdyz tohle jsou asi verze z rozdilnejch let :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: jestli to davaji na eurosportu tak na to kouknu po vecerech :) ja jsem to hrozne zral jako malej, kdyz jezdily jeste Liazky, a moje nejoblíbenější auto byl tenhle DAF s Jan de Rooyem





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam